Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-25 ile Nacizane Performans Videosu

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

Şile yolunda kendi çalışmamı yaparken artık günün sonuna geldiğimde hazır kayıt yapıyorken biraz da motoru performansa yönelik sürüp video haline getirmek istedim elimden geldiğince. Çok fazla soruyla karşılaşıyorum görenler tarafından ".. Nasıl gidiyor mu?.." gibisinden. Bu video da kendi sürüş tekniğim ve şartlar el verdiğince gaz açmaya çalıştım.

Top speed konusunda bu videoda en fazla 173 km/s yapabildim. Daha fazla yapacağını umuyorum.
    !Lk£® bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yakıt nasıl
    ||| 500Px.com/Arranger ||| Flickr.com/photos/132925453@N03 ||| Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg |||

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Hayırlı olsun Nasıl makina gidiyor mu?

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    top speed benim bildiğim düz yolda çekilir eğimli rampa aşağı bir yolda çok net bir top speed videosu olmaz ;) güzel video olmuş kazasız belasız

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karakter olarak inazuma 8500-9000 devirde güç bitiyor yamahada 8000-9000 gibi oyun yeni başlıyor ama yakıt olarak geri dönüyor tabi.

Burdan belli oluyor pulsar ve inazuma ile şile yolunda beraber sürülürse fark baya açılır.

bide motor zaten yüksek devirde gittiği için açık yolda hep 6 ile gidilmiş ama 5 in viteste ara hızlanma çok daha seri. Mesela cbr 250 ile yarıştığını varsayalım aynı güzrhagta çoğunlukla 5 te olmak gerekiyor. o zaman 36 beygirin tamamı devrede.

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karakter olarak inazuma 8500-9000 devirde güç bitiyor yamahada 8000-9000 gibi oyun yeni başlıyor ama yakıt olarak geri dönüyor tabi.

Burdan belli oluyor pulsar ve inazuma ile şile yolunda beraber sürülürse fark baya açılır.

bide motor zaten yüksek devirde gittiği için açık yolda hep 6 ile gidilmiş ama 5 in viteste ara hızlanma çok daha seri. Mesela cbr 250 ile yarıştığını varsayalım aynı güzrhagta çoğunlukla 5 te olmak gerekiyor. o zaman 36 beygirin tamamı devrede.
    Kesinlikle haklısın. En kısa zamanda bu yönde, ara hızlanmalar hakkında fikir verebilecek bir video çekeyim diyorum.

Ortalama 3.6-4 oluyor günlük şehir içi kullanışımda. Yüksek devir kullanmaya başlayınca işler değişiyor haliyle; 5 ve üstünü görmeye başlıyorsun.

Top speed amaçlamadım videoda sadece düzlüklerde gaz açıyordum. Dediğin gibi ona ayrı bir yerde ona özel video çekmek lazım

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    güzel video olmus
    140 stabil gidiyorsa problem yoktur

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    bu tür yol videolarını android gibi seyreden sadece ben miyim yoksa benim kabileden olan kimseler var mı
    ellerine sağlık, güzel oldu akşam akşam

Merhaba arkadaşlar kazasız belasız sürüşler dilerim. Bende Mt-25 sıfır almayı düşünüyorum lütfen motor hakkında kullananlar yorum yapabilir mi iyi kötü. Hangi yönleri iyi ? 250cc arasında çift silindir olmasınında avantajıyla nasıldır ? Kalkışı sesi memnun olmadığınız bir yeri varsa düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    hayırllı olsun
    fabrika çıkışı lastikler nasıl iyimi yol tutuşu

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    0-100 değerleri nasıl biliyor musunuz?

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    R25 0-100km 7sn, mt25 te 7 sn de çıkar 100km ye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler