Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 Zat

Motovento
    REKLAM ALANI

Mondial 150 zat alacağım arkadaşlar. Sahibinden.com'da var ama mondial değil. Şahsuvar oğlu diye firmaya ait ve garantisi devam ediyor. Bunun markası ne mondial değilse? Şahsuvaroğlu mu? Peki bozulursa motor nerede yaptıaracağım garanti ile? Yardımcı olursanız sevinirim.

Link bu arkadaşlar: http://www.sahibinden.com/sifirindan...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    link verirsen daha ii yardımcı oluruz ve jinchenk die bi markası daha var o olabilir

Abi 1sn. Arıyorum link'i kaydetmemişim. Teşekkürler bu arada. Forumu üye olmadan önce takip ediyordum.

Link: http://www.sahibinden.com/sifirindan...XQQdisplayitem

Umarım yasak değildir, link vermek.

Link verdim, yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    loading...
    bu jincheng marka olan yanı çindeki fabrıkanın adı ama servisi nerde vardır bilmiyorum zatla arasında hiç bi fark yok kafanda sadece garanti ile ilgili soru işareti kalabilir netten şahsuvarogluna bak bakalım ne cıkacak

Abi ayrıntılı bilgi bulamadım. Şahsuvar oğlu'na baktım ama? Sanırım motor forumdan bir arkadaşın ben öyle tahmin ediyorum. Yani gördüm sanki bir ara.

Abi istanbul'da sanırım yedek parça satan servisi yok?

Motosikleti
    loading...
    dorudur bende gördüm diye hatırlıyorum bende şahsuvaroğluna baktım ama motorsikletle ilgili bişe bulamadım bence getirmeyi bırakmıslar yanı garantı olayı yalandır ama parca konusunda sıkıntı cekmezsin

Alıntı enginogurlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dorudur bende gördüm diye hatırlıyorum bende şahsuvaroğluna baktım ama motorsikletle ilgili bişe bulamadım bence getirmeyi bırakmıslar yanı garantı olayı yalandır ama parca konusunda sıkıntı cekmezsin
    Bir tane de kırmızı motor var oda temiz o mondial sanırım o motoru almayı düşünüyorum. Teşekkürler. Link'ini kaybettim o motorun. Adamla anlaşmıştık zaten, şubat'ın 6'sın da oraya gidip bakacağız, bakımları yapıldı ise, ruhsatta ve motorda bir sorun yok ise alacağız.

Motosikleti
    loading...
    hayırlısı olsun zatları biliosundur zaten aldınmı aramıza bekleriz

Alıntı enginogurlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun zatları biliosundur zaten aldınmı aramıza bekleriz
    Abi herkes kötü dese de mondial güzeldir. Kapıda hs yatıyor, 5 aydır bakıma girmedi ve biraz hor kullanıldı. Motor hala canavar gibi. Ruhsat borcu çıktı tanıdık dedik, adam ödemiyor şimdi. Motoru geri vereceğiz. ZAT bakıyoruz şimdi.

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dediğin gibi... sadece DENİLİYOR!!!

MONDİAL'de hiç bir sorun yok,bende zat 150 kullanıyorum... ve diğer arkadaşlarım gibi benimde çok büyük veya kronikleşmiş bir sorunum yok....

sadece bakmak yeterli...

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin gibi... sadece DENİLİYOR!!!

MONDİAL'de hiç bir sorun yok,bende zat 150 kullanıyorum... ve diğer arkadaşlarım gibi benimde çok büyük veya kronikleşmiş bir sorunum yok....

sadece bakmak yeterli...
    kesinlikle haklısın abi parça sıkıntısı çekilmeyen tek çinli mondialdir burda ne kanuniler var mondialin grenajlarıyla dolaşıyor parça olmayınca mondialinkilerden alınıyor ve ucuzda bu bakıma çok avantajlı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)