Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Egzoz kestirme

Motovento
    REKLAM ALANI
    imprezza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar şu egzoz konusunu bir ele alalım nasıldır yararı mı var yok sa zararımı bildiğim kadarıyla her egzozun içinde 4er adet susturucu var kaç tanesini çıkartmalı ses nasıl oluyor motorun gidişatını nasıl etkiliyor lütfen bilenler bilmeyenlere anlatsın şimdiden teşekkür ederim tüm jinlun culara selam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iyi olmuyo traktör gibi ses çıkartıyo elin adamı onu koymuşki demekki bi bildiği var niye sökersin ki

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    egsoz açıp performans bekleyenler yanılıyor güç kaybı oluyor aksine , bazı firmalar boşuna performans egsozu yapıp o kadar para istemiyor yani boşuna bir bildikleri var
    ERASER WİLL COME BACK

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    adamlar kafasına göre koymuyor o sistemi yoksa bağlarlardı. bakarlardı keyiflerine.... onun bir sürü hesabı var motor gücü motor hacmi vs vs......
    egsoz açıp performans bekleyenler yanılıyor güç kaybı oluyor aksine , bazı firmalar boşuna performans egsozu yapıp o kadar para istemiyor yani boşuna bir bildikleri var
    :cat
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

vasox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende 150cc jinlun var aldıgım gün egsoz ları kestirdim
    içindende
    2 perde aldırdım gayet iyi şimdilik ama ben tatmin olmadım yarın birer perde daha aldıracam ozaman nasıl olacak bakalım. resimleri koyacam arkadaşlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler