Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hurdacı Celal hk. yardım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    efe2007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    Selamlar arkadaşlar;
    Hurdacı Celal in yerini tarif eden veya telefonunu verenlere şimdiden teşekkür
    ederim.Honda cbx750p almayı düşünüyorum.
    yardımınızı bekliyorum.

istanbul topkapıda olduğunu duydum ama tam olarak bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    sahibinden coma bak demiştim baktın mı

Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden coma bak demiştim baktın mı
    baktım baktım orda da var ama ben istanbuldayım motorların tamamı farklı illerde.o yüzden bu hurdacıda çok malzeme olduğunu duydum.Biri yerini tarif ederse çok memnun olurum.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    05547764412 bu arkadaş ondan bmw parçaları alıyodu arayıp yerini varsada telini alabilirsin

Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    05547764412 bu arkadaş ondan bmw parçaları alıyodu arayıp yerini varsada telini alabilirsin
    eyvallah saolun.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    topkapidan içeriye yedikule abdi ipekçi spor salonu istikametinde ilerlerken,mevlanakapi denilen soldaki son kemerden içeri gir ve 100metre ilerle solda dükkanın girişini göreceksiiz küçük olan bu kapıdan girin ve tüm malzemeler ve motorlar arka bahçede,full yedek parça ve hurda dolu........kolay gelsin
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topkapidan içeriye yedikule abdi ipekçi spor salonu istikametinde ilerlerken,mevlanakapi denilen soldaki son kemerden içeri gir ve 100metre ilerle solda dükkanın girişini göreceksiiz küçük olan bu kapıdan girin ve tüm malzemeler ve motorlar arka bahçede,full yedek parça ve hurda dolu........kolay gelsin
    teşekkürler.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    15 gün kadar önce , Motoruma uydurabilirmek için ,harley Davidson veya honda selesi bulabilme umuduyla , hurdacı celal'e uğradım.

İlki, adam felaket aksi birisi , motor parçaları sattığı , dükkanda durmuyorsa hemen yanındaki , antikacı dükkanında duruyor.
    bu dükkanda aynı adama ait.

İkincisi adı gibi hakikaten sattığı motor ürünleride tamamen hurda , korozyondan bırakın motorunuzda kullanmaya , çoğu parçayı tutmaya bile korkarsınız. dükkanda herhangi bir düzen yok , sanki bir buldozerle herşey bir kenara yığılmış gibi , bir parçayı tutup çektiğiniz zaman herşey tepenize yıkılıyor.

Üçüncü ve en önemlisi , adam ya yedek parça fiyatlarını bilmiyor , fiyat verirken yüksekten uçuyor.ya da altın kaplama ürün sattığını zannediyor. döşemesi ve süngeri bitik bir seleye 650 TL istedi. kendisiyle , 5 dakika kadar pagusa sele tarifi üzerinden tartıştan sonra , pagusa olduğunu iddia ettiği ,mobiletten , saşesiyi keserek ,sökmüş olduğu bir seleye de 250 TL fiyat çekti.( mobiletin kendisi kaç para yaw ? )

Neticede kendi teknik servisimden, custom yapılmış bir sele alıp , selemi değiştirdim. fenada olmadı.

Buradan parça almaya çalışacağınıza , aynı parçayı Cnc tezgahta yaptırmak daha akıl Kar'ı .

-----------------------
    Not: Pagusa sele nedir ?
    Eski tip motorsikletlerde kullanılır ve Mobilet selesine benzer , ama arkada veya altında , 2 adet yay olur. benim gibi kantara çıktığınızda üç haneli rakamları görüyorsunuz. çukur veya kasislerde , darbeyi daha az hissetmek istiyorsanız . bu tür bir sele , darbenin sizi daha az etkilemesine yardımcı olur.

genelde bobber tarzı motorlarda , saşenin arka kısmı kesilip , arka amortisörler çıkartıldığı için , Bobber tarzı motorların olmazsa olmazıdır.

Çevrenizde bu tarz bir sele satan varsa , lütfen adresini yazın. ardçım için bu tarz bir sele almak istiyorum.

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Abi senin motor ne ?

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi senin motor ne ?
    Regal 250 E

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 gün kadar önce , Motoruma uydurabilirmek için ,harley Davidson veya honda selesi bulabilme umuduyla , hurdacı celal'e uğradım.

İlki, adam felaket aksi birisi , motor parçaları sattığı , dükkanda durmuyorsa hemen yanındaki , antikacı dükkanında duruyor.
    bu dükkanda aynı adama ait.

İkincisi adı gibi hakikaten sattığı motor ürünleride tamamen hurda , korozyondan bırakın motorunuzda kullanmaya , çoğu parçayı tutmaya bile korkarsınız. dükkanda herhangi bir düzen yok , sanki bir buldozerle herşey bir kenara yığılmış gibi , bir parçayı tutup çektiğiniz zaman herşey tepenize yıkılıyor.

Üçüncü ve en önemlisi , adam ya yedek parça fiyatlarını bilmiyor , fiyat verirken yüksekten uçuyor.ya da altın kaplama ürün sattığını zannediyor. döşemesi ve süngeri bitik bir seleye 650 TL istedi. kendisiyle , 5 dakika kadar pagusa sele tarifi üzerinden tartıştan sonra , pagusa olduğunu iddia ettiği ,mobiletten , saşesiyi keserek ,sökmüş olduğu bir seleye de 250 TL fiyat çekti.( mobiletin kendisi kaç para yaw ? )

Neticede kendi teknik servisimden, custom yapılmış bir sele alıp , selemi değiştirdim. fenada olmadı.

Buradan parça almaya çalışacağınıza , aynı parçayı Cnc tezgahta yaptırmak daha akıl Kar'ı .

-----------------------
    Not: Pagusa sele nedir ?
    Eski tip motorsikletlerde kullanılır ve Mobilet selesine benzer , ama arkada veya altında , 2 adet yay olur. benim gibi kantara çıktığınızda üç haneli rakamları görüyorsunuz. çukur veya kasislerde , darbeyi daha az hissetmek istiyorsanız . bu tür bir sele , darbenin sizi daha az etkilemesine yardımcı olur.

genelde bobber tarzı motorlarda , saşenin arka kısmı kesilip , arka amortisörler çıkartıldığı için , Bobber tarzı motorların olmazsa olmazıdır.

Çevrenizde bu tarz bir sele satan varsa , lütfen adresini yazın. ardçım için bu tarz bir sele almak istiyorum.

El yapımı sele yapan bir tanıdığım var, yanlış hatırlamıyorsam Mecidiyeköy'deki Custom Choopers'a da yapıyordu. Hala sele üretiyor mu bilmiyorum, yarın ona yakın br yerde işim var uğrar sorarım, eğer hala üretiyorsa numarasını alıp size verebilirim.
    blackarca bunu beğendi.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)