Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    bu hafta yağmur gösteriyo tanışma programını haftaya alalım belki katılım sayısı artar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250cc Chopper
    Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta yağmur gösteriyo tanışma programını haftaya alalım belki katılım sayısı artar
    fark etmez bana uyar.bilginiz olsun yarın 10 da eski fakültenin orada total herhalde ordan kalkacağım gelmek isteye buyursun gelsin.
    0538 208 39 04 A (rh)+
    motorcu olmak bi ayrıcalıktır her insan motora binebilir ama her insan motorcu olamaz

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Bir de şöyle bir durum var proggressive Bursa'daki arkadaslarımızın büyük bir bölümü birbirini tanıyor bir kaç kişi eksik.Yane burada seninle tanışma maksatlı bir gezi olacak birazıcık da... Bir de yarın meteoroloji bulutlu ve yağmurlu gösteriyor...Açıkçası motorumu geçen gün 3saatlik bir temizleme girişiminde bulundum...Onu heba edemem Yoksa yağmur da motor kullanmamış kişi deilim...Bu kış 8bin km yaptım eylülden mayısa...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    250cc Chopper
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de şöyle bir durum var proggressive Bursa'daki arkadaslarımızın büyük bir bölümü birbirini tanıyor bir kaç kişi eksik.Yane burada seninle tanışma maksatlı bir gezi olacak birazıcık da... Bir de yarın meteoroloji bulutlu ve yağmurlu gösteriyor...Açıkçası motorumu geçen gün 3saatlik bir temizleme girişiminde bulundum...Onu heba edemem Yoksa yağmur da motor kullanmamış kişi deilim...Bu kış 8bin km yaptım eylülden mayısa...
    ya anlıyorum ben kimse kızmıyor veya darılmıyorum.sadece tanışmayı ölede böylede yapıyoz site yardımıyla maksat toplucana bişeyler yapmak.yağmurda olsa çamurda olsa fırtınada kopsa tekerimde patlasa ben gideceğim bilginize herkezin düşünce ve görüşüne saygım var.

bu motor çok hoşuma gitti inşallah türkiyeye getirirler.
    0538 208 39 04 A (rh)+
    motorcu olmak bi ayrıcalıktır her insan motora binebilir ama her insan motorcu olamaz

kuanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251

KINRO RM 250cc

Alıntı proggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya anlıyorum ben kimse kızmıyor veya darılmıyorum.sadece tanışmayı ölede böylede yapıyoz site yardımıyla maksat toplucana bişeyler yapmak.yağmurda olsa çamurda olsa fırtınada kopsa tekerimde patlasa ben gideceğim bilginize herkezin düşünce ve görüşüne saygım var.

bu motor çok hoşuma gitti inşallah türkiyeye getirirler.
    Arkadaşlar bu çinlilerde her şeyi kopyalamış yahu.Bu motorun aynısı KINRO RM diye bir motor var.Benimde içimi eritiyor bu görüntü.Bazen bile bile parayı basıp alasım gelıyor şu çinliyi.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    aman kuanza bulaşma arkadaşım. yada bak oku aklımda kalan çarpıcı örneklerden.

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...rim-koptu.html

Motosikleti
    Mz Etz 251
    Barannet doğru söylüyorsun bunu da ıyı bılıyorum aslında.Ufak butçeyle bu tarz motorlara bınmeye kalkmak imamdan randevu almak gıbı.Eski olsun sağlam olsun.

Motosikleti
    Kymco CK 125
    proggressive gittin mi inegöle? gittiysen yağmura yakalandın mı?

Motosikleti
    250cc Chopper
    gittim kardeşim bizde laf ağızdan bi kere çıkar.birazdan ceple çektiğim resimleri eklerim.makinayı aceleyle evde unutmuşum idare edin artık.
    yağmura yakalanmadık hava çok güzeldi bi 15-20 dk. yağdı o aradada mangalla meşgulduk.bize değmedi bile.

motorum anca bukadar battı.gittiğimiz yerin ismi cerrah idi.
    0538 208 39 04 A (rh)+

Motosikleti
    Bısan Lıfan Shalter 125
    gzl yerlermıs proggresıve abı ama ben pazar mesaısındeydım ve ehlıyetım olmadıı ıcın gelemedım kısmetse temmusdan sonra...

Motosikleti
    250cc Chopper
    Alıntı motoracer125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gzl yerlermıs proggresıve abı ama ben pazar mesaısındeydım ve ehlıyetım olmadıı ıcın gelemedım kısmetse temmusdan sonra...
    mesai tamamda ötekinden sanki bizde var
    0538 208 39 04 A (rh)+

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Yapmayın ağalar paşalar...
    Şimdi 350lira verip almazsınız yakalanınca 800lira verirsiniz ki hemde bi daha yakalanır bi daha verirsiniz..Tekrar yakalanırsanızda yine verirsiniz
    herşey dahil 350 ye almıştım ben...
    Bu arada iyi gezmişsin patron...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    cerrah güzel yerdir...bende pazar günü oylattaydım arabayla gittim bu sefer oylat daha güzel kaplıcalar var motorcuların çoğu aradadır

Motosikleti
    250cc Chopper
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapmayın ağalar paşalar...
    Şimdi 350lira verip almazsınız yakalanınca 800lira verirsiniz ki hemde bi daha yakalanır bi daha verirsiniz..Tekrar yakalanırsanızda yine verirsiniz
    herşey dahil 350 ye almıştım ben...
    Bu arada iyi gezmişsin patron...
    aga kursa yazıldım zatende 3 sınavdır sınav ücretini yatırma tarihini kaçırıyom.şimdi kursa bıraktım sınav ücretini onlar yatırcak
    0538 208 39 04 A (rh)+

Motosikleti
    Mz Etz 251

Cerrah

Arkadaşlar gittiğiniz yer güzel bir yere benziyor.Bende balık tutma merakı var ordan balık çıkar mı bir ara balığa gideyim.

Motosikleti
    250cc Chopper
    Alıntı kuanza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gittiğiniz yer güzel bir yere benziyor.Bende balık tutma merakı var ordan balık çıkar mı bir ara balığa gideyim.
    alabalık var ama bizde takım yoktu tutmaya eskiden çok balıkçı olurmuş orada.
    bu arada gideyim mi GİDELİM Mİ???!!!
    0538 208 39 04 A (rh)+

Motosikleti
    Kymco CK 125
    çok güzel duruyor resimler canım çekti yeşilliği bir dahakine daha kaliteli resimler isteriz..

Motosikleti
    250cc Chopper
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel duruyor resimler canım çekti yeşilliği bir dahakine daha kaliteli resimler isteriz..
    o zAmAn söz ver bakem satış koymuyacağına.bi sonraki geziye ismini en üste yazdım şimdiden (:biggring)
    0538 208 39 04 A (rh)+

Motosikleti
    hyosung gv 250
    slm arkadaşlar,
    Bu sene Mart ayında sıfır aldığım hyosung gv 250 1500 km deki kazasız belasız motorumu satmayı düşünüyorum. Aklımda Suzuki Burgman 400 var. Bir tanede denk geldi. Motorumu satarsam almayı düşünüyorum. Motorumun rodajı süper bi şekilde tamamlandı. Hoş hız motoru dill fakat gazı açarsanız kendinizi 160 km.'de bulursunuz (ama gerenk yok)
    Yabancıya gitmesini istemem fakat kısmet işi bu... İki sene garanti kapsamında olduğunu ve Sıfır Bayi fiyatının 7.750+175(plaka) olduğunu hatırlatır, motoruma 6.500 ytl istediğimi eklemek isterim. Herkezin malı kendine değerli arkadaşlar, bende aniden vermiş olduğum bu karar ile bu rakamın pek altına girmek istemiyorum. Sevgiler, saygılar...
    İlgilenen arkadaşlarım için tel no: 533 231 15 09(Ayhan)

Arkadaşlar motorumun resmini de ekliyorum...

Motosikleti
    250cc Chopper
    Alıntı yalnızgezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar,
    Bu sene Mart ayında sıfır aldığım hyosung gv 250 1500 km deki kazasız belasız motorumu satmayı düşünüyorum. Aklımda Suzuki Burgman 400 var. Bir tanede denk geldi. Motorumu satarsam almayı düşünüyorum. Motorumun rodajı süper bi şekilde tamamlandı. Hoş hız motoru dill fakat gazı açarsanız kendinizi 160 km.'de bulursunuz (ama gerenk yok)
    Yabancıya gitmesini istemem fakat kısmet işi bu... İki sene garanti kapsamında olduğunu ve Sıfır Bayi fiyatının 7.750+175(plaka) olduğunu hatırlatır, motoruma 6.500 ytl istediğimi eklemek isterim. Herkezin malı kendine değerli arkadaşlar, bende aniden vermiş olduğum bu karar ile bu rakamın pek altına girmek istemiyorum. Sevgiler, saygılar...
    İlgilenen arkadaşlarım için tel no: 533 231 15 09(Ayhan)

Arkadaşlar motorumun resmini de ekliyorum...

1 gün önceden haber verseydin keşke dün kendimede arkadaşımada 250 cc chopper aldıkhayırlısı olur inşallah istediğin motora en yakın zamanda kavuşursun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler