Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha cygnus orta sehpa...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar nedir bu Yamaha bayilerinden çektiğim. Yaklaşık bir aydır Yamaha cygnus'a orta sehpa almayı planlıyordum ve bugün Samura motorla konuştum. Ellerinde orta sehpa kalmadığını ve sipariş verildiği taktirde 6 haftadan önce Hollanda'dan getiremeyeceklerini söylediler. Ayrıca somunları, yaylarıyla beraber orta sehpanın 110 ytl'ye satabileceklerini söylediler. Şimdi bu durumda ne yapacağımı şaşırdım. Bu cygnus'a başka herhangi bir scooter'ın orta sehpası olur mu? Ucuza başka bir sehpa takılabilir mi? Bir orta sehpa için bu para fazla değil mi? Yardım ederseniz çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Sanayiye git dükkan dükkan dolaş. Boşver servisi falan. Ayaklık için 15 ytl istemişlerdi benden. O gün bugün gitmem servise.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanayiye git dükkan dükkan dolaş. Boşver servisi falan. Ayaklık için 15 ytl istemişlerdi benden. O gün bugün gitmem servise.
    Bende öyle yapacam zaten tubiş... Dalga geçer gibi 110 ytl para istiyorlar, bir de 6 haftadan önce gelemezmiş ellerinde yokmuş. Kuzey kutup noktasında yaşıyoruz ya parça gelemiyor bir türlü. Stok olayı da tam Allahlık yani...Valla bazı firmalar yetkili servislik filan yapmamalı...Bostancı sanayiye gidip araştırma yapacam belki bir şekilde orta sehpa uydurulabilir. Yardımın için sağol.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)