Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj pulsar 200 ns ve seçtiğim ekipmanlar akıllıca mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım

Ben ehliyetimi aldım. sürüş eğitimlerimi tamamladım. Artık bir motosiklet alıp başlamak istiyorum. Kendime bajaj pulsar 200ns seçtim. Hem naked sevmemden hem de yeni başlayanlara hitap eden fiyat/performans motosikleti olmasından dolayı. 13 bin lira bütcem var.
    Aşağıdakileri seçtim. lastik dahil 13 bin lira yapıyor. Bütcem ucu ucuna yetiyor. Sizin eklemek istediğini ya da şu yerine şu daha iyi demek istediğiniz varsa her türlü görüşe açığım. Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı olsun şimdiden. Bunların yanında önemli eksik olarak gördüğüm bir çift botuda listene eklemeni öneririm.

Alıntı Oldskool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun şimdiden. Bunların yanında önemli eksik olarak gördüğüm bir çift botuda listene eklemeni öneririm.
    Teşekkürler. Botu da en yakın zamanda alacağım. Elim sıkışık olduğundan onu sona bırakmak zorunda kaldım.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    hayırlı olsun.. Allah c.c. kazadan beladan korusun..

Birde baff yada balaklava al derim.. boynu rüzgardan korumakta lazım..

Balaklava alacak isen begere markayı tercih et.. soguk havalarda çok etkili bir koruması var.. yaz için baff daha iyi oluyor.. 15 TL ye satılanlardan alsan işini fazlası ile görür..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Hocam kevlar pantolon tercih edebilirsiniz sanki 150 liraya bulursunuz gibi... Düşünce toto kıymetli çok yüksek ısı oluştuğundan deriniz yanıyormuş, Allah korusun ama...

Ben olsam o paraya mt25 flaan alirdim ekipman sonrada dizilir ama ben olsam bak kendime guveniyorum sen kaza yapabilirsin

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    korumalı kotlar var kevlar pantolon al dizlik yerıne dırek onu gıyersin daha iyi
    ben dizlik aldım pişman oldum pantolon almadığıma sürekli tak çıkar uğraşılmıyor.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkinci el temiz inazuma + ekipmanda yapılabilir sanki o paraya. İlk etapta en iyi ekipmanlar olmaz ama kötülerinden de almazsın, zamanla daha iyilerini alınca diğerleride artçıya kalır. Aklıma böyle bir seçenek geldi.

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Mont mükemmel resimdeki rengindenmi aldin motoru bende'de var'da

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Valla pulsara o para verilmez ederinin motoru değil çünkü yedek parçasıda pahalı artık pulsar kullandım sattım sıkıntıları bitmiyo sürekli bişey çıkartıyordu resmi fiyatı 14.600 mü ne hayatta vermem 13.000 gene vermem hatta aldığım fiyattan 8900 olsa yinede vermem tipten dolayı albenisi olan bir motor ama sağlam,sorunsuz,uzun ömürlü parça konusunda kötü

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla pulsara o para verilmez ederinin motoru değil çünkü yedek parçasıda pahalı artık pulsar kullandım sattım sıkıntıları bitmiyo sürekli bişey çıkartıyordu resmi fiyatı 14.600 mü ne hayatta vermem 13.000 gene vermem hatta aldığım fiyattan 8900 olsa yinede vermem tipten dolayı albenisi olan bir motor ama sağlam,sorunsuz,uzun ömürlü parça konusunda kötü
    1yıl önce adam motor ve ekipmanları hepsini o fiyata almış
    ayzek bunu beğendi.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı kararsiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam o paraya mt25 flaan alirdim ekipman sonrada dizilir ama ben olsam bak kendime guveniyorum sen kaza yapabilirsin
    saçma bir cümle. dışardakileri kontrol edemezsin. trafikte bazen arabanın içine bakıyorum 80 yaşında dede var içerde direksiyona yapışmış önüne bakıyo sadece. daha neler neler var gelir sana vururlar yada öyle bir pozisyon oluştururlarki sen vurmak zorunda kalırsın. 30-40 yıllık motorcular kaza yapıyor ölüyor, rahmetli aea gecenin bir vaktinde yayaya çarptı, her olan motosiklet kazasını incelerim ne basit ölümler var bir bilsen. yani kontrol edemiyeceğimiz durumlar var. o durum elbet birgün bizi bulur o yüzden tam hazırlık yapıyoruz. o beline bellik takmazsan sakat kalman 30-40 hızda düşüp belini trafik levhasına,kaldırma herhangi bişeye çarpmana bakar. insanın kendini iyi tanıması lazım, olum hiç mi vücudunu tanımıyosun bir dokun ne kadar hassas kırılgan heryerimiz bir bak. bazen evde bişeye vuruyosun biryerini nasıl acıyor. anlamıyorum ki cahil özgüvenimi var, kendinizi mi sevmiyosunuz yada sen daha hiç motor sürmedin farkında değilsin gerçeklerin.
    ayzek bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1yıl önce adam motor ve ekipmanları hepsini o fiyata almış
    Yine bir hort konu ile karşı karşıyayız uyku sersemi pek dikkat etmedim ama yorumum günümüz şartlarında hala geçerli
    Angrypower bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saçma bir cümle. dışardakileri kontrol edemezsin. trafikte bazen arabanın içine bakıyorum 80 yaşında dede var içerde direksiyona yapışmış önüne bakıyo sadece. daha neler neler var gelir sana vururlar yada öyle bir pozisyon oluştururlarki sen vurmak zorunda kalırsın. 30-40 yıllık motorcular kaza yapıyor ölüyor, rahmetli aea gecenin bir vaktinde yayaya çarptı, her olan motosiklet kazasını incelerim ne basit ölümler var bir bilsen. yani kontrol edemiyeceğimiz durumlar var. o durum elbet birgün bizi bulur o yüzden tam hazırlık yapıyoruz. o beline bellik takmazsan sakat kalman 30-40 hızda düşüp belini trafik levhasına,kaldırma herhangi bişeye çarpmana bakar. insanın kendini iyi tanıması lazım, olum hiç mi vücudunu tanımıyosun bir dokun ne kadar hassas kırılgan heryerimiz bir bak. bazen evde bişeye vuruyosun biryerini nasıl acıyor. anlamıyorum ki cahil özgüvenimi var, kendinizi mi sevmiyosunuz yada sen daha hiç motor sürmedin farkında değilsin gerçeklerin.
    olum konu eskiymiş boşa konuştuk adam 1 senedir foruma girmiyor :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)