Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kask için kendi kablosuz kulaklığını yap müzik dinle

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    belki faydası olur motorsiklette kask içerisinde kulakta kablo derdine son.belki çok basit gelebilir ama gayet kullanışlı
    gerekli malzemeler

1- eski bir güçlü bilsayar kulaklıgı
    2- eski bluetoth kulaklık ( bazı modeller müzik çalmıyor )
    3- biraz kablo
    4- lehim makinası
    gerisi sizin el emeğinize kalmıs

ve sonuç bence gayet kullanışlı başarılı idare eder şarj olayını soran arkadaşlara hemen cevap yazayım kulaklık girişi jaklı oldugundan yola cıkmadan önce cıkarıp şarj ediyorum geri takıyorum.sorun yok en ucuz malıyete kullanışlı bir sistem.kulaklık ne kadar kaliteli olursa o kadar net yüksek ses alırsınız önceleri kask için kulaklık almıstım sesi çok cıkmadıgından bilgisayar kulaklıgı taktım.
    Thracian ve Salurbey bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı bluetooth adaptörünü Çinli sitelerde satılan kask kulaklıkları ile birleştirdim.Çalışıyor ama ses seviyesi bana biraz az geldi.Aynı kulaklığı bilgisayara bağladığımda gümbür gümbür ses geliyor.Sanırım şu bluetooth adaptörünün çıkışı biraz düşük gibi.Zaten Android telefonlarının ses çıkışları sağlık sebepleri yüzünden belli bir desibelde limitli.Acaba ben mi bir yerde hata yaptım.
    Kullandığım kulaklıklar bunlar; Belki de sizin yaptığınız gibi daha güzel bir pc kulaklığını denemek lazım.
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı bluetooth adaptörünü Çinli sitelerde satılan kask kulaklıkları ile birleştirdim.Çalışıyor ama ses seviyesi bana biraz az geldi.Aynı kulaklığı bilgisayara bağladığımda gümbür gümbür ses geliyor.Sanırım şu bluetooth adaptörünün çıkışı biraz düşük gibi.Zaten Android telefonlarının ses çıkışları sağlık sebepleri yüzünden belli bir desibelde limitli.Acaba ben mi bir yerde hata yaptım.
    Kullandığım kulaklıklar bunlar; Belki de sizin yaptığınız gibi daha güzel bir pc kulaklığını denemek lazım.
    https://images-na.ssl-images-amazon....14hqM4qmoL.jpg
    bende aynısından almıstım ılk baslarda bendede ses cok kısıttı trafıkte nerdeyse duyulmuyordu pc kulaklıgı taktım sımdı iyi çok aman amanda olmasın bence arabaların kornalarını falan duymam ama bana yetiyor bence sızde kalıtelı eskı kırık pc kulaklıgı varsa onu deneyın

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Elinizde bu malzemeler zaten varsa deneyebilirsiniz, fakat bu malzemelere para harcayacağınıza intercom alın.

Aynı sistemi ben de yapmıştım, sistem çalışıyordu ama kalite yetersizdi. İdare ediyordum fakat artcı ile konuşabilmek için bir çift intercom alıp taktım, sesi ilk duyduğumda Kolpaçino'da ki polisin tepkisini verdim.
    efendy06 bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)