Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sava Marka Lastik

Motovento
    REKLAM ALANI
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    adamlar minibike'dan go karta kadar her lastiği yapıyor. Altyapı sağlam demekki. Burada da arabalarında sava kış lastiği kullananlar var gayet memnunlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Heidanau da yeni girdi piyasaya yanlış bilmiyorsam daha 1 sene olmadı ama alman markası bir lastik,
    öyle her yerde de satıldığını görmedim ben.
    Kullanıcı yorumlarını dinlemek lazım,
    zira yurtdışı testlerinde de bahsedildiğini duymadım..

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heidanau da yeni girdi piyasaya yanlış bilmiyorsam daha 1 sene olmadı ama alman markası bir lastik,
    öyle her yerde de satıldığını görmedim ben.
    Kullanıcı yorumlarını dinlemek lazım,
    zira yurtdışı testlerinde de bahsedildiğini duymadım..

Türkiye'de satıldığını sanmıyorum. belki özel getirten vardır. fiyat olarak metzeller karoodan çok farkı yok..

savaya gelince fiyat perfomans olarak oldukça memnunum..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de satıldığını sanmıyorum. belki özel getirten vardır. fiyat olarak metzeller karoodan çok farkı yok..

savaya gelince fiyat perfomans olarak oldukça memnunum..
    http://www.motolastik.com/main/links.asp?link_ID=51
    ANGARAJ

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motolastik.com/main/links.asp?link_ID=51
    http://www.motolastik.com/main/produ...p?cat_ID=16219

yeni çıkan karoo 3 beni daha çok cezbediyor.

Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Selamlar beyler,

GT650 Comet forumunu takip edenler bilirler bir süredir aklımı kurcalayan konuydu AVON mu SAVA mı? gittim 450 TL ye SAVA radial 120/70/17 ve 160/70/17 lastik aldım. Motorumun orjinal ebatları 120/60/17 olmasına rağmen sava henüz üretmediği için 120/70/17 almak zorunda kaldım. Ama sava nın kendi sitesinde de motoruma uygun lastik ölçüsü 120/70/17 olarak verildiğinden güvenip aldım. Rodajını bitirdikten sonra ağva ya uzadım hafif hafif.. Yol ağva yolu asfalt fena değil, ve virajlar söz konusu olunca lastiği test etmek için (en azından viraj performansını) uygun ortam oluşuyor. İlk izlenim olarak söylemem gerekiyor ki lastik oldukça yumuşak ve çift hamura sahip. Dolayısı ile çok çabuk ısınıyor. Bu da benim gibi şehir içinde kısa mesafelerde motorunu çok kullanan bir kullanıcı için cuk(!) dedi oturdu.. Çabuk ısınıyor ve iyi yol tutuyordu. Eski lastiklerim bridgstone battlax lar ile kıyaslama yapmam doğru olmaz çünkü ben o lastiklerin ekonomik ömrünü tamamladığında kullanma fırsatına sahibim oldu ama pirelli sport demon lar ile kıyaslama yapabilirim. Sport Demon dan daha çabuk ısındığını ve viraj performansının oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. yumuşaklık olarak bir tık daha yumuşak bir lastik lakin bu yumuşak hamur ömür konusunda endişe taşımama neden olmakta. Ağva-Şile arası asfalt ve yavaş virajlarından sonra Şile-İstanbul arasının hızlı virajlarında motorum yere resmen zamklandı!!! çok stabil viraj performansı var ve viraj içerisinde sanki daha da yatabilirsin dostum ben burdayım diyordu lastikler.. Fren konusunda da oldukça tatminkar bir lastik.. Islak zemin deneme şansım henüz olmadı ama ıslak zemin ile alakalı endişelerim bulunmakta.. bakalım sezon bitimine doğru ıslak zemin ile iligli deneme şansım olacak. Sonuç oalrak fiyat/performans değerlendirmesi yaptığımızda sava lastikleri 70-100 bg lik naked motorlar için biçilmiş kaftan gibi durmakta... iyi günler dilerim..
    alidgn bunu beğendi.

ben motosikletimde kullandım. ıslak zeminde biraz zayıf kalıyor. kuru zeminde performansı güzel, yol tutuşu güzel. çabuk aşınmıyor.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Arkadaşlar Sava MC-50 M-Racer modelini kullanan var mı ?? Kuru zemin performansı fiyatına göre çok iyi olduğu kesin. Ama bana ıslak zemindeki performansı lazım. Kışın sürekli motor üstünde olduğum için 3~5 ay süreyle sürekli ıslak zeminde sürüyoruz Ankarada.
    cenkito bunu beğendi.

abi bir bana mı denk geldi bu savanın kötüsü. herkes ne memnunmuş. aldım, mecburen kullanıyorum, az paraya kıyıp iyi bir lastik almadığıma pişmanım. ilk fırsatta değiştireceğim. bir daha da yanına bile uğramayacağım. ne kadar ekmek o kadar köfte. fiyatı ucuz olduğu kadar iyi. daha iyi değil. hem ucuz, hem de ucuz bir lastik. kel lastikten, hiç yoktan iyidir. yağmurda özellikle dikkat etmek lazım.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı ipsiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bir bana mı denk geldi bu savanın kötüsü. herkes ne memnunmuş. aldım, mecburen kullanıyorum, az paraya kıyıp iyi bir lastik almadığıma pişmanım. ilk fırsatta değiştireceğim. bir daha da yanına bile uğramayacağım. ne kadar ekmek o kadar köfte. fiyatı ucuz olduğu kadar iyi. daha iyi değil. hem ucuz, hem de ucuz bir lastik. kel lastikten, hiç yoktan iyidir. yağmurda özellikle dikkat etmek lazım.
    Güzel kardeşim, dikkatli kullan da aldığın modeli felan niye yazmadın ?? Sava'nın birçok modeli var, bak merak'a düşürdün şimdi beni,,,, Motor nedir?
    #sürenadam

motor kle 500. ön 21 arka 17 inç jant. touring lastikler. yani dişli enduro lastiği değil. şimdi tam kodunu numarasını bilmiyorum. bakmam lazım. ama bu tarz zaten tek bir lastiği vardır savanın. yani bir modelden yola çıkarak genelleme yapmak ne kadar doğru bilemem ama beni soğuttuğu kesin.

Motosikleti
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel kardeşim, dikkatli kullan da aldığın modeli felan niye yazmadın ?? Sava'nın birçok modeli var, bak merak'a düşürdün şimdi beni,,,, Motor nedir?
    Zannedersem arkadaş da benim kullandığım lastikten almış,

MC30 modeli ben memnundum ha ıslak performansı süperötesi diyemeyeceğim lakin şuanki kullandığım Anakee2 lerden de memnun değilim buda demek oluyor ki ıslak zeminde mümkün mertebe yavaş ve sakin kullanmak lazım hangi motor hangi lastik olursa olsun..
    35emre35 bunu beğendi.
    ANGARAJ

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    % 90 yorumlar olumlu..
    fiyat konusunda tatminkar.
    sava fırmasının dunlop lastıklerıde urettıgını dusunursek malzeme kalıtesının yeterınce tatmınkar..
    almanyada yapılan test suruslerınde hatta dunlop u da gerıde bıraktıgı soylenebılır.
    sava ya tesekkurler.. bır cıft lastıge 1000 tl bayılmak yok artık..
    dreamkiller, Ahmanamra, ömer2 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Ben alalı 3 ay falan oldu arazide performansı harika. KArdada zora sokmuyor çamurda idare eder ama ıslak zeminde sabah kırağısında falan dansöz gibi . Benim kullandığım model mc23 rockrider. HAmuru sert asfalttada kullanıyorum şu an gayet iyi .
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Bir hort diyelim...
    Nedir ne değildir varmıdır sava kullanan özellikle mc7 modelini??

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Bende Cbr125r var, lastikleri orjinal ve değiştirmek istiyorum, daha 5bin kilometredeyim sürekli kayıyor. sava kullansam mı? hangi modeli?
    yardımcı olursanız sevinirim

Mechanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125 & Yamaha WR 125R
    MC24 Invader modelini yeni aldım , 500km kadar oldu. Kuruda oldukça iyi görünüyor şu ana kadar. Islakta çok az kullandım ama yağmurda çıkmadım. Şu an için oldukça memnunum.

Motorum Yamaha WR125R.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı merr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir hort diyelim...
    Nedir ne değildir varmıdır sava kullanan özellikle mc7 modelini??
    mc7 yi ben takım olarak kullanıyorum 2000 km falan oldu virajda ve kuru zeminde performansından gayet memnunum güvenerek motoru yatırabiliyorum ama ıslat zeminde çabuk kitleniyor dikkatli olmak lazım. genel olarak memnunum

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    ben de 125 cc.lik scoteerime lastik almak istiyorum, sava düşündüm ama genel yorum yol tutuş ve asfalt performansı iyi ıslak performansı kötü deniyor.
    kışın motor kullanmasam da ıslak zeminle karşılaşmak kaçınılmaz
    şehir içerisinde kısa mesafelerde kullanıyorum, bu konuda bilgisi , tecrübesi, tavsiyesi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

MC50 kullanıyorum ben memnunum ama yağmurda öyle çok sürmedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler