Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter Gaz Teli

Motovento
    REKLAM ALANI
    VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Öncelikler Selamlar ben forumda yeniyim adım Volkan 17 yaşında lise son sınıf öğrencisiyim 17 yaşıma basıp ehliyetimi aldığımdan beri Celik 150 cc wind hunter isminde bi scooter kullanıyorm motosiklet henüz 5.000 de ama marş motoru yandı 1 kere gaz teli koptu daha yeni değiştirmiştim 1 ay bile olmadı bu sabah staja başladım yere gelirken gene koptu tamda yaczanenin bulunduğu hanın kapısının önünde şimdi bakkalköyde kaldım akşam eve kadar nasıl gitcem die düşünüyorum gaz kolunu sökdüm tel kaldı elimde ama o teli çeke çeke bakkalköyden ümraniyeye gitmek biraz zor servise götürsem 2. kez 35 milyon para alcak bazılarına bu çok az bi miktar gibi gelsede ben lise talebesi olduğum için bana baya bi ağır geliyor gaz telinin ucu kopmuş bunu başka bi şekilde çözemezmiyim şuan iş yerinden yazıyorum açıkcası motosiklettende fazla anlamıyorum bunu emaneten gaz koluna tutturmanın bi yolu varmı anlatırsanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    Selam
    bisitletteki gibi yapabilirsin geçiçi olarak. Eğer tam telin ucundaki kurşundan koptuysa önce selenin altındaki vidadan biraz gevşet ve uzat teli sonra gidonun deliğinden geçirip kargaburun dediğimiz pense ile düğüm atıp iiice ger.
    yeni tel takıcağın zamanda telin içinden geçtiği kablonun içine şırınga ile makina yağı bas biraz. gerilimi azaltır.
    Sevgiler
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

Motosikleti
    Sağol şimdi delmeye çalışıyorum denicem inş. olur böyle durumlarda insanın elinin yatkın olmaması çok kötü oluyor.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    yok sıkıntı yapma kendine yavaş yavaş yap..önce kafanda tasarla nasıl olacağını sonra işleme başla
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    arkadasım mondial kanuni vs vs modellerinin parcasını al kendin tak boşuna okadar para bayılma zati gaz teli 10 ytl kolay gelsin..

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz 15 e takıyoruz bu ne abi ya 35
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Valla yapamadım teli çeke çeke gidiyim dedim bugün iş erken bitti gümrüge gitti yaczanedekiler bende gidim dedim marşa bastım bastım az bişe teli çekdim
    gitmedi biraz daha çekdim birden motor aldımdan fırladı ben yere düşmekten son anda kurtuldm motorda duvara girmekten sonra ite ite servise gidiodum yolda dayım ile babama rastladım gaz borusu + tele 45milyon verdik az önce yeni sahrara daki motosiklet servisine.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    geçmiş olsun artık uygun bir yedek parçacıdan bir gaz teli yedeği alır kenara koyarsın..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)