Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

pgo-kaldera marş motoru yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    arkadaşlar 2000 model pgo kaldera cross 110 kullanıyorum tek sorunum marş motoru.mars dugmesıne basınca bazen uzunca ses cıkarıyor ama calıstırmıyor bazende kısa kısa her basışımda ses cıakrıyor. buyuk ıhtımal degısmesı lazımmış tamır olayı dusuk dıyorlar. bıldıgınız kaldera servısı yada kullanan veya yardım edebılıcek varsa sevınırım..Antalya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım tamir olur bence..
    Yapılmaz diye bişey yoktur
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    işten anlayan azimli bir elektrikçinin elinden adeta sıfır halde çıkar o marş dinamosu bakımları yapuılınca fakat antalya'dasınız sizi yönlendireceğim bir yer maalesef yok,ama peşini bırakmayın oto sanayilerde çok iyi ustalar bulmak olasıdır.kolay gelsin
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Atatürk Oto Sanayi Sitesi, Bilge Motor Serdar Usta, Kaldera-pgo merkez servisiydi, stoğunda ciddi pgo yedek parçası mevcuttur.
    Tel: 0 212 285 96 40

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    ılgınız ıcın sağolun arkadaşlar. dun bır tanıdık ustaya goturdum. aksam ustu gel dedı. gıttım yanına. sokmus fılan parçaları. yıkadım ıyıce daha sonra marş basmaya başladı. baktım marş a basınca dişli donuyor ufak dişli. pekı sorun ne dedım. gordugun marş motorunun dıslısı (ufak olan) donuyor marşa basınca onceden basmıyordu ama dıger dişliyle öpüşmuyor bırbırını tutmuyor dedı. komurden fılan olabılır bakalım bugun gıdıcem dedı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler