Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

wd 40 kullanim satihlari

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    usta uzun vadede telefonun daha fazla bozulacak gibi duruyor. spreyin amacı suyu dışarı sprey içeri mantığı ile yapılmış fakat içindeki yağ ileride telefonunu daha fazla bozacak emin ol. İlla ben yapacam diyorsan telefonu sök elektronik kısımları önce sabunlu su sonra tiner ile sil. daha sonra kuruduğundan emin olunca tekrar takarsın. hee bunlar zor dersen mecburen bi teknik servise gitmen lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı MotordaTB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta uzun vadede telefonun daha fazla bozulacak gibi duruyor. spreyin amacı suyu dışarı sprey içeri mantığı ile yapılmış fakat içindeki yağ ileride telefonunu daha fazla bozacak emin ol. İlla ben yapacam diyorsan telefonu sök elektronik kısımları önce sabunlu su sonra tiner ile sil. daha sonra kuruduğundan emin olunca tekrar takarsın. hee bunlar zor dersen mecburen bi teknik servise gitmen lazım.
    Hocam haklisinizdir kesinlikle de benim isim acil oldugu icin boyle yapma durumunda kaldim, zaten gozden cikarmistim telefonu yani denemekten zarar gelmez dedim. Siktiktan 2 gun sonra zaten tekrar ayni sorun ortaya cikti, ben de tekrar siktim ve tekrar duzeldi

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı kaaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben egsozdaki "yanmış ayakkabı lekesini" söker diye almıştım ama işe yaramadı. Daha Dün denedim. Pazlanmış yerlerde ise işe yarıyor ama mükemmel değil. Aynalardaki pazlanmaya denedim. Epey temizledi ama pası tamamen sökmedi.
    Bahsettiğiniz egsoz siyah boyalı ise bilemem ancak nikelaj yahut krom hangisi bilmiyorum, parlak olan egsozda gaz yağı o yanık lekesini çıkartıyor.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)