Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar bu kadarınada pes dedim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bmw F650
    Günaydın herkese arkadaşlar;
    Dün sabah işe gitmek için motorumu çıkartım yola çıktım ve benzinimin biticeğini fark ettim bizim ordaki total benzin istasyonuna girdim 20 tl'lik 95 oktan benzin aldım ve motoru tekrar çalıştırdım biraz zor aldı her zaman tek marşta alırdı. Çalıştıktan sonra biraz gitmeye başladım motor kendini silkelemeye başladı durdum gaz verdim acaba boğuldumu felan diye gaıda pek fazla yemiyor neyse işe gittim akşam motorla tekrar eve gidicem motor çalışmıyor biraz çalışır gibi oluyor gaz yemiyor anladımki sabah aldığım benzinden kaynaklı kesin benzin yerine su koydu bu adi ....... motoru orda bıraktım eve geldim şimdi birazdan almaya gidicem bakalım nasıl yapıcazz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Hayda.. Emin misin benzinden olduğunun. Belki fazla benzinsiz kaldığı karbüratore pislik falan takılmıştır. Ben de çok totalden benzin aldım bi sorun yaşamadım ama son zamanlarda istisnasızm shellden alıyorum.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    İst.teki hangi total yaa. Ben her zaman bostancı köp.deki totalden alırım. Ben de sakata gelmeyeyim. Hatta bu sabah tıka basa doldurdum depoyu eyvah eyvah
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

dark_face - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 1000
    umarım benzin diye mazotu basmamışlardır işte ozaman eyvah eyvah
    Honda Hayat Onda...

benzinden bile olsa adamlar öyle olduğunu kabul etmicektir ama bi baktır bakalım niyeymiş merak ettim?

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    total çok ..... ya. Balıkesir dekinde de bi ara kaçak mazot vardı.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Bmw F650
    eminim benzinden olduğuna arkadaşlar çünki tıkır tıkır çalışan motor benzin aldıktan sonra kendini silkelemeye başladı gaz yemedi

örnek mahallesindeki totalden aldım dünde ordaki benzincinin su bastığını bi kaç kişiden duyunca su olduğuna daha iyi emin oldum.

Dikkat olalım arkadaşlar şimdi motoru alıp tamirciye götürücem bakalım ne olucak sorun

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı canicellat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eminim benzinden olduğuna arkadaşlar çünki tıkır tıkır çalışan motor benzin aldıktan sonra kendini silkelemeye başladı gaz yemedi

örnek mahallesindeki totalden aldım dünde ordaki benzincinin su bastığını bi kaç kişiden duyunca su olduğuna daha iyi emin oldum.

Dikkat olalım arkadaşlar şimdi motoru alıp tamirciye götürücem bakalım ne olucak sorun
    Umarım minimum problemle atlatırsın. Çok geçmiş olsun.
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    arkadaşım mazot vermiş olmasın sana iyicene bi kontrol et bakalım .
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet

dere yolundaki totalden bahsediyorsunuz sanırım.

o istasyonun total'in hiç bir kampanyasına total clup kartlarına dahil olmadığını biliyormusunuz.adamlar kafasına göre takılır çalışanlar genellikle 50 yaş üzeri son derece işi bilmeyen nezaketten yoksun kişilerdir.

3 senedir altunizade'deki büyük totalden benzin alırım,bugüne kadar ne benzinlerinden nede çalışanlarından şikayet etmedim.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

bende sürekli totaldan alıyom no problem

Geçmiş olsun aman dikkat et.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Günaydın herkese arkadaşlar;
    Dün sabah işe gitmek için motorumu çıkartım yola çıktım ve benzinimin biticeğini fark ettim bizim ordaki total benzin istasyonuna girdim 20 tl'lik 95 oktan benzin aldım ve motoru tekrar çalıştırdım biraz zor aldı her zaman tek marşta alırdı. Çalıştıktan sonra biraz gitmeye başladım motor kendini silkelemeye başladı durdum gaz verdim acaba boğuldumu felan diye gaıda pek fazla yemiyor neyse işe gittim akşam motorla tekrar eve gidicem motor çalışmıyor biraz çalışır gibi oluyor gaz yemiyor anladımki sabah aldığım benzinden kaynaklı kesin benzin yerine su koydu bu adi şerefsizler motoru orda bıraktım eve geldim şimdi birazdan almaya gidicem bakalım nasıl yapıcazz.
    totaldan shell den fln benzin alınmaz ben hep bp den alırım ve hep aynı benzin istasyonundan alın bizim burda bi shell var oda su koyuyo motorunu seven dikkat etsin bence

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    geçmiş olsun..umarım minimum problemle atlatırsın..
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

Geçmiş olsun.umarım problemin çözülür

Motosikleti
    bisan shalter 125
    arkadaşım BP OPET SHELL PO dan başkası yalan ;)

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Geçmiş olsun....

Motosikleti
    mondial 151rs
    tamırcıye baktırdınmı sorun neymiş

Motosikleti
    Bmw F650
    ewt arkadaşlar sorun çözüldü dediğim gibi benzinden sorun çıktı adamlar benzin yerine sulu benzin koymuşlar

bu konuda benim canım yandı sizinkisi yanmasın arkadaşlar ucuz atlattık dikkatli olalım mecbur kalmadığımız sürece almayın

hadı gecmıs olsun.memlekette sahtekar cok.dıkkatlı olmak lazım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)