Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Sil baştan GT 650

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scrambler Ducati Classic
    Alt kuyruk güzel olmuş. R6 ekzoz gibi birşey de hoş olabilir haklısın. Ama ön çamurluk da isteriz tez zamanda. Radyatörü çamurla doldurup güzelim motoru yakmayalım sonra

Not: Bu arada bana ön grenajlar biraz geride bırakılmış gibi geliyor ama, gözüm GT650R ye alışık olduğu için olabilir. Aslında naked için bu şekilde olması daha hoş duruyor galiba. Lakin bu durum ön çamurluğu biraz daha göz önüne koyacak gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    Alıntı bsd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alt kuyruk güzel olmuş. R6 ekzoz gibi birşey de hoş olabilir haklısın. Ama ön çamurluk da isteriz tez zamanda. Radyatörü çamurla doldurup güzelim motoru yakmayalım sonra

Not: Bu arada bana ön grenajlar biraz geride bırakılmış gibi geliyor ama, gözüm GT650R ye alışık olduğu için olabilir. Aslında naked için bu şekilde olması daha hoş duruyor galiba. Lakin bu durum ön çamurluğu biraz daha göz önüne koyacak gibi.
    :D vala konsepte uydurmakta zorlandığım her noktayı arkaya atıyorum :D :D :D siz de ha bire yakalıyonuz

elbette bi ön çamurluk yapcaz

evet. grenajlar bi spor motora göre daha geride kalıyor. aslında kimi spor motorlardan sadece kafası küçük... ama en nihayetinde spor motor yapmıyoruz çamurluğa eğilmek lazım. şu anda egzos'a odaklanmış durumdayım.
    !?

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ez-gordum.html

linkteki motorun egzoz super biliyorum kendine ozgu istiyorun ama bu egzozu biraz uzatip kullanabilirsin gibime geliyor. fotografi gorunce aklima senin motor geldi:d
    hyosung gv 250

Motosikleti
    benelli tnt25
    evet. olabilir belki. bu şekilde yapmak için arka pistondan çıkan egzosu' ön tarafa dolaştırmanın bi yoluna bakmak lazım
    !?

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    merak ettim bu motor uygulamaya gecicekmi yoksa sadece tasarım olarakmı kalıcak?

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    yokmu gelısme bayagıdırı ses seda yok bo topic de
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    benelli tnt25
    Alıntı ersinpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak ettim bu motor uygulamaya gecicekmi yoksa sadece tasarım olarakmı kalıcak?
    uygulamaya geçicek.

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokmu gelısme bayagıdırı ses seda yok bo topic de
    ev değiştirmem gerekti işlerdi derken biraz ara vermek zorunda kaldım. bu hafta devam edeceğim.
    !?

sasuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok :(
    Ayakta alkışlıyorum. Mükemmel bir tasarım bitmiş halini merakla bekliyorum...

Motosikleti
    benelli tnt25
    Alıntı sasuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayakta alkışlıyorum. Mükemmel bir tasarım bitmiş halini merakla bekliyorum...
    teşekkürler.

depoya el attım. tasarımının son şekli budur. yan diz alanları yapılacak. ama orayı depodan saymadım nedense :D...

Öndeki çıkıntı boşluğa da bi karakter tip lcd koyarım. ıvır zıvır bilgi gösterir :D... insanın çipi olunca motosikletin neresine süreceğini bilemiyo :S...

bilemedim böyle nasıl oldu, deponun üstüne çıkıntı yapma modasına ben de uydum. güzel de durdu diye düşünüyorum...

!?

Tek kelime ile harika.Oraya bir navigasyon mu koysak? Hatta daha işlevli birşey.Şöyle koso tarzı.Dijital sıcaklık,yağ,basınç vs. göstergeleri.Üstad sen bu projeleri çiziyorsun.Ancak ben bu olaylara çok uzağım.Bunları istediğin şekillerde nerede yaptıracaksın?

Motosikleti
    Henüz yok
    bu haliyle bile muhteşem bide bittiğinde görmek lazım

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    üstat bu prototipi başarıyla tatamlarsan hepimize gt650 aldırtırp orasıyla burasıyla oynatacaksın bak elini böyle bişeye bulama
    motor haddinden fazla olmaya başladı bak
    şaka bir yana umarım bu işin altından kalkarsın ve onca emeğine değer bir şeye sahip olursun ama bitirdiğin ilk gün bence gidip kaskonu yaptır derim ne olur ne olmaz olayları farklı açılardan görmekte gerek en azından emeğini güvence et!

Motosikleti
    benelli tnt25
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek kelime ile harika.Oraya bir navigasyon mu koysak? Hatta daha işlevli birşey.Şöyle koso tarzı.Dijital sıcaklık,yağ,basınç vs. göstergeleri.Üstad sen bu projeleri çiziyorsun.Ancak ben bu olaylara çok uzağım.Bunları istediğin şekillerde nerede yaptıracaksın?
    bi atelyemiz var. otursak ufak bi iki üç kişilik uçak bile çıkar ona göre usta da var.

Alıntı Sicness adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu haliyle bile muhteşem bide bittiğinde görmek lazım
    inşallah.

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstat bu prototipi başarıyla tatamlarsan hepimize gt650 aldırtırp orasıyla burasıyla oynatacaksın bak elini böyle bişeye bulama
    motor haddinden fazla olmaya başladı bak
    şaka bir yana umarım bu işin altından kalkarsın ve onca emeğine değer bir şeye sahip olursun ama bitirdiğin ilk gün bence gidip kaskonu yaptır derim ne olur ne olmaz olayları farklı açılardan görmekte gerek en azından emeğini güvence et!
    kasko standart araçlara oluyor. buna kasko yapmazlar sanırım. hem yapsalar ne yapmasalar ne... zaten kalıpları bende olacak....
    !?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    o selenin hali ne öyle amuda'mi kullanicaz motoru ön far bastan ofsayt ön camurluga taksaydin bari hocam

Motosikleti
    benelli tnt25
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o selenin hali ne öyle amuda'mi kullanicaz motoru ön far bastan ofsayt ön camurluga taksaydin bari hocam
    benim tasarım komple ofsayt olsa bile, bence bu çevrede ofsayt'a en yakın şey sensin arkadaşım. sen amuda kalkarak sürebilirsin motoru. video çekersen hem güler hem alkışlarız.

şu forumda bana bir tane faydalı mesajını gösterirsen, yorumlarını dikkate alabilirim belki
    !?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Alıntı sessizsakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim tasarım komple ofsayt olsa bile, bence bu çevrede ofsayt'a en yakın şey sensin arkadaşım. sen amuda kalkarak sürebilirsin motoru. video çekersen hem güler hem alkışlarız.

şu forumda bana bir tane faydalı mesajını gösterirsen, yorumlarını dikkate alabilirim belki
    hehe laflara bak eger elestiriye acik degilsen konu acma arkadasim daha faydali olursun foruma

konuya yazı yazan arkadaşlar daha yapıcı eleştiriler yazsa da yurdumun ezik aşağılık kompleksli
    insan profilini yok etsek
    yurdumdan tüm dünyanın motosikletlerini dizayn eden arkadaşlar oluşsa
    bizlerinde göğsü kabarsa , gururlansak
    dimi ya

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deponun altı boşalmış. Oraya güzel bir hava filtresi gider sanki.
    www.motorumla.net

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Hocam eleştiri yapılacaksa bile gerek uslup gereksede anlatım çok önemlidir. Zodium arkadaşımızın yazdıkları eleştri değil.

Sessizsakin sen gerçekten bu projei bitirmeye çalış, benim forum içinde en dikkatle takip ettiğim bölüm senin yapacakların.

Şimdiden fikrine, emeğine sağlık.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe laflara bak eger elestiriye acik degilsen konu acma arkadasim daha faydali olursun foruma
    arkadaşım seninki eleştiri değil hakaret...içinde eziklik saklı kelamlar bunlar.hiç kusura bakma.

sessizsakin tebrik ederim.bence tasarım gayet hoş.umarım tüm bu proje uygulamaya geçer ve gerçekleşir...insanın standart,belli kalıplar içinde kalmayıp kendi tarzını oluşturma çabası ve bunu gerçekleştirecek beceriye sahip olması herzaman takdire değer...konu daha önce gözüme çarpmamıştı bir şekilde denk gelmemişim,buradan bakınca çok imrendim özendim beğendim fazlasıyla takdir ettim...kolay gelsin dostum işlerin rast gitsin.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)