Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

200 Gy için Performans Egzoz (FMF)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar arkadaşlar...

Bugünler de motorumda bazı değişiklere gitmek istiyorum. esasında motorumdan çok memnunum ama araziye çıkmadığım için motoru süpermotoya dönüştürmeye karar verdim lastik mevzusunu daha sora halledicem ama öncelikle performansı arttırmak için egzozda değişiklik yapmayı planlıyorum malum türkiyede kaliteli egzoz fiyatları uçmuş durumda bende yurtdışından egzoz getirmeyi planlıyorum bana 350 ye patlıycak FMF'in Honda Xr200 için egzozunu buldum..
    1- bu egzoz benim motoruma uyum gösterirmi montajında herhangi bi sıkıntı olurmu?
    2- bu egzoz motorun performansında farkedilecek türde bi değişiklik yaratır mı?
    3- motordan çıkan seste çok fazla değişirmi? (Daha tok bir ses istiyorum)

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    klr 600
    abi 200 cc bir motorda bu egzozun seni tatmin edici bir etkisi olacağını sanman bu egzozlar genelde büyük makinalarda 1 -2 hp ye kadar farkediyor

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    etme eyleme, o motorun hakkı orijinal egsozu, olmadı açılmış egsozu, oda olmadı ucuza kapatılmış el yapımı egsoz. hissedilir performans bekleme. bende asya 200 gy kullanıcısıyım, reno egsozu var üzerinde şimşir tarak hikayesi olmasın, gerenk yok bence.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etme eyleme, o motorun hakkı orijinal egsozu, olmadı açılmış egsozu, oda olmadı ucuza kapatılmış el yapımı egsoz. hissedilir performans bekleme. bende asya 200 gy kullanıcısıyım, reno egsozu var üzerinde şimşir tarak hikayesi olmasın, gerenk yok bence.
    hocam tamam el yapımı egzoz alayım ama güzel bişey nerden baksan yine 200 lirayı bulacak bide bu egzoz honda xr 200 için yapılmış aynı tip motor die bunun içinde iyi olacagını düşünmüştüm peki ses konusunda nasıl bi değişiklik olur?

Orjinali yeter o alete, ister 30,000'lik makine olsun gene de orjinali yeter.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler