Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tarz deişikliği acemilik bilgi alma kararsızlık :))

Motovento
    REKLAM ALANI

ögrenciyim, suanda 250 luk bı yarım cross motorum var :D kendim 1,5 senedir kurye paket servis elamanı olarak çalışıyorum çok fazla marka model denemedım ama az çok bilgim var gibi bi 7 senedir motor suruyorum ama tabi asyacross250 cbf150 yamaha125 ybr250 den başkada uzun surelı motor surmedım. cross alacaktım ama vazgectım arzıye cıkamıyorum iş okul derken olmuyo. bana 6000 den 9000 e kadar bir motor tavsıyesı lazım vede deneyımı olan arkadaşlar hysoung modelleri için biraz bilgi verırse sevinirim... birde fazer 6 benı zorlarmı daha önce 1 ay yatmışlıgım var motor kazası yuzunden boy :187 kilo 100 altımda kaybolmasın motor. ve trabzondayım malum buranın havaları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    La7xl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200RS
    İkinci el CBR250 olabilir. 9000 liraya bulabilirsin temiz bi tane

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Cbf500 - Gs500 - Er5

9000 e kadar

felekman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xenter,cbf150
    eğer alabilecekseniz inazuma 10.000 bütçeyle güzel olur. spor olsun derseniz cbr250... olmadı bi tık altı sym veya kapalı kutu pulsar. olmadı 250 cc başka bi önerim çin işi chopperdan başka kalmıyor... malesef. hyosung olayına girip de bin pişman olanlar var. arka amortisör patlama sorunu başı çekiyor sanırım. bide titreşim sorunu. altın elbiseli adam'ın 250 cc test videosunu izleyin. oradaki bilgiler sizi tatmin eder.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler