Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dert çok ama vites önemli vites

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha xt125r
    1) VİTES :arkadaslar motorumun vitesi bazen takılıyor sankı kaskatı oluyor debrıyajı son noktasına kadar sıksam bıle cok nadır oluyor ama benı rahatsız edıyor ozellıklede durur pozısyonda yada durmak uzereyken tecrubelı bır surucu deıllım o nedenle soruyorum bu arada yağı yenı deiştirdim daha 200 km olmadı orjinal yamalube koydurdum.
    2)DİŞLİ TAKIMI : Dişli takımın durumu pek ıyı deılmiş öğle dedi usta zincirle öndişli fena deilmiş ama arka dişli deişmek istermiş haliyle takım alacaksın diyor
    3)EZOS:125 LIK BIR MOTORA SAHIBIM VE ENDURO Tarzı halıyle sesı pek tatmın edıcı deıl hatta hıc deıl tamam 125 ten ses bekleyemesınız yanı kımseyı doyurmaz ama bıraz dahada ıyı olamazmı ?
    motorum yamaha xt125r hem bu problemlerı nasıl hallederım hemde asa yukarı neye patlar
    şimdiden teşekkur ederım.Arkadaslar zaman ayırıp okudunuz dıye

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:31 PM ----------

bide lastik almam lazım motorun ustundekıler arazı lastığımıs halıyle asfaltta pek ıyı deıller yağmurda jılet ne onerırsınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Bana da usta dişli takımın gitmiş arka , fren balatan bitmiş ,direksiyon değişecek dedi.Bi hesap çıkarırmısın ne kadar tutar dedim.200 TL dedi.Eyvallah dedim.Bi ara urarım yaptırırız.

Servise niye sormuyosun?

Motosikleti
    yamaha xt125r
    servıse gıtmeyeceğim birdaha cok kazık hemde epey bı kazık

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    1. vitese hareket halindeyken geçirmek her motorda zordur. hatta arabalarda bile(şanzuman yapı başka motor yağı başka olmasına rağmen.)dişli durumuyla alakalı bir durum.yağın sıcaklığı ile (akışkan) kalitesi ile vites aralarını dinlendirme ile değişir. ama sende ki sıkıntı dişliler ile alakalı sanırım. söküp bakmak lazım
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler