Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Tek Teker Römork

Motovento
    REKLAM ALANI
    hellcoder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gördüğüm kadarı ile römorkun fren sistemi yok.Fren yaptığında nasıl tepki veriyor.Panik fren olmasa bile biraz sert yaptığında ne olduğunu merak ettim en çok.
    İkinci olarak bağlantı mafsalını merak ettim dönüşlerde motorun yattığı anlarda nasıl uyum sağlıyor motorla.
    Aslında bir video koysaymışınız çok daha bilgilendirici olurmuş.Viraj kalkış duruş belki biraz sert frenaj.Dururken ileri geri manevra falan.
    Fren sistemini Kaplin ile çözdüm ancak o resimlerde görünmüyor. Arkanızda 2. yolcu varmış gibi düşünün. Bu arada Sert frende motoru daha sabit ve düz tutuyor. Şilenin virajlı yollarında benimle beraber yattı benimle beraber kalktı. Römorku bazen unutabiliyorsunuz.Geri geri gelmek ilk aşamada zor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:39 ----------

Alıntı darling1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Römorkta kurye çantası vs. yerine sepetli sistem kullanılabilir mi? şu görseldeki gibi.

http://2.bp.blogspot.com/-IKQ0HcNGRj.../s1600/(3).jpg

bence daha kullanışlı olacaktır.
    Bu tarz zorda olsa buldum. Fazlasıyla pahalı. Kendim yapmak istedim. biraz ağır olacaktı. O yüzden yapmadım. Ama katılıyorum size güzel duruyor.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Aha adamlar ne zaman yapmışlar olayı.
    Twitter'da
    https://twitter.com/i/status/1556533409098473472

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)