Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

jawa moped kayış yardımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    as t1

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=377&i=be7820td2.jpg][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/1336/be7820td2.095bafceb9.jpg[/IMG

arkadaşlar bu motorun aynısından arkadaşımda var özellikleri otomatik 2 vites 1991 modelmiş ve kayışlıymış bu motoru bilen vardır bize bu motorun kayışı gerekli yardımcı olabilirseniz sevinirim
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR bir de 97 moskof var
    Arkadaşım soruna cevap bilmiyorum ama bu mopedler hakkında merak ettiğim bir şey var; küçükken görürdüm bunlardan özellikle yeşili fazlaydı; o arka selenin altındaki kapak neyin kapağı?

Motosikleti
    as t1
    bez koyma yeriymiş sanırım makinayı bende tam olarak bilmiyorum kayışı gerekli çanakkale de yok bulamadık bildiğiniz biryer varmı acaba?

arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz??? hiç kimse bilmiyormu
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

jawa kayış bulundu

slam jawa mopet treger kayışı aryorsun bende bu jawa mopet 210 nun komple motoru ve 2 tekerı var hala ihtiyacın varsa makul bı fiata anlaşırız sadece kayış olsaydı hiç bişey talep etmeden gönderırdım ama komple satmak zorundayım: cep 0535 6140408

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150(inşallah 2 sene sonra)
    adam komple motoru ne yapsın ya bu motora normal mobilet kayışı falan olmuyor mu??

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Eski kayış yokmu elinde numarasını alsanda o şekilde sorsan
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

arkadaşlar bu motorun kayşı treger kayış kendıne özel bişey aynı ebatta kayış var ancak tregır tırnakları tutmuyor bu motordan turkıyede birkaçtane var ve görebileceğın en güzel mopetlerden biridır çok şırın bır gornmü var ben mtoru dağıtmadan komple satmak istıyorum ben bu ışın tıcaretını yapan bırı değılım eğer o motoru kullanmak istıyorsan senın için bi şans ve çok özel bi motordur ona başka bışey uyduramassınıx tekerleğı bile ozeldırters dişdır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler