Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

regal raptor arka fren problemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX
    erman basit bişeydir o ya..para tutmaz sanırım..biraz daha takılırsan arkayı komple değiştirmen gerekicek..derhal terket burayı...
    by K@d@k@L

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Er 5
    eğer sadece yay ise fazla biişi tutmaz 8 puan veririm bence biran önce baktır freni kilitleyebilir

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi şimdi durum şöle yavas bastığım zaman ciyaklama oluyo fakat dediğin gibi kitlediği zaman tak tuk diye ses geliyo. sabah kullandım aynı sorunu yapmadı ilk 5 dk yine ciyaklama oldu ama sonra kesildi .su falan mı kaçtı acaba bi yerlerine cok yağmur yedi.

birazdan tamirciye götürcem onun yanında yapmıcak aynı sorunu deli etcek beni
    Zincirin gevşekkkkk ..............

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:56 ----------

peki emre bu yay da ise sorun ve sorunun büyüklüğüne göre not versen 1le 10 arasında bu yay kırılmasına kaç verirsin ?? ( 10 en ciddi 1 sorun yok ) çok iş açarmı başıma
    Yay kırılsa idi frene bastığında bırkamazdı..Kitler kalırdı.... Kitleme yoksa yaydan değildir...

Dediğim gibi teker kızaklama safhasında ses geliyorsa zincirdir....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    arkadaslar sorun cözüldü toz pislik falan kaçmış o yüzden yapıyomus usta baktı kontrol etti sorun yok dedi tutuşta gayet iyi.hazır gitmişken ön fren hidroliğinide tazeledim frenlerde sorun halloldu hepinize teşekkür ederim fikirleriniz için.bi dahaki sorunlarda görüşmek dileğiyle esen kalın he he he
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    arkadaslar sorun cözüldü toz pislik falan kaçmış o yüzden yapıyomus usta baktı kontrol etti sorun yok dedi tutuşta gayet iyi.hazır gitmişken ön fren hidroliğinide tazeledim frenlerde sorun halloldu hepinize teşekkür ederim fikirleriniz için.bi dahaki sorunlarda görüşmek dileğiyle esen kalın he he he
    Takırtı nasıl gitti?..... Toz pislikten ötme gider de takırtının nasıl gittiğine şaşırdım...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takırtı nasıl gitti?..... Toz pislikten ötme gider de takırtının nasıl gittiğine şaşırdım...
    ne biliyim abi tamirci bakışlarıyla etkiliyo heralde motoru onun yanında yapmıyo ıslanınca yapıyo zaten sesi usta kullandı baktı etti bişi yok bende anlamadım yağmurda bırakmamaya gayret etcez artık
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler