Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bagaj Kaplama

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar motosikletimden gayet memnunum.Şu anda sadece aküsü bitik.Ve lastikleri inik biraz.Şimdi şöyle bir sorun var.Ufak tefek aksesuar yapmak istiyorum.Koltuğun altında ruhsat,telefon,anahtar takımı,birkaç ampül ve çakı duracak kadar bir bagajım var.Buraya telefon atıyorum tangır tungur ötüyor.Telefon zıplarken kapanabiliyor.Buraya şöyle güzel bir deri kaplamak istiyorum.(Aynı renkte koltuğuda kaplatacağım.)Ama burası düz bir zemin değil.Buraya nasıl bir kaplama yapabiliriz?
    Resimde burada arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motosikletimden gayet memnunum.Şu anda sadece aküsü bitik.Ve lastikleri inik biraz.Şimdi şöyle bir sorun var.Ufak tefek aksesuar yapmak istiyorum.Koltuğun altında ruhsat,telefon,anahtar takımı,birkaç ampül ve çakı duracak kadar bir bagajım var.Buraya telefon atıyorum tangır tungur ötüyor.Telefon zıplarken kapanabiliyor.Buraya şöyle güzel bir deri kaplamak istiyorum.(Aynı renkte koltuğuda kaplatacağım.)Ama burası düz bir zemin değil.Buraya nasıl bir kaplama yapabiliriz?
    Resimde burada arkadaşlar.
    halıfleks yaptırabilirsin arkadaşım abimin scooter motorsikleti var o da hem arka bagajı hem de ön taraftaki gözü için halıfleks kestirdi yerleştirdi onda da aynı problem vardı sesten ve çizilmesinden rahatsız oldu kaplattırdı burda bir ustaya götürdük şimdi 10 numara oldu tavsiye ederim
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Halıfleks dediğiniz evlerde kullanılan şu halılar değil mi? Ben bunu kendim yapabilirmiyim peki?

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    evet onlardan ama onu sert bi plastiğin üstüne kaplayıp öyle yerleştiriyorlar bagaja bence sen bi sanayiiye git sor fiyat öğren pahalı bişey değil zaten 3-5 milyon falandır en fazla olsa burda öyleydi ama pahalı gelirse kendin de yapmayı deneyebilirsin arkadaşım

Şöyle yapmaya karar verdim.Sert karton alıp kalıp halinde keserek bir kat sünger üstüne deri kaplayacağım.Renk olarak beyaza karar verdim.Koltuğuda beyaz kaplatacağım.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    ben ybr nin topcase i halıflex kapladım ama nomal halıflexler kum gibi bişey döküyor bnmkinin altında kaucuk kaplı ;) gayet hoş duruyor ayrıca tümseklerden geçerken bagajdan kaynaklanan tıngırtıyı kesiyor
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ybr nin topcase i halıflex kapladım ama nomal halıflexler kum gibi bişey döküyor bnmkinin altında kaucuk kaplı ;) gayet hoş duruyor ayrıca tümseklerden geçerken bagajdan kaynaklanan tıngırtıyı kesiyor
    evet aynen biz de öyle yaptık hem kauçukla şekli bozulmuyo güzel duruyo kıvrılmıyo

Arkadaşlar dediğiniz malzemeyi bulamadım bende şu kaymayan bezlerden aldım.En alta onu koyup üzerine de daha kalın yumuşak bir naylon buldum.Adını bilmiyorum.Banyolarda kullanılıyor paspas olarak.Hem yumuşak hem de güzel olacak.Yapınca resimleri koyarım.

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    sesi kestiyse ve görüntü güzelse sorun yok kardeşim hadi hayırlı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler