Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kredi Alınabilinecek Bankalar ya da Kurumlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    iyi günler bende motorumu taşıt kredisi kullanarak aldım.Fakat ruhsatta rehinlidir satılamaz ibaresi yok.Bu şimdi ben bu motoru satarsam sorun çıkmaz anlamına mı geliyor..Teşekkürler.
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Janus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir arkadaşım kredi ile 0 km motor aldı. Banka kasko için 3000 ytl istedi biz kendi araştırmalarımız sonucun başka bir yere 1200 ytl ye yaptırdık. Bilginize.
    Freni var, duruyo.

Banka Kredileri

Merhaba Arkadaşlar,
    Ben de bir motsiklet tutkunu olarak aranıza katıldım
    Geçmiş forumları incelerken kafanızda motosiklet ve araba kredileriyle ilgili sorular olduğunu gördüm. Ben de aynı sorunları yaşadım, sonra bi arkadaşım Finzoom.com.tr diye bi site önerdi, tüm bankaların her türlü masraf ve faizini karşılaştırmalı tablolarda görebiliyorsunuz. Tavsiye ederim, beni işimi çok kolaylaştırdı, umarım sizinkini de kolaylaştırır.

La Noche

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam verdigim siteye bi göz attım, kredi miktarı vadeler falan yazdım, Bank Pozitif die bi banka cıktı sadece, ilk kez duyuyorum ?
    Comfirmation Bias

tanermavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    procan: şu kredi işini bi zahmet güncelleyebilirmisin?

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Siz bulunca ekleyin bu başlığa ben ilk mesaja taşırım. Son dönemden haberim yok.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    muzisyen ve serbest calisan birisi nasil kredi alabilir ? Bilen varmi ? Mesela aylik geliri 2000 ytl fakat belgelenebilir cinsten degil...
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

Alıntı buraxdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muzisyen ve serbest calisan birisi nasil kredi alabilir ? Bilen varmi ? Mesela aylik geliri 2000 ytl fakat belgelenebilir cinsten degil...
    Belgelenemeyen gelir nasıl oluyor.
    En basitinden calistiğin işyerinden maaş bordrosu verirler.
    Yok onuda alamam diyorsan kredi de alacağını sanmıyorum

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Eger muzisyensen bordro yada resmi bir belge ile calismiyorsun , dolayisiyla bir calisan olarak degilde gecelik gelen bir sanatci gibi bi durum soz konusu .... Ayda ortalama 1500 ytl gibi bişey gecio elime fakat kredi durumları sonuçsuz... Senetle motor satan bir yer bilio musunuz ?
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

Motosikleti
    CBR 600 F
    fethıye hondayla gorustum bugun anadolu cetelem le calısıyoruz sadece kımlıgını ver yeter dedıler hıcbısey ıstemıyorlarmıs
    carpe diem

Anadolu Çetelem bi cok motosiklet satıcısıyla calısıyor zaten uzun süredir, ancak faiz oranları çok çok yüksek, gelirinizi kanıtladıktan sonra da genellikle mutlaka çıkıyor kredi, ama dediğim gibi bankalarla falan kıyaslarsan adamlar tefeci gibi oranlarda. Bankadan kredi cekebiliyorsan onu dene derim.
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu Çetelem bi cok motosiklet satıcısıyla calısıyor zaten uzun süredir, ancak faiz oranları çok çok yüksek, gelirinizi kanıtladıktan sonra da genellikle mutlaka çıkıyor kredi, ama dediğim gibi bankalarla falan kıyaslarsan adamlar tefeci gibi oranlarda. Bankadan kredi cekebiliyorsan onu dene derim.
    2.000 ytl ye yılda 200 ytl faız ıstedıler bana fazlagelmedı yanı 2000 cekıyosun toplamda 2200 oduyosun
    carpe diem

Alıntı erman_erkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.000 ytl ye yılda 200 ytl faız ıstedıler bana fazlagelmedı yanı 2000 cekıyosun toplamda 2200 oduyosun
    Eminmisin hocam.
    %10 yani faiz oranı yıllık. E normal sayılır. Ben bir kaç kez niyetlenmiştim ancak faiz oranları cok yüksek gelmişti. Sanırım düzenlemeye gitmişler.
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eminmisin hocam.
    %10 yani faiz oranı yıllık. E normal sayılır. Ben bir kaç kez niyetlenmiştim ancak faiz oranları cok yüksek gelmişti. Sanırım düzenlemeye gitmişler.
    olabılır daha oncekı oranlardan haberım yok ama alırken motorun fıyatı yukselecegı ıcın belkı faız degısebılır ben temsılı fıyat sormustum alırken kesın fıyat cıkar ortaya
    carpe diem

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar

motosiklet kredisi ,bütce ve alım kararı

baştan diyeyim konu hakkında google de ayrıntılı aratma yapmama rağmen doyurucu bir bilgiye ulaşamadım.burdan bilgisi olan arkadaş varsa yardımınızı bekliyorum.
    1.motosiklette şubat 2008 tarih itibartı ile 2. el kredisi var mı?varsa faiz oranları hakkında fikriniz var mı?ikinci el kredisi yoksa sıfır kredi hakkında gene aynı bilgiye ihtiyacım var.
    2.alacağım motorun sıfırı 17000 ytl ve markası da yamaha(bunların anlaştığı sıfır faizli kredi veren banka var mıdır?(almayı düşündüğün yerle irtibata geç demeyin ben ankarada oturuyorum bayi istanbulda,telefonla bunu ayarlamak zor .en basidinden kalkıp istanbula gittikten sonra eksik evrak vs yüzünden elim boş ankaraya dönmek istemiyorum(işimi sağlama alıp tam donanımlı bilgi sahibi olmak en mantıklısı)
    3.almayı düşündüğüm motorun ikinci eli ise 14-15.000 ytl civarında üstündeki koruma demir,yan çanta,top case vs den dolayı çıplak fiatını kestirmek imkansız.)motor masrafsız durumda 2006 model ve 15.000 km de.
    4.sizce biraz sıkıntıya girip nakit almak mı yoksa düşük faizle krediyle mi almak şu an için daha doğru.
    5.diyelimlim ki bu motor için sıfır faizle 12 aylık kredi veriliyor olsun .ve aynı aksesuarla 17.000 ytl lik motoru 19.000 yt ye mal etme ihtimalimiz olsun.diğer motorun da maliyeti 14.500 ytl olsun.ancak ya nakit almak gereksin yada 1.5 gibi aylık faizle kredi bulunabiliyor olsun.
    sizce bu şartlarda motorlardan hangisi alınır.

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    tam bende böle bişi sormak istiyordum araştırma aşamasındaydım iiyiki sormuşsun gerçi benim düşündüğüm fiyat aralığı en fazla 13 bin ytl civarı.

konunun takibindeyim cevap yazarsanız bende sevinicem.

celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 250 Siyah
    1. el aldıgın zaman faiz oranı nedir 1.5 dan faiz kulanırsan bilesigi yılık 22-24 yapar 10 milyara yıllık 12 milyar odersin sanırım

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bu yaşamış olduğun sorun birçok motosiklet alıcısını ilgilendirmektedir.

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım en mantıklı zaman havaların en soğuk olduğu zaman

Fuar sıfır motor piyasasını hareketlendirmiyor bekletilen alımların aynı anda gerçekleşmesini sağlıyor insanlar gelip nealacaklarına karar verip alıyorlar asıl hareket fuardan sonra başlıyor ikinci eller kzışıyor.

Bana kalırsa mart ortasına kadar alınmalı..
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayiye gidersin Cebinden 9.000 ytl çıkartır masaya koyarsın Şununun ....rengini sarın yarın gelip alacağım dersin bayi hayhay efendim der çay ısmarlar
    yada artistin tekidir sallamaz tek fiyat der.......... almaz çıkarsınız.

Anlatmak istediğim herne alacaksanız nakitiniz varsa eğer pazarlık gücünüzde var demektir. Çok kişi bilir ki otomobilden pazardaki domatese kadar herşeyde belirli bir indirim alma şansımız var . Bütün galerilerde otomobıller liste fiyatı ile satılır gel görki ortaya para çıkınca indirimler birbirini kovalar kredili alışverişse üzgünüm malesef sırayla bindirirler önce bayi kredili fiyatım şu der ( markasına göre değişir ) sonra banka anasının nikahını dahi sigortalar sonrada rakam uçar gider .... düşüncesi bile korkunç

ikinci el dururken krediye girip aylarca elaleme çalışmanın anlamı yok ..

sayılarımla

Ben bunları neden tekrar buraya yazdım

Aslında gayet açık

Eğer imkanın varsa borç harç parayı denkleştirip bayiye git istediğin gibi pazarlığını yap inan bana 2 milyara yakın indirimi koparman mümkün sana örnek olarak yamahanın xt660r modelini veriyorum liste fiyatı 14.000 ytl sahbinden.comda 11.600 ila 14.000 arasında değişik rakamlara ulaşmak mumkun
    anlayacağın sezon geberik durumda ve rakamlar kıran kırana gidiyor

illaki kredi olacak diyorsanda sana tavsiyem sakın alma en az 5.000 ytl zarar edersin rezil oluşun yanına kar kalır

başkasını nakit indirimli aldığı motoru sen liste fiyatı üzerinden + faizle sahip olacaksın ki bu toplamda 4.000 ytl ye yakın bir rakam ve plaka takıldığındaki kaybın da 1.000 ytl eder 5.000 daha motora binmedin

Benim sna ve senin durumunda olanlara tavsiyem şudur

PARAN KADAR MOTOR AL HEM MOTORA BİNER HEM PARA BİRİKTİRİRSİN ZAMANLA MODEL VE HACİM BÜYÜTÜRSÜN PARANLA REZİL OLMAKTANSA PARANLA KRAL OLURSUN

Daha ne diyeyim ( bankacılar kızacak ama )

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    yapı kredi bankası 0km ve 2.el motosiklet kredisi veriyor.o km de bildiğim kadarı ile aksesuarlarıda motosikletin fiyatına ekleyip kredi veriyor. 2.elde ise 1 yaşı geşmemiş motosikletlere kredi veriyor. kredi hesaplamalarınıda
    http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/bi...iler/moto.aspx
    bu adresten bakıp inceleye bilirsiniz.
    DRİFT RELİGİON

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    faydalı bilgiler çok teşekkürler paylaşım için
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler