Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2004 model z750 alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

sanırım 40kr a yaklaşık yakıyor fiyatı 15

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Alinir, tüp taktir
    mrt20 ve Shamy bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Cevap veriyorum, alınmaz. 2004 model hiçbir 4 silindirli motosiklete Türkiye sınırları içerisinde on para verilmez. Bizim insanımız motorun suyunu sıkmadan bırakmaz. Tabi motoru satan kişi ilk sahibiyse, meraklı düzgün bir adamsa alınabilir ama yine de tavsiye etmem. Parçasını falan da bulamazsın.

Motosikleti
    Yamaha XJ6-N
    Yakıt sorun olmayacaksa, alınır keyifle binilir, hem japon hem z750, ustaya baktir al kardesim

Alıntı gokhan0679 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt sorun olmayacaksa, alınır keyifle binilir, hem japon hem z750, ustaya baktir al kardesim
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap veriyorum, alınmaz. 2004 model hiçbir 4 silindirli motosiklete Türkiye sınırları içerisinde on para verilmez. Bizim insanımız motorun suyunu sıkmadan bırakmaz. Tabi motoru satan kişi ilk sahibiyse, meraklı düzgün bir adamsa alınabilir ama yine de tavsiye etmem. Parçasını falan da bulamazsın.
    alim mi almayayım mı evet kawasaki sonuçta ama 10-15 yaşında yakıt pek sorun olmazda sorun olursada satarım, o değil gerçekten sorun falan çıkartırmı o önemli elimde kalmasın birde motorcudan

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

bugün kullandım iyi ya güzel ivmelenmesi beklediğim kadar güzel değil yani ara gaz dan bahsediyorum 600 lük racingler gibi cuv cuv değil ama gene iyi

metecel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    a-alınır
    b-alınmaz
    c-hiçbiri
    d-hepsi
    “Dava adamı olmak için, önce adam olmak lazım. Dava öğretilir ama adamlık öğretilmez. “ Alparslan Türkeş

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelirin iyiyse baktıracağın tamirci uzak değilse parça bulabilecek çevren varsa alınır

ben almam çorluda ona bilgisayarı bağlayıp arıza bulacak usta yok ufak arızaları yaparken büyük motor olduğundan işcilikte pahalı hiç parça çorluda yok hepsi istanbuldan geliyor benim için sıkıntı olur
    sende bu kriterlere göre değerlendir bence

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı gokhan0679 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelirin iyiyse baktıracağın tamirci uzak değilse parça bulabilecek çevren varsa alınır
    ben almam çorluda ona bilgisayarı bağlayıp arıza bulacak usta yok ufak arızaları yaparken büyük motor olduğundan işcilikte pahalı hiç parça çorluda yok hepsi istanbuldan geliyor benim için sıkıntı olur
    sende bu kriterlere göre değerlendir bence
    aldım ben 1 seneyi geçti hala kullanıyorum gayet memnunum
    SAZMAN bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)