Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 125R Kafa Değişimi Olur Mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar Bizim Bi Tanıdıkta Cbr 125R 2010 Kasası Var Şu Büyük Kafalılardan Ama Bizim Arkadaş Ön Far Kısmını Değiştirmek İstiyor Kafayı Yani 2009 Modellerinkinden Takmak İstiyor Sizce Olur Mu Ve Sıfır Fiyatı Ne Kadardır Değiştire Bilirmiyiz Becere Bilirmiyiz Uyar Mı Acaba...?
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    valla olur mu olmaz mı bilmiyorum ama parça fiyatlarını yazıyım sana, bnim motor devrildiği için komple kafa grenajını değiştirmiştim kasko'dan

ön cam 100tl
    orta üçgen 30tl
    kafa grenajı sağ taraf 105tl
    kafa grenajı sol taraf 105tl
    far 115tl

ayrıca kafa grenajının yere bakan kısmında yarım ay (ben nedense karpuz dilimi diyorum) şeklinde bir parça var onun fiyatını hatırlamıyorum ayrıca gösterge tablosunun sağ ve solunda yer alan kıvrımlı parçalarında dğeişmesi gerekebilir.

parçaları sokup takması kolaydır, sökmeye çalışırken sizi zorlayan parçalar olursa fazla zorlamayın, nazik davranın mutlaka bağlı olduklar, gözünüzden kaçan bir vida vardır bir yerlerde unutmadan kafa grenajını sökebilmeniz için göstergeyide çıkartmanız gerekli.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla olur mu olmaz mı bilmiyorum ama parça fiyatlarını yazıyım sana, bnim motor devrildiği için komple kafa grenajını değiştirmiştim kasko'dan

ön cam 100tl
    orta üçgen 30tl
    kafa grenajı sağ taraf 105tl
    kafa grenajı sol taraf 105tl
    far 115tl

ayrıca kafa grenajının yere bakan kısmında yarım ay (ben nedense karpuz dilimi diyorum) şeklinde bir parça var onun fiyatını hatırlamıyorum ayrıca gösterge tablosunun sağ ve solunda yer alan kıvrımlı parçalarında dğeişmesi gerekebilir.

parçaları sokup takması kolaydır, sökmeye çalışırken sizi zorlayan parçalar olursa fazla zorlamayın, nazik davranın mutlaka bağlı olduklar, gözünüzden kaçan bir vida vardır bir yerlerde unutmadan kafa grenajını sökebilmeniz için göstergeyide çıkartmanız gerekli.
    Hımm Teşekkür Ediyorum Birde Bişey Sormak İstiyorum Kasko Firmanız Hangisi Ve Yıllık Ücreti Nedir Kasko Hangi Durumları Karşılıyor Biraz Bilgi Vere Bilirmisiniz Bizde İlgileniyoruzda Bildiğiniz Gibi Honda Parça Fiyatları Pahalı
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    kaskoyu anadolu sigorta'ya bağlı ten sigorta acentesinden yaptırdım. yıllık ücreti 520tl (560'da olabilir net olarak hatırlamıyorum).

kaza anında oluşan hasarların tamamını, park halindeyken (devrilme - çalınma vs) meydana gelen hasarların %75'nin karşılıyor.

tamamını karşılayan kaskolarda vardır ama motosikletlerde cc olayına bakıyorlar bildğim kadarıyla ve her marka 125cc motora kasko yapmıyor sigorta şirketleri.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    kafa grenajı konusunda sunu soylıyebılrım. Oluyor hatta satılık 2008 cbr yenı kafa var aynı sekılde yenı kafa eskı kafaya donuşturulebılır.

gosterge yanındakı plastık tek fıyatı 55 lıra. Yarın alacagım servısten ordan bılıyorum.

bu arada arkadaşına soyle emınım cogu kışı takas yapmak ısteyecektır

kasko çalınma konusuna gelınce nıye tamamını karşılamıyorlar
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    bildiğim kadarıyla baya bir zor oluyordu bende bir ara düşünmüştüm daha yeni kasa çıkmadan yurtdışından yeni kafayı getirtip takmayı ama çok uğraşırsın yorar belkide olmaz dedilerdi bende vazgeçmiştim.

hadi eski kasayı yeni kasa yapılma isteğini anlarımda

yeni kasayı neden eski kasaya çevirmeye çalışıyorsunuz onu anlamadım

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Ya Yeni Kasanın Kafası Çok Tipsiz Duruyor Motordan Ön Den Baktığın Zaman Yandan Bakarken Güzelde Ön Den Çok Tipsiz Duruyor Onun İçin Bizde Değiştirmeyi Planlıyoruz Bi Kaç Ustaya Sorduk Olur Dediler Bakalım Haftasonu Bakıcaz Artık.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    bir elin parmağını geçmez sanırım yeni kasadan eski kasaya geçmek isteyenler işin şakası tabi ki
    seçim senin, zevk senin =)
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alemsiniz

norad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bizim Bi Tanıdıkta Cbr 125R 2010 Kasası Var Şu Büyük Kafalılardan Ama Bizim Arkadaş Ön Far Kısmını Değiştirmek İstiyor Kafayı Yani 2009 Modellerinkinden Takmak İstiyor Sizce Olur Mu Ve Sıfır Fiyatı Ne Kadardır Değiştire Bilirmiyiz Becere Bilirmiyiz Uyar Mı Acaba...?
    bende de 2006 lı var 2010 la değiştirmeye uğraşıyorum. ne dersin

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı norad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de 2006 lı var 2010 la değiştirmeye uğraşıyorum. ne dersin
    işte bende bunu bekliyordum

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bende bunu bekliyordum
    aslında bende böyle bir konunun acılmasını istemistim

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Benim De Düşüncem Aynı Şekilde 2010 Kasaların Kafa Grenajı Hiç Olmamış Yani Ne Cbr 600R Benzete Bilmişler Nede Başka Bişeye Çok Tipsiz Olmuş En Güzeli 2009 Kasalar Renk Olsun Grenaj Olsun Her Konuda.

bence cok guzel olmus 2010 on kafa grenajı

resimde 2006 ve 2010 modelleri var.

http://yfrog.com/2dsam1091j

Deniz 125 RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z250
    sahibinden.comda bi arkadas cbr 125ını parca parca satıo motoru ve dıer parcalarını ömrü bittiği için ama dışıı temizdi fotolardan gördüğüm kadarıyla ordanda bakabilirsin
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...!

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sitede onlarca yeni kasa grenajı ile değiştirmek isteyen eleman çıkacaktır boşuna para vermeyip direk takasa girebilirsiniz aslında... Yalnız satarken sorun olabilir demedi demeyin...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Deniz 125 RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z250
    arkadaş bu bütün parçalrnı nerdeyse satıo işine yarayacağını zannediyorum http://www.motosiklet.net/forum/sati...atiliktir.html
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...!

Bende hep eski model ucuz bir yamaha fj 1200 alıp yeni kasa yamaha fjr 1300 lerin çıkma kafa grenajlarını değiştirmeyi hayal ederim:D Bir gün yapacağım ama;)

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    bende tam tersini yapmayı düşünüyordum ama baya geç kalmışım anlaşılan :(
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitede onlarca yeni kasa grenajı ile değiştirmek isteyen eleman çıkacaktır boşuna para vermeyip direk takasa girebilirsiniz aslında... Yalnız satarken sorun olabilir demedi demeyin...
    takasa girmektense çıkarttığı parçayı elde tutmak daha mantıklı olacaktır bence hemde allah korusun olası bir durumda yedek parça olur elinde.
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)