Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kafa Grenaji imal edecek atolye ariyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Arkadaslar iyi gunler. Motorum icin resimdeki gibi orjinal kafa grenaji imal etirmek istiyorum. Elimde ornek olacak bir tane numune var. Bunun uzerinden kalip cikarip fiberden uretecek uygun fiyatli bir atolye ariyorum. (istanbul) Bu konuda bilgisi olan varmi?

[COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Hatayda olsaydın Hemen yardımcı olurdum ama ist. zorr ama yardımcı olabilicek arkadaşlar çıkar
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Pikaplara arka kabin imal eden imalathaneler yapabilir. Ancak tek ürün için kalıp yapılacağından ucuza yapacak yer olacağını pek sanmıyorum. Genede şansını dene.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    http://www.emeksan.net

Bu yer çorluda bilmiyorum uzak gelirmi ama isterlerse fiberden adam yapabilirler.
    İmalatları gezdim biliyorum karavan imalatı yapıyorlar.Fakat ücret konusunda görüşmen gerekir.
    Slivriden murat yönlendirdi dersen belki fiyat konusunda yardımcı olabilirler.
    Firma sahibi Yaşar ÇAĞLAYAN

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    mgu tessekurler ama burasi bir fabrika , benim basit bir istegim icin ugrasacaklarini pek sanimiyorum. Benim aradigim daha cok fiber isi yapan bir tamponcu olabilir. Bu arada bunu komple polycarbon da yada benzeri bir siyah pleksi den yapabilecek bir yerde olabilir. Ama tum cama bu sekli verebilirmi onu cidden bilmiyorum. Puig camlari gibi.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    zeda300 bi telefon numarası vericeğim arayıp görüş kasımpaşadan enginden aldım de yardımcı olur

Mustafa SÜRMELİ
    Sem tuning
    0212 530 21 48
    aksarayda tuning işi fiber tampon falan yapıo arayıp bi görüş ne dicek ne demicek yapabilirler ama fiyat konusunda ne olur bilmiyorum

pleksiden de yapılabilir bizim kasımpaşda varmıs bi pleksici ama adam yapabilirmi yeri nerde bilmiyorum

mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    o kadar gözün korkmasın bu yer ve kişiler iyi kişiler bence yardımcı olacaklardır.

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Mgu ok ariyorum bakalim ne diyecekler

Engin tessekurler

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    yaptırabildin mi verdiğim yer işe yaradımı

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Konya'da otomativ öğretmenliği okuyan bir arkadaşım var. Aynı zamanda Konya sanayisinde direk üretim için bilgisayarda bu tür profosyonel çizimler yapıyor. Ve makinalar çizimi birebir hangi malzemeyle istenirse üretiyor. çok bilgim yok ama ama tek yaptıracağım diyorsan mutlaka maliyetli olur ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben bu konuya cok kafa yordum.Alttaki atolye benim
    tekneyi de ben yapmıstım 2004 yada 2005 de

ama iş yogunlugundan ugrasamadım daha sonra,o gunlerdeki deneyimlerimi
    http://groups.yahoo.com/group/gercektekneciler/
    adresindeki grupla paylastım
    kendine guvenır de
    grenajı kendin yapmaya kalkarsan guzel bilgiler var sitede.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)