Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Virago 535 için projeler ve paylaşım konusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    mirty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kle 500
    sen bi yolunu bulmuşsundurda ben sorayım yinede aklıma geldi motoru sağa yatırınca çanta sürtmüyomu
    virago 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı mirty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bi yolunu bulmuşsundurda ben sorayım yinede aklıma geldi motoru sağa yatırınca çanta sürtmüyomu
    bence sürtmez çünkü çanta solda
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    XV535s Oldskool Bobber Project,Arabası:JDM stp CRX
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cebinde kalan para miktarınıda belirterek olaya ayrı bir gerilim katıyosun

air brush var mı planların arasında?

motosiklette kişiye özel oynamalar yapmak benimde hoşuma gidiyor. bigün pahalı bi motosiklet alırsamda bozacağım fabrika çıkışını

ızgara telinden far koruması yaptım bende
    Airrbrush konusunda araştırmalarıma ve eğitimime devam etmeye çalışıyorum ancak şu an kompresörüm yok bu yuzden pratık yapamıyorum, kompresor alamıyorum hıc param kalmadıgından bır de bu sorunum var... Ama tt custom choppers ın airbrushcısı Batur abi ile ileride umarım güzel işler çıkartırız bu motor üzerinde...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:12 PM ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence sürtmez çünkü çanta solda
    Koptum

Sürtmez deneyip takıyoruz heralde değil mi?
    O kadar plan yapıyorum ilerisini görmeye çalışıyorum onu hesaba katmamış olmam aptallık olurdu merak etmeyin sürtmeyecek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:14 PM ----------

Sizi bir de şuan çantanın sarkarak duruyor olması da etkiliyor tabi, ben çantayı eskitmeyi düşündüğüm için zaten sürtse bile bir gün, pek belli olmayacak

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    çanta iyiymis.
    Yangin sondurucuyu oraya koyarsin.
    Ilk yardim edevati için de yer kalir.

Muhtemelen motoru ilk park etme çalismalarinda o çantaya takilip dusecegin için gerekli olan malzemeleri kisaca saydim.
    çantanin biraz daha buyugunu takarsan, orta boy bir hemsireye de yer kalabilir.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Geçin siz dalganızı

Yangın söndürücüyü uzun yol düşünürsem oraya bir tane sığdırmayı dusundum aslına bakarsanız ama gırer mı bılemıyorum, cogunuz dusunmez ama fazla kurcalanan motorlar hep teknik hata payı yukselen motorlarda olabilir yapılan eksık calısmalardan oturu bu yuzden boyle motorlarda yangın sondurucusu tasımak cok onemlı motorunuzun gozunuzun onunde cayır cayır yanısına tanık olabılırsınız...

Antalya sıcaklarında bineceğim için tam bu çantanın içine oturan güzel, bmw firmasının kullanıcılarına hedıye ettiği bir termos var elimde onu koyarım belki...

Gidonun yakınlarına bir yere biber gazı için cep tasarlamakla uğraşıyorum ama işin içinden çıkamadım motor bir toplanıp çıksın atolyeden daha rahat karar vereceğim o konu hakkında...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:39 PM ----------

250 lik hyosung naked ın ön maşasını oturtsam mı motora dedim, dediğimle kaldım iğrenç bir şey oluyor aklınızda bulunsun, motoruma takmayı dusundugum naked ın ayaklıklarını ınceledım bugun, şasiye baglı bır parcayla butunleşik vaziyette... bu durumda onları takabilmem de güç olur epey.

Okul başlayınca motorun özlemi daha farklı oluyormuş insan şöyle ders çıkışı biraz gazlamak istiyor, sıcağın altında Ankara sıcagında günde 4 saat ingilizce dersinin tadına bakınca bugun daha iyi anladım bunu... Neyse çarşambaya çıkıyor ama motorumu sevgili ustacım rehin alabilir bir ön caddedeki dükkanımıza götürmeme izin vermeyebilir an itibari ile 15 türk lirası param var motorum adına fon açtırmayı düşünüyorum iyi battım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:52 PM ----------

"Kuvvetmira"

ızgara telinden bahsedince sen aklıma geldi;

Geçtiğimiz hafta cumartesi günü arkadaşımın evine gittim ve mutfaklarında kullandıkları altlığa hayran kaldım (tencere, sıcak yemek vs koymak ıcın olan şey)

Yalvardım yakardım alamadım tam benım ıstedığım arka koltuk iptalini yapmam için gereken parça!

Vermedi namussuz

2 sene önce Tepehome'dan satın almıslar sımdıye kalmamıstır oyle bır sey, bir şekilde çokmem lazım ona, tabı cocukta arkadasından soyle bır sey duymaya sasırdı: "Berk,... abicim şu demir parçasını alabilir miyim acaba motora takıcam da?." cevabını burada paylaşmak istemiyorum pek etik değil nitekim alamadım sonuç olarak zaten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Çantayı satın alamadım subap ayarı karburator ayarı senkron ayarı benzin şamandırası problemi tornacı kapakçı vs işleriyle 350 yi buluyor atolyeden çıkmam... Epeyce bir süre motora dokunamam gibi geliyor, sonumuz hayır olsun..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Paranın buyuk bır kısmını hazırladım umarım ustam biraz daha yardımcı olur bana :(

valla senden daha çok rahatladım

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    he yau, dedim motor ööle bağırsaklar dışarda rehin kalacak ustada. sevindim hacı, düş artık yollara
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    iyi bari iki üç kişi okuyor konuyu

Millet 250 lirasını hallettim geri kalan 100 lirayı ne yapacagım bılmıyorum 1-2 hafta ıcınde öderim dedim tamam dedi zaten oda

mirty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kle 500
    güncel
    virago 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    vaaay konu fedaisi Mert
    Eyvallah dostum

Bugun verdiğin linki inceledim gerçekten başarılı işler var...
    Sanada alıcaz umarım bir 535 bu gidişle?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Çarşamba yani bugun saat 4:30 gibi motoru almaya gideceğim, bol bol resim ve video çekerim,kimler neyi merak ediyor yazarlarsa istedikleri şeylerin detaylı kayıtlarınıda yapabilirim 1-2 gün içerisinde.

protdeaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kşın inşallah..
    Alıntı BreakerRuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi bari iki üç kişi okuyor konuyu
    Emin ol ki, benim gibi konuyu takip edip henüz birşeyler yazmayanlar da vardır. Merak etme, 2-3 kişi değildir yani
    Ben de Viragolar'ın hastasıyım. Özellikle xv250 ve xv535'lere bitiyorum. Şimdilik bakıp bakıp iç geçirmekle yetinmek zorunda olsam da, umuyorum ki birkaç ay içerisinde ben Viragolanacağım
    O zaman da fikrini almak, tecrübelerinden yararlanmak için daha sık çalacağım kapını
    Estetik değer ve stil sahibi bir insansın bu her halinden belli oluyor. Ayrıca motosikletin de 10 numara.
    Gelişmeleri merakla bekliyorum.
    Herşey gönlünce olsun, kazasız belasız, ağız tadıyla inşallah..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı protdeaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin ol ki, benim gibi konuyu takip edip henüz birşeyler yazmayanlar da vardır. Merak etme, 2-3 kişi değildir yani
    Ben de Viragolar'ın hastasıyım. Özellikle xv250 ve xv535'lere bitiyorum. Şimdilik bakıp bakıp iç geçirmekle yetinmek zorunda olsam da, umuyorum ki birkaç ay içerisinde ben Viragolanacağım
    O zaman da fikrini almak, tecrübelerinden yararlanmak için daha sık çalacağım kapını
    Estetik değer ve stil sahibi bir insansın bu her halinden belli oluyor. Ayrıca motosikletin de 10 numara.
    Gelişmeleri merakla bekliyorum.
    Herşey gönlünce olsun, kazasız belasız, ağız tadıyla inşallah..
    Bilemiyorum değişik bir duygu böyle boşluğa konuşuyormuş gibi oluyor insan o yüzden şikayet ediyorum, umarım sen de istediğin Virago'ya kavuşursun en yakın zamanda, ben seve seve yardım ederim aklımın erdiğince sana, beğenin ve güzel dileklerin içinde ayrıca teşekkür ederim, sevgiler.

Bugun motor bitmedi arkadaşlar,yarına biter umarım tak tak bitmiyor

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    ah.. bende adam motoru almıştır bi bakalım diye girdim ama... ; p

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Sormayın ya....

Çok uzun sürüyor cidden şaşmazdan parçaların gelmesini falan bekledik, bugun işin 4 de 2 si bitti, yarın susturucular takılacak, subap ayarı,karburator ayarı, senkron ayarı yapılacak sonra yine bitmiyor!

Motor İskitlerden ostim sanayi sitesine gidecek
    Şimdi susturucularımın benım motorumun kromajlı boru kapakları ıle aralarında kucuk bır cırkın goruntu var tam baglantı noktalarında. Oralara guzel halkalar yapılıp bütünlük sağlanacak. Sonra yine bitmiyor, motorun sarj etme problemi ile ugraşacağız, motor yattığı için kablolalarını falan kontrol edecegız sorun belkı sandıgımızdan cok daha ufak olabılır.

Yarına bir aksilik olmaz ise motor çıkar fakat ben arkadaşıma ders çalışmaya gideceğim o yüzden yarın tecrübe etme ve resim çekme şansım pek olmaz gibi geliyor.

Bu işlerde acele edenin başına çok şey geliyor, ben acele etmiyorum tatlı tatlı toparlansın motorum, ömürlük bir makina ortaya çıkartmak için uğraşıyoruz.

noldu motor çıktı mı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok birleştiriyoruz bende toplama işlemi sırasında ustama yardımcı oluyorum bu da motoru daha yakından tanıma fırsatı sağlıyor, öğrenerek ilerliyorum ustam sağolsun.

bence süper fikir, bişey yapacak olman gerekmese bile yapabileceklerini görmek süper!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:53 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 AM ----------

bu arada bence süper bi cam aklında olsun derim

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler