Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet boyama yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Dragstarxvs250
    Kanuni tiger 250 lik motorumu boyatmak istiyorum tavsiye edebileceğiniz iyi ustalar varmidir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 151 rs
    nerede oturursun ? ne iş yaparsın ona göre yardımcı olalım =)

Motosikleti
    Yamaha Dragstarxvs250
    Dostum Cihangir Çukurcumada oturuyorumm ,, müzisyenim ) bide ne kdara patlar bu bize ?

Motosikleti
    mondial 151 rs
    a bende müzisyenim cok güzel darbuka calıyorum
    kaliteli fırın boya ortalam maslak oto sanayi de 250-400 tl arasında değişir. ama çoğu yer motosiklet boyamaz. nedenini bende bilmiyorum =)

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    evet pek cok yer moto boyası yapmaz,
    nedenı ise grenajların fazla girintili ve çıkıntılı oluşudur,
    boyanacak parça kaç adet???

sayısını soyle sana fiyatını söyleyeyim,

piyasada 200, ile 800 arasi motor boyayan yerler var,
    tabi bu fıyatlar scooter'den racıng'e kros'tan ŞOPAR'a kadar değişir.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Yamaha Dragstarxvs250
    ben bi araba boyacısına sormuştum 500 fiyat çekmişti Klasik Kanuni tiger250 chopper mat siyah yapmak istiyorum ama 4 parça falan olmasi lazimm .. gene bu iş bize biraz pahaliya patlayacak anlaşilan

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    monial 250 mct için fırın boya dahil 350 TL fiyat almıştım..o da tanıdık işi..
    boya işi pahalı yav..

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    yaw alın bi kaliteli sprey ben öle yapıyorum bide saglam cila herkes nerde boyattın diye peşimde dolanıyo tutarı--5 tlden iki sprey 10 + 15 tl kaliteli cila = 25 tl.. boyadıgın motorla hava atmanın tadı paha biçilemez
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında boya çok para tutmuyor, bu kadar fazla ücret çekmelerinin nedeni , önceki boyanın sökülmesinin uzun ve zahmetli olması.

Plastik aksamda kimyasal boya çözücü kullanamazlar.ayrıca bu tür kimyasal çıkartıcılar metal kısımlarıda yıpratır. bazıları yakarak çıkartır ama bu seferde plastik aksamda sorun olur.en yaygın olanı zımpara kağıdı ile boyayı sökmektir.

Eğer bu boya sökümünü bizzat siz yaparsanız.(3-4 gün kadar sürebilir ) 50-100 lira arasında bir bedelle rahat rahat boyatırsınız
    ferdinandd bunu beğendi.

Motosikleti
    MZ 251
    ben mz imi yeni boyattım kendım 5 lt tıner aldım tinerlı bezle sılerek butun boyayı kazıdım sonra boyacı ile 150tl ye anlastım fıstık gibi boyadı mz imi.
    allah ondan razı olsun motoru toplayınca gel pasta poliş de yapayım dedi ücretsiz şuan motoru topladım malum bursada havalar yagmurlu güneş actimi ilk işim pastasını yaptırmak olacak
    :bounce:[COLOR="Red"][B]Aşk Çikolata Gibidir Araya Fıstıklar Girebilir[/B][/COLOR]:queen:::tutkuy::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Custom Chooper
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    monial 250 mct için fırın boya dahil 350 TL fiyat almıştım..o da tanıdık işi..
    boya işi pahalı yav..
    benim gt 250 r a 700 çektiler.
    Ama Boyacı Olarak İstanbulun 1 Numarası Maslak 2. Kısımdaki MotoColour Hasan Ustadır...

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı The Gent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim gt 250 r a 700 çektiler.
    Ama Boyacı Olarak İstanbulun 1 Numarası Maslak 2. Kısımdaki MotoColour Hasan Ustadır...

Anadolu yakasındada fikirtepe sanayi 3. orta sokakta Şeref usta var, iyidir
    GKN MOTORS

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında boya çok para tutmuyor, bu kadar fazla ücret çekmelerinin nedeni , önceki boyanın sökülmesinin uzun ve zahmetli olması.

Plastik aksamda kimyasal boya çözücü kullanamazlar.ayrıca bu tür kimyasal çıkartıcılar metal kısımlarıda yıpratır. bazıları yakarak çıkartır ama bu seferde plastik aksamda sorun olur.en yaygın olanı zımpara kağıdı ile boyayı sökmektir.

Eğer bu boya sökümünü bizzat siz yaparsanız.(3-4 gün kadar sürebilir ) 50-100 lira arasında bir bedelle rahat rahat boyatırsınız
    mantıklı al sen bir zımpara giriş..sonra da tiner filan..araştırsan kendin yaparsın..klr 650 yi boyayan bir arkdasa rastladım gecenlerde,adam ilaç atma pompasıyla boyadı çok ta şık oldu..350-400 tl çok para
    sakın alınma gücenme ama o motora 400 tl boyatma parasına gerek yok..o paraya sen boyama takımlarını alırsın kendin boyama işi yaparsın mahallede

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Custom Chooper
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Anadolu yakasındada fikirtepe sanayi 3. orta sokakta Şeref usta var, iyidir
    öyle alıntı malıntı ne iş

boyacı

Bostancı Oto Sanayinde Özgür Usta- 532 315 94 44(free Color) var defalarca boyattım hem işçiliğiden hem de ödediğim paradan yana hiç sıkıntım olmadı

selamlar. bende vespa px 200 var bu motoru daha önce boyatmış bi arkadaş varmı. veya boyayan biryer biliyomusunuz . teşekkürler

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    yaaa artık herkes araçlarını mat siyah olarak kaplatıyolar siz de gidin bi kaplamacıya hem boya sıkıntısı çekmezsiniz hem orjinal boyası üstünde kalır hemde fazla bi para tutmaz bence en mantıklı olanı bu...

Merhaba.Forudaki msj nızı okudumda.Kawa vn 800 motorum var.Boya ile ilgili bilgi vermişsiniz.Fiyatı Uygun yapabilecek ist da iyi bir boyama yeri biliyormusunuz ? Syg

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler