Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

tamir ve bakım seti tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Bende bu tür bir set toplamak istiyorum. Toplamak diyorum çünkü gerekli gereksiz, inch başlıklar v.s ne varsa dolduruyorlar. Düşüncem ortalama kalitede, yerli İzeltaş toplamak.

* Fakat pek bi bilgim yok, 1/2 ve 1/4 giriş farkı nedir, hemen hemen tüm uçları aynı çünkü? Cırcır kolunu buna göre seçicem sanırım ( 3/4" beni alakadar etmiyor sanırım )

* Anahtarların derinlikleri değişken, motosikletlerimizde biçok somun topuz başlıklı, bu derinliğin bi standardı varmıdır, yoksa hepsi ulaşırmı dişlere kadar ?

* Mafsal adaptör sık kullanılan bişey mi ?

* Uçlarda köşe sayısı artınca tutunma artıyormu, 12 köşe tüm işlerimi sağlıklı görür mü, yoksa 6 köşeye ihtiyaç ayrı mı ?

* Cırcır kolundaki ...diş sayısı ne işe yarıyor, hasasiyet diye tahmin ediyorum peki 32 diş yeterlimi yoksa 72 mi almalıyım ?

* Havalı lokma anahtarı nedir, havalı olmasının bize ne gibi bi kolaylığı oluyor?

* ... ... böyle giden sorular zinciri Yardımcı olursanız çok makbule geçer arkadaşlar, bugün başlayıp belki bir hayat boyu sürecek olan bir setin ilk adımlarını sayenizde sağlam bi temel ile atıcam
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ndt man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu tür bir set toplamak istiyorum. Toplamak diyorum çünkü gerekli gereksiz, inch başlıklar v.s ne varsa dolduruyorlar. Düşüncem ortalama kalitede, yerli İzeltaş toplamak.

* Fakat pek bi bilgim yok, 1/2 ve 1/4 giriş farkı nedir, hemen hemen tüm uçları aynı çünkü? Cırcır kolunu buna göre seçicem sanırım ( 3/4" beni alakadar etmiyor sanırım )

* Anahtarların derinlikleri değişken, motosikletlerimizde biçok somun topuz başlıklı, bu derinliğin bi standardı varmıdır, yoksa hepsi ulaşırmı dişlere kadar ?

* Mafsal adaptör sık kullanılan bişey mi ?

* Uçlarda köşe sayısı artınca tutunma artıyormu, 12 köşe tüm işlerimi sağlıklı görür mü, yoksa 6 köşeye ihtiyaç ayrı mı ?

* Cırcır kolundaki ...diş sayısı ne işe yarıyor, hasasiyet diye tahmin ediyorum peki 32 diş yeterlimi yoksa 72 mi almalıyım ?

* Havalı lokma anahtarı nedir, havalı olmasının bize ne gibi bi kolaylığı oluyor?

* ... ... böyle giden sorular zinciri Yardımcı olursanız çok makbule geçer arkadaşlar, bugün başlayıp belki bir hayat boyu sürecek olan bir setin ilk adımlarını sayenizde sağlam bi temel ile atıcam
    Bu soruların cevabını bende öğrenmek isterim.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Arkadaşalr yapacağınız iş basit. Bir hırdavatçıya motosikletinizle gidiyorsunuz ve tüm civatalara uygun malzemeleri alıyorsunuz. Sandığınız kadar fazla malzeme alınmıyor zaten korkmayın. Havalı lokma dediğiniz şey için kompresör de lazım bunu unutmayın. Ve çok maliyetli oluyor. Onun yerine elektrikli olan ve torku ayarlanabilen bir tabanca almak daha mantıklı. Toplamda 1000 tl civarında bir masrafla motosikletiniz için gerekli alet edevatları edinebilirsiniz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler