Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yardım ,subabkecesi, bulmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xr500
    merhaba arkadaslar benım motosıkletım de yag yakma sorunu vardı subab kecelerı uzun sure ıstırahat eden motosıkletler de galıba oluyomus elımde eskı kecelerı war ama ıslewını yapmıyo motorum eskı model bı kross xr 500 honda tamırcım dıger 500 cc lık baska motorlarla aynıdır dıe ıstanbuldan almamı ıstedı malesef nerde aranır nerde bulunur hıc bı fıkrım yok bırde segman kestırıp atsak dıyorum hazır acılınca bu segman kestırme ıslemını yapacagım we bu kecelerı bulabılecegım adresler yada bu konu basından gecmıs olan arkadasların bılgılerıne acıgım yardım pls:(
    [COLOR="Red"][B]hem firtina hem liman:cat:[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    keçenin iç,dış ve yükseklik ölçülerini kumpas bulup ölçebilirsen veya üzerinde yazıyor olabilir onları bir yazarsan daha rahat yardımcı olabiliriz.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    xr500

subab kecesı

olcmek ıcın bır kumpasım yok su anda ama pazartesı yada salı gunu ıstanbula gelcem bu parca we segman kestırmek ıcın elımde sılındır we subab kecelerı ıle uzerınde yazan hıc bısey yok su anda tamırcımın soyledıgı dıger yakın cc lı tek sılındır lı motorların subab kecelerı ıle aynı dıo ama nerden bulunur hıc bı fıkrım yok tamırcım motorcuların maslak ve kızıltoprakda oldugunu soyluyolar elımde baska bı bılgı mewcut dııl
    [COLOR="Red"][B]hem firtina hem liman:cat:[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler