Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

BMW F650 1997 MODEL (FUNDURO) ÇALIŞMASI

Motovento
    REKLAM ALANI
    atakan123123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 DL650 ,2015 Cbf 150
    Merhabalar bende diy projeler yapan tasarlayan biriyim..
    Aynı zaman 2015 senesinden f650 99model st serisi sahibiydim bir sene kadar.
    İstanbul içi yakıt sarfiyatı 0.35-0.40krş altına inmiyordu.uzun yol 20krş..
    Ufak tefekte olsa çok fazla kronik sorunu var ve ben bir çoğunu yaşadım.(Manifolt yırtılması karbüratör ayar kaçırması,konjektörün sele altında yanması(benim ki yanmadı dışarı taşıdımda yanabiliyor) marş rublesini yemesi gibi gibi)
    Ortalama Piyasası temizliğine göre 5-7 lira olan 21 yaşında bir motosiklet için boya döşeme masrafları 1000tl civarında gitmiş anlaşılan.
    Ön lastiğide bi acayiptir bunun ne enduro ölçülerine denk gelmez. ön yol arkaya enduro takarlar genelde.

Bu aldığım hali

Bu da satmadan önceki son fotoğrafı

Yüksek cc olması fiyatı ucuz olması nedeniyle parası az olan gençler tarafından alınıp racing gibi sıkıştırılmaktan canı yanmış motosikletler bunlar.
    Ben 2015te 3 ayda sıfır cbf 150 üzerine 2.000tl para olarak takasla satmıştım.(hayatımın en en karlı alışverişiydi)
    O cbfde hala gözümün nuru asla satmayı düşünmüyorum.

Bu bmwlerde dediğim gibi gençler tercih ettiği için Genelliklede para vermezler."Abi küçük motorum var üzerine şunu kadar para versem takas olur mu" diye sorarlar..

5-7Bin liralık motora.
    İyi bi lastik almaya kalkıyorsun 1500tl tutuyor bu beni çok rahatsız ediyor.
    Çünkü satmaya kalktığında ilanlarla 10 yıllık lastikli motorlarada aynı fiyatı çekmişler.Müşteriler bunu algılıyamıyor.

Eğer ki motosikletiniz binilebilir durumda ise özel bi sebebi yoksa bu kadar emekten sonra biraz binin derim.

İşçilikleriniz çok güzel olsada bmw nin lansman rengi siyahtır ve siyahı ben nedense çok seviyorum
    İyi günler Dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

konu hortmuş yahu son mesajları görüp yazmıştım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    f650 efsane olmuş elinize sağlık.
    bende de 14 mod tenere var yani 4 yaşında olmasa bende böyle işlere girerdim

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    çok beğendim, bu rengi hayatta düşünmezdim ama bu motora çok yakışmış, resmen rengi sevdirttiniz bana

eğer sorun olmayacaksa bu değişikliklerin maliyeti ne oldu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

bir de aklıma geldi karter korumayı neden siyah bıraktınız bence onu da kahve tonunda yapabilirsiniz.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)