Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBF 250'nin, 75 TL'lik Marş kömürünü 5 TL'ye değişimi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    kuzenin motoru 25.000 km'de ve geçenlerde marş dinamosu dandiklik yapmaya başladı ve marş basmamaya başladı ve bu üzerine dün servisi aradım ve marş kömürü ne kadar diye sordum,75 tl dedi.
    ben dedim o paraya 10 torba kömür alırım dedim be kömürcüden.
    cbf 150'nin kömürleri 10 tl,cbf 2502nin kömürleri 75 tl.
    sanki cbf 250'nin marş kömürleri gümüş kaplı.
    bende gidip bir beyaz eşya tamircisinden 2 tl'ye bir kömür aldım sağını solunu zımparada eski kömürün boyutuna göre ayarladım ve 3 tl'yede lehim attırdıktan sonra marş dinamosunu yerine taktım ve sonuç.

sonuç bomba gibi tek marşla çalıştı,evet arkadaşlar 75 tl nerede,5 tl nerede,alt tarafı dandik 2 parça kömüre 75 tl istiyorlar.

Resimde görüldüğü gibi artı kutpuna bağlı olan kömür bitmiş.

facebook(Fazer Tutkunları)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    cbf 250 normaldir ama kuzenlerden kaçmamiş tebrik ederim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Birolcum valla süpersiniz siz kuzenler
    ..::.. GO ..::..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    helal olsun...bumudur budur...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    birol valla aferin ya.. Motorcu adamın elinin Anahtar tutması lazım abi..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    HAYABUSA
    başarılı bir ameliyatın ardından,tek marş ve.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süpersin .. motorunu tanımayan ufak tefek işlerini kendi halledemeyen adam yolda kalmaya mahkumdur. her iş para ile olmaz arada bi anahtarı eline alcan .. dağ başında ne ATM makinesi bulunur nede tamirci..

bende rx 125 metro motorda iken kömürü bulamamış senle aynı yöntemi kullanmıştım. .. aferin helal olsun sana
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    bravo valla güzel iş basit işleri kendimiz yapabilmemiz lazım valla
    benim lastiğide lastikçi sökememiş ben sökmüşdüm

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bide yuh ya 75 tl nedir insaf ya bu para sokaktan mı toplanıyor. Orta sınıf bi motor bu. böle bir kar marjı varmı ya . yapın 15-20 tl herkes alsın .

eli anahtar tutmayan (bkz metehandro) arkadaşlara yazık değilmi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle konuları gördükçe servislere üzülüyorum Teşekkürler bilinçsiz bizleri bilinçlendirdiğiniz için
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide yuh ya 75 tl nedir insaf ya bu para sokaktan mı toplanıyor. Orta sınıf bi motor bu. böle bir kar marjı varmı ya . yapın 15-20 tl herkes alsın .

valla yakın bir zamanda bir konu açıcam servise bayıldığım paralarla alakalı...küçük dilini yutacan toton tavana vuracak abi...Mondıal Kanuni sürücülerine yanarım...işimi zengin etmek servisleri...garantiden değişse fabrikadan alıyolar bizden ayrı kitliyorlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    HAYABUSA

Teşekkür edrim,BBRR.

kuzenle bende o konuyu baya bir tartıştık,cbf 150'nin kömürü 10 tl,cbf 250'nin kömürü 75 tl,hadi diyoruz kazıklayın milletide 20 olur 40 olur ok,ama ne bu kardeşim ya 75 tl bu kadarda olmas ki,ondan sonra vatandaşı böyle yollara iterek iş yok derler.

valla dediğin gibi orta sınıf bir motor için çok yüksek rakam bu,olsa cbf 1000 ok diyecem...

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Herşeyi servise yaptırırsak yandık yaw,motorcu adamın eli anahtar tutacak arkadaş ben makine bölümü mezunuyum daha hiçbir motorumla servise gitmedim fren balatalarını,yağını suyunu antifirizini,hava filtersi,yağ filtresi,bujisi,debriyaj balatası varyatör kayış değişimini kendim yaparım hem çok büyük keyif alıyorum hemde sıfır lira servis parası veriyorum.Şimdi size birşey anlatayımda şaşırın arkadaşlar arkadaşımın 2005 model cbr 600 rr motorunun konjektörü bozulmuştu olabilir normal herkesin başına gelebilir,honda servisini aradık fiyatı 450 lira dediler arkadaş delirdi tabi neyse yapacak bişey yok tamam ben gelip alıcam sizde varmı dedi var dediler ok dedi,ben nereye dedim gidiyorum parçayı alıcam dedi sen bana 30 lira ver ben o parçadan sana alıp geleyim dedim dalga geçme benle zaten canım sıkkın dedi neyse elinden 30 lira aldım atladım benim aygıra parçayı aldım geldim bune dedi neye benziyor dedim konjektör.Aldığım parçayı 15 dk da yerine monte ettim tabi soketleri farklı hemen uçlarını kesip fişlerini değiştirdim taktım sonuç mükemmel 14.4 den yukarıya çıkmıyor şarj değeri düşünebiliyormusunuz 450 lira istenen parça sadece 30 lira bazı parçalar birçok motora uyar arkadaşlar sakın aldanıpta bayılmayın servislere paraları.X8 200 motorun varyatör kayışının servis fiyatı 200 lira ben sanayiden rulman satanlardan aldım 35 lira herşeyi hemen servise sormayın bunun gibi daha neler var aldanmayın arkadaşlar.Haa bu arada unutmadan servislerde istenen 40-45 lira yağ filtresi fiyatlarına sadece gülün arkadaşlar sanayide fiyat sadece 8 lira milleti kazıkla dur ayıp yaw ticaret ahlakı kalmamış millette bende esnafım ama allah bizi böyle esnaflardan korusun sakın aldanmayın beyler sakınnn.Para sokaktan toplanmıyor heleki böyle bir ortamda.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başarılı bir ameliyatın ardından,tek marş ve.
    vallahi helal olsun sana.

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Güzel olmuş böyle yapmasak valla kösecekler.Ben öylesine sormustum motorcuya motoru ne kadara rektefiye yapıyosunuz diye 650tl demişti çok dedim daha hala normal diyordu.Parçaları toplasan 300 tl yapmıyordu.
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Süpersin .. motorunu tanımayan ufak tefek işlerini kendi halledemeyen adam yolda kalmaya mahkumdur. her iş para ile olmaz arada bi anahtarı eline alcan .. dağ başında ne ATM makinesi bulunur nede tamirci..

bende rx 125 metro motorda iken kömürü bulamamış senle aynı yöntemi kullanmıştım. .. aferin helal olsun sana
    abi sen mangal kömürü koymamışmıydın ))

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    helal olsun abi sizi tebrik ediyorum...Ekonomik icatlarınızın da devamını diliyorm

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı TOP SPEED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşeyi servise yaptırırsak yandık yaw,motorcu adamın eli anahtar tutacak arkadaş ben makine bölümü mezunuyum daha hiçbir motorumla servise gitmedim fren balatalarını,yağını suyunu antifirizini,hava filtersi,yağ filtresi,bujisi,debriyaj balatası varyatör kayış değişimini kendim yaparım hem çok büyük keyif alıyorum hemde sıfır lira servis parası veriyorum.Şimdi size birşey anlatayımda şaşırın arkadaşlar arkadaşımın 2005 model cbr 600 rr motorunun konjektörü bozulmuştu olabilir normal herkesin başına gelebilir,honda servisini aradık fiyatı 450 lira dediler arkadaş delirdi tabi neyse yapacak bişey yok tamam ben gelip alıcam sizde varmı dedi var dediler ok dedi,ben nereye dedim gidiyorum parçayı alıcam dedi sen bana 30 lira ver ben o parçadan sana alıp geleyim dedim dalga geçme benle zaten canım sıkkın dedi neyse elinden 30 lira aldım atladım benim aygıra parçayı aldım geldim bune dedi neye benziyor dedim konjektör.Aldığım parçayı 15 dk da yerine monte ettim tabi soketleri farklı hemen uçlarını kesip fişlerini değiştirdim taktım sonuç mükemmel 14.4 den yukarıya çıkmıyor şarj değeri düşünebiliyormusunuz 450 lira istenen parça sadece 30 lira bazı parçalar birçok motora uyar arkadaşlar sakın aldanıpta bayılmayın servislere paraları.X8 200 motorun varyatör kayışının servis fiyatı 200 lira ben sanayiden rulman satanlardan aldım 35 lira herşeyi hemen servise sormayın bunun gibi daha neler var aldanmayın arkadaşlar.Haa bu arada unutmadan servislerde istenen 40-45 lira yağ filtresi fiyatlarına sadece gülün arkadaşlar sanayide fiyat sadece 8 lira milleti kazıkla dur ayıp yaw ticaret ahlakı kalmamış millette bende esnafım ama allah bizi böyle esnaflardan korusun sakın aldanmayın beyler sakınnn.Para sokaktan toplanmıyor heleki böyle bir ortamda.

servisler ve ustalar hakkında işte sözün bittiği yer,
    teşekkürler paylaşımınıza

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bu kömür nası bi kömür yahu, bildiğimiz sobaya atılan değil heralde. 65kaıt bayıldım bende geçen ay, öğrenelim bizde yapalım
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler