Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZAT in bujisini kendi değiştiren var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Creep3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor çalışmıyor du, kesin buji den dedim ve gittim buji aldim ama elim bujinin olduğu yere rahat girmiyor ve bir türlü buji anahtarını çevirtemiyorum... acaba bunn kolay yolunu anlatacak var mııı????

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************0*********************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Buji anahtarı gerekli. Onla sökebilirsiniz. Bir tür lokma anahtarıdır. Fiyatının pahalı olacağını sanmıyorum. Yalnız yeni buji'yi sıkarken dikkat edin. Pullu olması veya olmamasına göre sıkıştırma torku değişiyor. Fazla sıkıştırısanız buji yatağını bozar yalama yaparsınız. Tekrar yatak açma falan filan daha uzun iş ve masraf ortaya çıkar.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Creep3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buji anahtarım var fakat çevirecek kadar yer yok yani elim girmiyo tam olarak, zat i olanlar daha iyi anlayacaktır...

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    O zaman onun üzerinde sökülen yerler vardır. Soyacaksın motoru başka çaren yok gibi.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı
    O zaman onun üzerinde sökülen yerler vardır. Soyacaksın motoru başka çaren yok gibi.
    yada ben şöyle yaptım motorla gelen buji anhtarını pense veya kargaburunla çevir o buji anahtarı diye verdikleri uzun çubukta tutacak ve çevirecek yer yok yoksa bujiye oturup açıyor bide öyle dene ben öyle değiştirdim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler