Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Garmin Gps

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda VFR800ABS
    Arkadaşlar ben Garmin Zumo 550 delux gps almak istiyorum. En uygun nasıl alabilirim ve yurtdışından alınanlar türkiyede çalışıyor mu ????
    Her doğru, binlerce yanlışın düzgün bir şekilde biraraya getirilmesiyle oluşur. :wiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERGENE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B-King
    Garmin kullanan arkadaşlar var Türkiye'de çalışıyor bazı programlamalar gerekiyor;ben magellan kullanıyorum ama garminle dünyayı bile dolaşabilirsin
    THRACE

Motosikleti
    BMW R1200GS '08 & Piaggio X9 250 '06
    İmkanın varsa Almanya'dan almanı tavsiye ederim. %40 gibi fiyat farkı var. Garmin Türkiye'den Türkiye haritası alıp yükleyebilirsin, çalışmasında ve ya garantisinde bir sorun yok.

Motosikleti
    Honda VFR800ABS
    çok teşekkürler pyro. Dilerim nakti imkanları hemen ayarlarım
    Her doğru, binlerce yanlışın düzgün bir şekilde biraraya getirilmesiyle oluşur. :wiinkk:

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    ya merhabalar ne dicem bu Gps Ler hakknda Braz bilgi verebilirmisiniz Ben yeni konu açmayı düşündümde herhalde burda yardımcı olrsunuz Mesela hangi marka İyi ne ozellikleri var Nasıl ne kadar Gerekli Sabit bi ücret Gerkiyormu. sonraa Motorda Kullanılır dimi falan Filan Bildiginiz İşe yarar Bilgiler Lutfen Şmdiden TŞkk... =) =)
    [CENTER][U]% 100 Koruma % 100 Yaşam [/U] [COLOR="Indigo"]| Kaskını Tak..! |[/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]EndurO TourinG [/COLOR][/B]:bounce:[/CENTER]

Motosikleti
    BMW R1200GS '08 & Piaggio X9 250 '06
    GPS olayının detaylı ele alındığı bir konu vardı. Kısaca özetlemek gerekirse GPS için bir abonelik söz konusu değil (en azından şimdilik) tek ihtiyacın GPS aleti ve harita. GPS bulunduğun yerin enlem/boylamını verir, bu veriyi harita üstüne yerleştirir sen de görsel olarak nerede oldugunu bilirsin. Türkiye'deki en faal markalar Garmin ve Navturk. Garmin cihaz kalitesi olarak çok iyi, harita içinde yerel bir firma ile çalışıyorlar ve benim şimdiye kadar kullandığım en doğru harita bilgilerine sahipler. Henüz tüm Türkiye'yi kapsamıyor haritalar ama zamanla olacaktır. Özellikle Zumo 500 ve 550 motosiklet için tasarlanmış ürünler ama fiyatları 1000 Euro'ya yaklaşıyor.

Piyasada uygun fiyatlı çok GPS türemeye başladı, dikkat etmeniz gereken esas konu cihazın desteklediği harita formatları ve hangi yerel firma ile çalıştıkları, en iyi cihazı da alsanız eski/yanlış harita ile bir işinize yaramaz.

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Alıntı slowslide adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben Garmin Zumo 550 delux gps almak istiyorum. En uygun nasıl alabilirim ve yurtdışından alınanlar türkiyede çalışıyor mu ????
    Sanırım yegane seçenek BAYTEKİN. www.garmin.com.tr

Ben oradan aldım yani.
    -turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    Ben magellan gps kullanıyorum. hem karada hem denizde. Ankarada GPSTURK den aldım. Magellanın ithalatçısı. servis olarak ta sorunsuz(Bir kere camını kırdım 5 dk. da yenilediler). Ayrıca birçok modeline ücretsiz Türkiye karayolları haritası yüklüyorlar,oldukça detaylı. Bütçeye göre değişik modelleri mevcut.

NOT : GPS kullanımı için herhangibir abonelik söz konusu değildir. Cihazı dünyanın neresinden alırsanız alın heryerde çalışır.Belki bazılarında bazı ufak tefek kullanıcının yapabileceği ayarlamalar gerekemektedir.

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı pyro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasada uygun fiyatlı çok GPS türemeye başladı, dikkat etmeniz gereken esas konu cihazın desteklediği harita formatları ve hangi yerel firma ile çalıştıkları, en iyi cihazı da alsanız eski/yanlış harita ile bir işinize yaramaz.
    Bu cumle Cok dıkkatimi Çekti buda Ne demektirr keesinlikle bu pahalı Bu iyidir bunu alıyım Demicen Ki ben bilmeden Önce bunu diyordum.. Tşk pyro

Peki hem ucuz Hem kullanışlı Harita marita Yeni olan falan filan İyi bi makine tavsiye edicek olsann..?
    [CENTER][U]% 100 Koruma % 100 Yaşam [/U] [COLOR="Indigo"]| Kaskını Tak..! |[/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]EndurO TourinG [/COLOR][/B]:bounce:[/CENTER]

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    ya psp almak daha mantıklı değil mi gps cihazıyla birlikte 350 ytl ye geliyor bir araştırın derim
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    Suzuki DL 650 V-Strom
    psp'lerde çalışan harita programı var mı? haritası var mı? biliyor musun? Kadıköyde kendi yazılımı var ama istanbul haritasını kendiniz yüklemeniz lazım dediler. Emin olamadım.

Bu Harita yazılımları genelde WinCe için yazıldığı için pocket pc ve benzeri cihazlarla çalışıyor. PSP'deki işletim sistemi pocket pc olmadığı için ona uygun yazılmış harita programının da çok iyi olacağını sanmıyorum.

Çinde 138 dolara PNA cihazları var. Hem de kargo ücretsiz.

Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya psp almak daha mantıklı değil mi gps cihazıyla birlikte 350 ytl ye geliyor bir araştırın derim
    PSP için GPS var mı ki? Varsa, harita var mı onun için?
    Oyun için eyvallah da, GPS için PSP yi düşünemiyorum. Arada bir durup cebinden koca şeyi çıkar bak. valla zor.. Aynı şey cep telefonları için de geçerli - sabit bir kaidesi olmazsa (ve suya dayanıklı olmazlarsa) bence kullanmak çok zor onları..

-turgut
    ---

Motosikleti
    honda cbr125r kırmızı
    psp için yeni bir aparat satılmaya başladı, kameranın takıldığı yere takıyorsun

ama sanırım şimdilik sadece harita gösteriyordu, senin harita üzerindeki konumunu göstermiyordu(son kısmı yanlış hatırlıyor da olabilirim)

Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    zaten bir GPS aletinin yegane uydudan öğrendiği bilgi, kendisinin şu anda dünyanın neresinde oldugu .. Geri kalan bilgi (harita uzerinde gostermek, yolu çizmek falan) GPS aletindeki yazılımla hallediliyor. Bir arkadaş, haritanın da GPS uydularından edinildiğini söylemişti de, o yüzden yazayım dedim bunu. -turgut
    ---

Dr_Hook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Mio 100
    Ben Garmin eTrex Venture Cx kullaniyorum, daha once Magellan 100 kullaniyordum. Garmin cok cok iyi, bir iki harita da edindim, pil canavari degil, renkli falan. Birkac kisi olursak gidip begendigimiz yerleri (yani track kayitlarini) paylasabiliriz. Ilginc ama pahali bir oyuncak. El aleti oldugundan gomlek veya ceket ust cebinde guzel calisiyor.
    Garmin icin MapSource yazilimi bilgisayardan harita yuklemek icin sart.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    http://www.garmin.com.tr/ burda tum bilgileri bulabilirsiniz bu arada bende 550 kulanıyorum ve cok memnunum
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    garmin mi macellan mı

MAcellan daha ucuz diye tahmin ederken daha pahalı çıktı. Macellan'ın 500 modeli 390 Euro + KDV iken, Garmin'leri hepsiburada'dan 400-500 YTL'ye alabiliyoruz. Var mı bu işlerden anlayan?
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garmin mi macellan mı

MAcellan daha ucuz diye tahmin ederken daha pahalı çıktı. Macellan'ın 500 modeli 390 Euro + KDV iken, Garmin'leri hepsiburada'dan 400-500 YTL'ye alabiliyoruz. Var mı bu işlerden anlayan?
    Bende baktım geçenlerde ama dışmekan ve motosiklet için Garmin 500-550 zumo var fiyatlar 1500 ytl civarı daha uygunları var ama bu işin yağmuru var camuru var ..

Ayrıca garmin igo 2007-2008 yazılımını kullanıyo yanlış bilmiyorsam ve şuan ki en kapsamlı navigasyon yazılımı herşey bulmak mümkün..

hepsiorada da farklı yerdeler zati burdan
    Hasan..

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garmin mi macellan mı

pro can sende 6915 yok mu onun için su geçirmez kılıfı ve gidona takma aparatı olduğunu duydum, bulursam ilk işim almak olcak birde motora çakmaklık la bu iş tamamdır, bulunca sana da haber ederim,

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Fiyat ve markadan ziyade eğer Türkiye'de kullanacaksanız hangisinin harita desteği daha iyi diye bakmanız lazım.
    Hafızasının yükseltilebilir olması da gerekiyor.
    Yoksa sonra çok ağlatır.
    Bunların dışında alacağınız alet,
    "sağa dön-sola dön nereye gidiyorsun sazan bak yine kavşağı kaçırdın" şeklinde komutlar verebilmeli.
    Bunları yapmıyorsa da faydasız demeyeyim ama gereksiz diyebilirim.

Eee?
    Bu kadar muhabbet ne işe yaradı şimdi?
    Hangisini alalım?
    Onu da bi söyleyiver diyorsanız,
    söyleyemiyorum diyorum.
    Önce gidip harita desteğini bir sorun sonra söylerim.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)