Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 1ookm

Motovento
    REKLAM ALANI

SLM arkadaşlar yeni bir mondi 100km aldım. Aramızda başka aynı motordan olan varsa bi yardımcı olsun.
    benim motorun azami hızı 80 yokuşa gitmiyor.sizinkide ölemi yoksa benimkindemi sorun var. yakıtıda 1lt ile 27 km yapıyor bu yakıt nasıl sizce?

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

http://www.mondialmotor.com.tr/MONDI...-KM/index.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

en son 80 mi vuruyor kardeş

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bas biraz daha bas benim gibi gaz kolunu kırana kadar o zaman yokuş aşağı ustaya gidiyo

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    hayret.
    halbuki adı üstünde 100km
    yahu inanın ne bekliyorsunuz anlamıyorum.kullanım amacı şehir içinde sağa sola gitmek,okula,işe gitmek gibi olan ve yakıt ekonomisi olan bir motor.şehir içi azami hız da belli olunca yeterli.ama illa canını çıkaracaz değil mi
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    Bu motorun yapacağı zaten son hız 85 km dir.Ondan yukarı çıkmaz.Cc,tork,tekerlek boyu.vs. hesaplarsak yani iyi bile yapmış bir sorun yok.
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı umutcan_314 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM arkadaşlar yeni bir mondi 100km aldım. Aramızda başka aynı motordan olan varsa bi yardımcı olsun.
    benim motorun azami hızı 80 yokuşa gitmiyor.sizinkide ölemi yoksa benimkindemi sorun var. yakıtıda 1lt ile 27 km yapıyor bu yakıt nasıl sizce?

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

http://www.mondialmotor.com.tr/MONDI...-KM/index.html
    Hayırlı olsun.
    Rodajdaysa, zorlama.
    Bırak 80'i, 50 km/h bile görmesin zaten.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    keeway superlight 150
    arkadaşlar şu mondi 100lükleri bi öldürmeyin. benimde vardı ama 1 yıldır keeway'e biniyorum. taş gibi motor ve hız olarak 90 km/h seyir edebilen bi motor. arkadaşımın var halen kullanıyo (100kh) iki kişi biniyoruz 100ü geçmiyosa namerdim düz yolda ve rüzgarsız yolda-ben 67kiloyum arkadaşım 66 kilo. ben onun motorunun tek olduğunu düşünüyorum şahsen. herşeyi orjinal motorun. 16binde. sadece kendisi yağını değiştiriyo ve zincir gerdirmesini yaptırıyo arada. bence sunulan imkanlarca verilen en büyük ve en ekonomik performans budur

niye 85 i geçmesin kardeş bndede var 100 kh 110-115 vuruyor tüm motorlarla kıyaslamayın yani

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı emre_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye 85 i geçmesin kardeş bndede var 100 kh 110-115 vuruyor tüm motorlarla kıyaslamayın yani
    Alıntı facia42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu mondi 100lükleri bi öldürmeyin. benimde vardı ama 1 yıldır keeway'e biniyorum. taş gibi motor ve hız olarak 90 km/h seyir edebilen bi motor. arkadaşımın var halen kullanıyo (100kh) iki kişi biniyoruz 100ü geçmiyosa namerdim düz yolda ve rüzgarsız yolda-ben 67kiloyum arkadaşım 66 kilo. ben onun motorunun tek olduğunu düşünüyorum şahsen. herşeyi orjinal motorun. 16binde. sadece kendisi yağını değiştiriyo ve zincir gerdirmesini yaptırıyo arada. bence sunulan imkanlarca verilen en büyük ve en ekonomik performans budur
    Eğer bana yazdıysanız, ilk mesajı dikkatli okuyun.
    Yeni motor almış arkadaş. Bu işin rodajı var.
    Rodaj nedir bilir misiniz?

Rodajı bitene kadar 80Km. ile gitme, hatta 50 yi bile geçme diyorum.
    Anlaşılmayan bir yer var mı?
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler