Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YAMAHA R6 nasıl bir supersport???

Motovento
    REKLAM ALANI
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı motor18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr garanti alcam 1 ay sonra zaten arkadaşta var sürüyorum o sorun değil
    garanti diye bişey yok arkadaşım.
    inş. de
    ben cebime paramı koyup pazarlık bitirip ummadık bişeyden vazgeçtiğimi bilirim
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Almayın şu ölüm makinelerini ya.

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garanti diye bişey yok arkadaşım.
    inş. de
    ben cebime paramı koyup pazarlık bitirip ummadık bişeyden vazgeçtiğimi bilirim
    oda doğru kardeş inşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:16 PM ----------

Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almayın şu ölüm makinelerini ya.
    bilinçli kullandığın takdirde bişey olacağını sanmıyorum
    KONTROLSÜZ GÜÇ,GÜÇ DEĞİLDİR-
    BİNDİM KAWASAKİ ZZR1400'ÜN ÜSTÜNE KÖKLEDİM BEN GAZINI ARKAMDAN GELEN F-16 YESİN EGZOS GAZIMI:queen:

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    İnsanın kendini tanıması lazım motor18 in de dediği gibi.. Bunun için sanırım tecrübeli bir kişiyle tartışmak en doğrusu olur.. Deneyebileceğin bir racing motor varsa arkadaşlarında vs. bir dene..Kendine ; acaba bunu zaptedebilir miyim , kolay gaza gelmeyen birisi miyim diye sor.Kendine karşı dürüst ol , kararını ver..Saygılar
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı philetoaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanın kendini tanıması lazım motor18 in de dediği gibi.. Bunun için sanırım tecrübeli bir kişiyle tartışmak en doğrusu olur.. Deneyebileceğin bir racing motor varsa arkadaşlarında vs. bir dene..Kendine ; acaba bunu zaptedebilir miyim , kolay gaza gelmeyen birisi miyim diye sor.Kendine karşı dürüst ol , kararını ver..Saygılar
    500lük bir motosiklete binmiştim düz yolda anlamadan 120yi görmüştümama er-5 ti turing bi motosiklet 600lük bi supersport hiç yok buralarda
    BİNDİM KAWASAKİ ZZR1400'ÜN ÜSTÜNE KÖKLEDİM BEN GAZINI ARKAMDAN GELEN F-16 YESİN EGZOS GAZIMI:queen:

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Tipi Sıvı-soğutmalı, 4 zamanlı, öne eğimli sıralı 4 silindir, 4 supap, DOHC Hacim 599 cc Çap x strok 67.0 x 42.5 mm Sıkıştırma oranı 13.1:1 Azami Güç 14.500 dev/dk. 94.9 kW (129 BG) Azami Tork 11.000 dev/dk. 65.8 Nm (6.7 kg-m) Yağlama sistemi Yağ banyolu karter Yakıt besleme sistemi Yakıt enjeksiyonu Debriyaj tipi Yağlı, çok diskli helezon yay Ateşleme sistemi TCI Marş sistemi Elektrikli Şanzıman sistemi Sıralı, 6 vites Son aktarım sistemi Zincir tahrikli ŞASİ Şasi Alüminyum Deltabox Ön süspansiyon Teleskobik çatallar, Ø 41 mm Ön çatal esneme mesafesi 115 mm Arka süspansiyon Salıncak (bağlantılı süspansiyon) Arka çatal esneme mesafesi 120 mm Ön fren Çift disk, Ø 310 mm Arka fren Tek disk, Ø 220 mm Ön lastik 120/70 ZR17M/C (58W) Arka lastik 180/55 ZR17M/C (73W) BOYUTLAR Toplam uzunluk 2,040 mm Toplam genişlik 705 mm Toplam yükseklik 1,100 mm Sele yüksekliği 850 mm Tekerlekler arası mesafe 1,380 mm Minimum yerden yükseklik 130 mm Ağırlık (yağ ve dolu yakıt deposu dahil) 185 kg Yakıt kapasitesi 17.3 litre Yağ kapasitesi 3.4 litre-------------YAMAHA R6 özellikleri---------

Kardeş(ismini bilmiyorum ve profilinede yazmamışsın) amacım tartışma ortamı yaratmak veya seni kırmak değil ama daha 1 hafta oldumu bilmiyorum ybr başlığındaydı sanırım vitesli motosiklet nasıl kullanılır vites geçişleri nasıl yapılır diye soruyordun sonra kendin araştırdım öğreniyorum falan dedin şimdi diyorsun er5 kullandım 120 gördüm vs. birde sürekli daha önce açılmış modellerin konusunu açıyorsun kilitleniyor moderatörler umarım konuyu kapatmaz.

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş(ismini bilmiyorum ve profilinede yazmamışsın) amacım tartışma ortamı yaratmak veya seni kırmak değil ama daha 1 hafta oldumu bilmiyorum ybr başlığındaydı sanırım vitesli motosiklet nasıl kullanılır vites geçişleri nasıl yapılır diye soruyordun sonra kendin araştırdım öğreniyorum falan dedin şimdi diyorsun er5 kullandım 120 gördüm vs. birde sürekli daha önce açılmış modellerin konusunu açıyorsun kilitleniyor moderatörler umarım konuyu kapatmaz.
    belki ben ybrde değişiktir vites geçişleri diye sormuştumbencede umarım kapatmazlar

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 likten 600 e geçecensen (tasvip etmiyorum ama) bari uygun modelden geç mesala yfz 125 r gibi Hıı bunu alacak param yok diye ybr alacaksan r6 almayı hiç düşünme o zaman
    yzf 125te farksız 5 beygirfark var r6 ya geçiş için bence en uygun motosiklet kawasaki ninja 250r

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    süper bir süpersport!
    2 teker tek ruh tek yol.

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı skakfilozofu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper bir süpersport!

Motosikleti
    kanuni popcorn
    yamaha r6'nın üstüne 600cclik supersport yok en iyi supersportta abisi r1

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence dandik bir motosiklet. ne o öyle kırmızı seleler falan köfteci taburesi gibi.
    abiciğim senin motosiklet zevkin ybr 125te kısıtlı kalmışsa bişey diyemem

scuba_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xjr1300
    yamaha r6 piyasadaki en hızlı ve en seri süpersport bence

ben gazı hiç açmadan 5000-6000 arası sabırla bir depo kullanıp denedim 218 lira yaktı motorda ekstra yok orjinal haliyle

uzun yolda da en az yaktığım 185 lira onuda 100 hiç geçmeden denedim...

en fazla gördüğüm hız 287 oldu yanlış biliyor olabilirim ama zaten 300 de sınırlı olması lazım daha fazlasını görenini görmedim daha önce...

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı scuba_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha r6 piyasadaki en hızlı ve en seri süpersport bence

ben gazı hiç açmadan 5000-6000 arası sabırla bir depo kullanıp denedim 218 lira yaktı motorda ekstra yok orjinal haliyle

uzun yolda da en az yaktığım 185 lira onuda 100 hiç geçmeden denedim...

en fazla gördüğüm hız 287 oldu yanlış biliyor olabilirim ama zaten 300 de sınırlı olması lazım daha fazlasını görenini görmedim daha önce...
    vay be abiciğim yakıtı benzinli bir araba kadar bizim 1.6 lagunada uzun yolda 185 yakıyor 287de iyi yakmış ama o hızda kaç yaktığını allah bilir jet gibi içer benzini

Motosikleti
    kanuni popcorn
    vites yükseltme devri kaç normal olarak

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Alıntı motor18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oda doğru kardeş inşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:16 PM ----------

bilinçli kullandığın takdirde bişey olacağını sanmıyorum

Biliçlimi hangi bilinçten bahsediyorsun.Kalkışta 1.viteste motor direk 90'a fırlıyor.Bilincimi kalmış,bu motorlar bence trafikte yasaklansın bu motorlar yarış motorudur ve pistte kullanılmalıdır.Eğer hızı seviyorsanız kendinizi tatmin edecekseniz lütfen trafiğin olmadığı yerlerde böyle motorları kullanınız.Kimse darılmasın fikirlerimi belirtmek istedim.Nasıl bir supersport olduğuna gelince,valla bunun 1000cclik olanı 370 km hıza çıkıyor videolarda çok izledim vede çok hoşuma giden bir ss.Tipide diğer ss lere nazaran bence en klas olanı.

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliçlimi hangi bilinçten bahsediyorsun.Kalkışta 1.viteste motor direk 90'a fırlıyor.Bilincimi kalmış,bu motorlar bence trafikte yasaklansın bu motorlar yarış motorudur ve pistte kullanılmalıdır.Eğer hızı seviyorsanız kendinizi tatmin edecekseniz lütfen trafiğin olmadığı yerlerde böyle motorları kullanınız.Kimse darılmasın fikirlerimi belirtmek istedim.Nasıl bir supersport olduğuna gelince,valla bunun 1000cclik olanı 370 km hıza çıkıyor videolarda çok izledim vede çok hoşuma giden bir ss.Tipide diğer ss lere nazaran bence en klas olanı.
    370 yapanlar modifiyeli ve sayılı var normal 1000ccler 300-305 felan yapıyor

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    ybr125 alacağına üstüne 25bin tl koy ve r6 al derim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyaz kırmızısı harika diyorum başka bişi demiyorum....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler