Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yurtdaş geçmiş olsun kardeş. allah beterinden korumuş.
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kumita45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yurtdas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar geçen hafta üzücü bir olay yaşadım. kardeşim motosiklet ile kaza yaptı. o gün bugündür olayın şokunu yeni atlattık. ilk defa başımıza geldi. kendisi o güne nazaran oldukça iyi. o gün hem korkmuş hemde yaralardan dolayı şoka girmişti. motor ise ön kafa grenajları kırıldı çizildi. ayna, eksoz vb yerler darbe aldı. motoru garaja çektim ve üstünü örttüm. geçirmiş olduğumuz bu kazadan ötürü yaklaşık bir iki ay aranızda bulunamayacağım. eminim ki bu zaman zarfında hepinizi çok özleyeceğim. bu hasreti az da olsa gidermek için elimden geldiğince foruma katılmaya çalışacağım.. bir daha ki görüşmemize kadar kalın sağlıcakla. hepinize kazasız keyifli sürüşler.. :(
    kardeşim geçmiş olsunn kendinee ii bakk motoruu dert etmee kendineee bir türlü çözülürrr... kardeşin iii olsunnn yeterr görüşmekk üzeree...
    asla bitmeyen aşk motosiklet aşkıdır

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    selam arkadaslar,

bayagi bi dukkan gezdim buralarda, bi cok yer de indirimde... 800 euro ya 94 model gs 500 almayi dusunuyorum buraya geldikce bineyim diye... o da ayda 40-50 euro taksitle zaten

neyse bize lazim olabilecek bazi malzeme ve urunlerin fotograflarini cekip koyacagim buraya, eger ihtiyaciniz olanlar olursa alirsiniz, digerlerini de internet uzerinden kar amacli satmayi dusunuyorum...

70-100 euro arasi deri, tekstil ve yazlik montlar var... korumaliklilar ancak her bedeni yok... hein gericke marka...

tulum fiyatlari da tr ye gore bayagi iyi... korumalikli botlar 50 ile 100 arasi..

bazi kasklar bayagi indirimde ama sanirim getirmekte bayagi bi zorlanirim...

siz ihtiyaclarinizi bana yazin ben gidip bakarim... bi de alman sitelerine girip hem urunleri hem fiyatlarini gorebilirsiniz... ordan begenip bana linklerini atin... hedowich in yaptigi gibi...

bu arada tel no:00 49 157 727 19 764

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehe süpersiniz İzmir MT

UgLyChiLD,korumalıkları var mı ? Varsa iyi yapmadın söyleyerek,şimdi bir konteyner dolusu getirtmen gerekecekEğer yağmur ve rüzgar korumasının haricinde darbe korumalıkları da varsa,yani tam olarak bir motosiklet pantolonuysa hemen beni yaz abiİstiyorumm...Boyu posu biliyorsun zaten.
    sevgili hip hop forrap,
    bunlarin korumaliklari yok ama cok cok guzeller korumalik icin yerleri var, oralara strafor kesip koyariz olur biter
    eger 70-80 euro dersen o zaman korumaliklilar da var hein gericke den...

Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan olum bana sozun var darılırım yardım etmessen
    http://www.louis.de/_40a395fc22d856c...nr_gr=10006536

http://www.louis.de/_40a395fc22d856c...nr_gr=10006508

http://www.louis.de/_40a395fc22d856c...nr_gr=10006503

louis.de nin mağzalarıda var bildiğim kadarıyla bu camlardan herhangibirini benim motor ıcın bulabılırsen dile benden ne dilersen
    sevgili hedo, secimin katlanabilir seyler olursa daha iyi olur... zaten 25 kilo kendi esyam var bunlari nereye sokacam ama dur senin icin bi formul dusuneyim...

bu arada, hein gericke miknatisli cantalar var.. depo ustu...sen almistin ya onlardan...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şekilde ise eğer benide yaz sercan............
    abi korumalikli degil ama takilabilir.. dedigim gibi onlar 70 den basliyor...

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uglychildim naptın sen yaw. Al gel ne varsa
    alayim degil mi? he he.. sonra beni almaya gelirsin gumruk polisinden... kacakcilik bolumunden...

Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan 1 bavulla gitti,1 konteynerle geri döneceğe benziyor hahahaa
    ticarete atiliyom bundan sonra, Turkiye ye 1 konteyner malzeme getirip, 1 konteyner adam yukleyip onlari da Almanya ya getirecem

Alıntı Muharrem1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam kardeşim kendine iyibak benim bi şeye ihtiyacım yok ben takım aldım teşekkürler nezaman gelicen cokkkkkkk özledik görüşmek üzere
    hayirlisi olsun abi, bayramdan sonra gelmeyi dusunuyorum... Havran a selamlar...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    sercan ben iktisatçıyım abicim sen getir en huzurlu alışverişini yaparsın
    Ride your way

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    yurtdaş geçmiş olsun. anladığım kadarıyla kardeşinin ağır bi durumu yok. motor eninde sonunda yola çıkar hale gelir üzülmeye değmez. tekrar geçmiş olsun...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

ıyı aksamlar mıllet.......

Motosikleti
    honda cbr 1000rr
    iyiakşamlar iyiakşamlar...
    [B]Bayrakları bayrak yapan ustundeki kandır,
    Toprak eger ugrunda ölen varsa vatandır[/B]

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    çok geçmiş olsun yurtdaş allah daha kötüsünden korusun ne diyelim yapabileceğimiz bişey olursa her zaman yanındayız

yurtdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joymax 250i
    sağolun dostlar. allah hepinizden razı olsun.. bizim başımıza ilk defa geldi kötü bişey allah kimselere göstermesin. kardeşim geçen haftaya nazaran çok iyi artık hareket edebiliyor. yaralardan dolayı hareket edemiyordu. insan şok oluyor ne olduğunu bilemiyor. kardeşimin korkusunu yenmesi için yanındayım. yaptığı hatayı kendiside biliyor. sürekli motor hakkında konuşup bilgi eksikliğini gidermeye çalışıyorum. kendine güveni artıyor. o na artık tam bir motorcu oldun diyorum gülüyor..
    motor ise garaja çektim. galiba bir iki ay dıkunamayacağım. masrafları karşılayamam. birde aklıma bişey takılıyor. böyle durumlarda motor nereye yaptırılır. bu hizmeti sadece servisler mi veriyor. otomobillerde ki gibi sanayi tarzında bir yer yok demi.
    hepiniz allaha emanet olun. kazasız keyifli sürüşler.
    Hayat 3,5 ile 4 arasındadır
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    servis olması gerekli değil bir çok motorcu tam takıma sahipse bunu yapabilir fakat servis kalitesini yakalıyabilirmi o şüpheli çok araştırıp iyi bir usta bulmalısın servise gidip çok parayla şikayet edende çok ustaya gidip az parayla çıkanda çok tam terside mümkün daha türkiyede bu işler tam oturmadı
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

aksam aksam canınızı sıkmak ıstemem ama bugun bornovada bı kaza gordum 20mılyonluk kasklara ve onları uretenlere etmedıım kufur kalmadı

bıtane pızzacı dolmusa arkadan carpmıs o kaskın halını herkes gormelıydı param parca olmus gazete gıpı dağalmıs gıtmıs polıs geldı benım elımde kaskı gordu bak ıste ya dıy0o kask bu alıyonuz 20 mılyonluk kaskları boyle dağalıyolar ıste neyse hastayı ambulansa koyarken yardım ettım sedyeye kaldırırken falan ınsallah onemlı bıseyı yoktur durumu baya bı cıddıydı... DOMİNOS PIZZA bornova suğbesınden motorcu bı arkadas SAİT adındaydı yalnıs hatırlamıyosan tanıdık bırılerı varsa bılgı verırse sevınırım... herkese ıyı geceler allah rahatlık versın..

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı yurtdas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolun dostlar. allah hepinizden razı olsun.. bizim başımıza ilk defa geldi kötü bişey allah kimselere göstermesin. kardeşim geçen haftaya nazaran çok iyi artık hareket edebiliyor. yaralardan dolayı hareket edemiyordu. insan şok oluyor ne olduğunu bilemiyor. kardeşimin korkusunu yenmesi için yanındayım. yaptığı hatayı kendiside biliyor. sürekli motor hakkında konuşup bilgi eksikliğini gidermeye çalışıyorum. kendine güveni artıyor. o na artık tam bir motorcu oldun diyorum gülüyor..
    motor ise garaja çektim. galiba bir iki ay dıkunamayacağım. masrafları karşılayamam. birde aklıma bişey takılıyor. böyle durumlarda motor nereye yaptırılır. bu hizmeti sadece servisler mi veriyor. otomobillerde ki gibi sanayi tarzında bir yer yok demi.
    hepiniz allaha emanet olun. kazasız keyifli sürüşler.
    kazanın durumuna bağlı...eğer değişicek parça falan varsa servise götürmelisin ayrıca cbf-150 parçaları çok pahalı değil servise götürmeye korkma...kazanın boyutunu bilmiyorum ama motor yürür drumdaysa servise götür...hatta sen menemendesin bergamadaki servis yakın sana bence oraya götür ;)hasar durumundan bahsetsen sana yaklaşık fiyat söyleyebilirim

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    yurtdas , sana ve kardeşine geçmiş oldun. Yaralar var dedin. Neresinde yaralar var? Sürtünmeden mi yoksa çarpmadan dolayı mı oluştu?

bikerboy35 , tüh bak arasıra oradan pizza ısmarlardım. Daha da üzüldüm. Belki bana pizza getiren çocuklardan biriydi. Kaskı dağılmış ama belki de esas darbeyi emmiş olabilir. Düşün bir de kask takmamış olsaydı. Benim kasksız kaza yapmış fotoğraf albümümdeki adamlara benzerdi.

Motosikleti
    Joymax 250i
    [QUOTE=MrCool;825551]yurtdas , sana ve kardeşine geçmiş oldun. Yaralar var dedin. Neresinde yaralar var? Sürtünmeden mi yoksa çarpmadan dolayı mı oluştu?
    QUOTE]
    Mrcool yaralar ezik ve çiziklerden oluşmakta. belden yukarısı için sol elden başlıyor omuza kadar, belden altı için ise sağ diz kapağı ve çevresi. nasıl olmuş bende anlayamadım sanırım takla atmış..!
    sevgili chatkurt motorda grenajlar değişecek kafa kısmından sağ ve sol. arka grenajda kırılmış sol. eksoz koruması ezik büzük olmuş. sağ ayna ezilmiş (ama kırılmamış) (birde sağ sinyal sağlam gibi) hatta eksozun çıkışına yakın yeri ezilmiş. hatırladıklarım bunlar. o günden sonra bir daha motoru açıp bakmadım.
    epey tutacağa benziyor..
    ama yürüyen aksamında bişey yok galiba kısa bi deneme yaptım her hangi bir titreme çekme veya güç kaybı hissetmedim.
    yani motor baştan aşağı makyajlanacak diyeyim..
    herkese çok teşekkür ederim...
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

Motosikleti
    honda cbr 1000rr
    yurtdaş tekrar gecmiş olsun kahramanlarda sana yardımcı olacak birilerini tanıyorum istersen bir kac fotografını cek motorun oraya gidelim adamdan bilgi alalım...elimden başka birşey de gelmez sanırım
    [B]Bayrakları bayrak yapan ustundeki kandır,
    Toprak eger ugrunda ölen varsa vatandır[/B]

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    anladım yurtdaş geçmiş olsun tekrar...grenajlar ve ayna için sana 250-400 ytl arası bi masraf çıkar bence ve servise gitmen lazım bu parçalar için...

neyse boşver daha fazla uzatıp sıkmayalım seni...kib

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    yurtdaş sen şimdi motoru boşver kardeşim. önce bir kafan yerine gelsin gerisi kolay. Tercihin servisten yana olsun. Ama çok ciddi bir arıza yoksa ybr için çok uygun fiyata yan sanayi malzemelerde var onları da düşünebilirsin. Ama servisten ve orjinal parçalarla işini halletmen önerimdir. Asıl önemli soru hangi servise gideceğin. bunu da izmirli Ybr kullanan arkadaşlara sormak lazım. hatta sordum bile.sizi gidi ybrsicler sizi hangi servisi önerirsiniz bakalım?

Motosikleti
    Joymax 250i
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yurtdaş sen şimdi motoru boşver kardeşim. önce bir kafan yerine gelsin gerisi kolay. Tercihin servisten yana olsun. Ama çok ciddi bir arıza yoksa ybr için çok uygun fiyata yan sanayi malzemelerde var onları da düşünebilirsin. Ama servisten ve orjinal parçalarla işini halletmen önerimdir. Asıl önemli soru hangi servise gideceğin. bunu da izmirli Ybr kullanan arkadaşlara sormak lazım. hatta sordum bile.sizi gidi ybrsicler sizi hangi servisi önerirsiniz bakalım?

İlginiz için teşekkür ederim. ama wallacecım benim motor ybr değil cbf idi ama dedikleriniz doğru benimde ilk tercihim servis olacak. ama hangi servis daha ustadır işinde onu bilmek lazım. manisada ki honda servisi veya bornovadaki servis aralarındaki farkları pek bilmiyorum açıkcası.
    bilen arkadaşlar beni bu konuda aydınlatırsa çok sevinirim..
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uglychild,eğer çok güzel aletlerse şu 70-80 euroluklar,o da olabilir.Sonuçta bu tarz şeylere paradan kaçmamak lazım Sen yap artık muhasebesini,ölç tart hangisi daha mantıklı ise ondan ayarlarsan bize alırız Ucuz olan ya da pahalı olan(gerçi her ikiside tr fiyatlarına göre ucuz ama ) hangisi daha mantıklı gelirse...
    Teşekkürler...

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    ÖNEMLİ DUYURU

Arkadaşlar her cuma yapmış olduğumuz geleneksel toplantı ve buluşmalarımızı bu Cuma (5.10.2007) Manisa'da VES Cafe de yapacağız. Manisalı dostlarımızla beraber ramazanın tüm güzelliğini yaşayacak ve hep birlikte iftar yemeği yiyeceğiz. Dostluk,kardeşlik adına güzel bir gece olacağı kesin. Zaten sohbetten yana kimsenin şüphesi de yok. Yemekleri Mecit ayarlamış fiyat süper lezzetleri de mutlaka güzeldir. Çayda sınırsızmış. Eee ne duralım izmirde. 30 km yol gideriz Manisa'lı kardeşlerimizle görüşürüz diye düşündük.

İzmir için iki yol planı var.
    İlk grup işten erken çıkabilenlerden oluşuyor. Hareket saatimiz 18.00. Her zamanki gibi Ege Üniveristesi kampüs girişinde buluşuyoruz. (Manisa kavşağında) 17:30 gibi ben orda olurum. 18:00 gibi tekerlerimizi döndürürüz.

İkinci grup ise izmirden geç çıkanlardan oluşacak. Buluşma yeri ve saati netleşmedi ama buluşacağımız adres belli.

VES cafe anemon oteli geçtikten sonraki benzinliğin orada.Bulması çok kolay.

İftar yemeği ile ilgili detaylar için
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...ar-yeme-i.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler