Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Boya Yaptım 10 Üzerinden Not Bekliyorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede çok güzel olmuş, tebrik ederim. 10 üzerinden 10 veriyorum.

görünebilirlik sorusuna gelirsek bence onun renkle bir alakası yok sürücülerin dikkatiyle alakası var. bende bembeyaz metalik renkli bir motor vardı ama dikkatsiz bir sürücü beni farkedemeyip arkadan çarptı. şimdiki motorum siyah yapılan araştırmalara göre otomobillerde en çok kaza yapan renk kırmızıymış
    Evt aynen katılıyorum ama anlatmak biraz zor oluyor bazı arkadaşlara.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı crazyrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım bu boyayı sen mı yaptın boyacımı sen yaptıysan helal olsun yaw işçilik guzel bende mondıalımı bıraz sekıl degısıklıgı yaptım elıne saglık ben 10 uzerınden 9 verıyorum o 1 puanı kırmamın nedenı de ontekerlıgın oldugu fotyu ınceledım de camurlugu boyayım derken masaya da kacırmıssın boyayı ondan bır puan kırdım
    Aynı noktaya ben de takıldım ve 10 üzerinden 9 veriyorum
    Eline;emeğine sağlık arkadaşım
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Tesekkürler, Boyamayı kendim yaptım sprey boya ile, maşadaki boya izi kapakları boyamadan once camurlukta bir çizik vardı deneme amaclı üstünde biraz boyadım o yüzden oldu, sonra kapakları sökerek boyadım.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalnız sprey boya ile yaptıysan kolayca boya kendini atabilir... Bu yüzden üzerine mat vernik sürmelisin... aklında bulunsun.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

dostum güzel olmus bencede acaba bu sprey boyayı nerden aldın ben de bakayım bazı cizikler varda? boyacı çok para istiyor....
    BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM KAFAM GÜZEL OLMADIKÇA

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    10 üzerinden 8 güzel görünüyor..eline sağlık..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Alıntı TRUCKER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum güzel olmus bencede acaba bu sprey boyayı nerden aldın ben de bakayım bazı cizikler varda? boyacı çok para istiyor....
    Sağol, Ben sıradan caddede bulunan marşal diyo gibi boyalar satan boya mağzasından aldım yada yapı mazemeleri satan yer de diyebiliriz.İstanbulda olsan en güzel yeri karaköy ama bursadasın sanırım, yapı mazemeleri satan buyuk hipermarketlerde bulabilirsin veya buyuk boya mağzalarında yada nalburlarda kolay gelsin.

10 üzerinden 8 veriyorum (aman alınma: zor beğenen biriyim 8 i de kolay kolay vermem ) bence hak ediyor çok güzel olmuş güle güle kullan
    Kask tak!

silverback - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER 5
    ortaam güzel olmuş da şu scooter olayına bir ısınamadım gitti

mortingen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    black pearl
    ( yirmibeş karaktere )
    viva de la penguena !

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Valla konuya girmeden önce aklımdan "arkadaşım emeğe saygım var ama olmamış" cümlesini yazmak geçti, ama fotoğrafları görünce bu düşünce anında kayboldu Ellerine sağlık çok güzel yapmışsın.Puanını görmek nasip olursa veririz
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    helal olsun yaa arkadasımız becermiş yapmıs.. El emegi goz nuru. En onemliside o zaten.. Bi boyacıya gitseydi 50 ytl den asagı cıkamazdı kesinlikle. Belkide daha fazla... 10 üzerinden 10
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    guzel olmus eline saglik sana tavsiyem deve tuyu rengi bir suet malzeme ile seleyi kaplaman
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    arkadaşım yaptığın iş çok güzel olmuş eline sağlık 10 üzerinden 10 tam puanı hak etmişsin. bu işi kendinde yapma cesaretini bulmaklada bir 10 üzerinden 10 puan daha hak etmiş bulunuyorsun. yalnız bir sorum olacak boyayı atmadan önce zemine ince bir zımpaa sürdünmü? merak ediyorum yoksa boyanın atma ihtimali olabilir birde bazı boyaların esneme payı yok çıtır çıtır dökülüyor iyişallah senin boya böyle degildir zamanla esnedikçe çatlamalar olmaz iyişallah saygılar.

Gunes_Taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW r26 1957 MODEL
    kusuruma bakma ama arkadaşım bir yorumda ben yapayım dedim 60 lı yıllara geri dönmeye hiç niyetim yok cila denen bişe var artık. PARLAK renk kullansaydın ben ce daha iyi olurdu. Açıkcası hoşuna gitmedi.

Siyah motorsiklet hakkında özgürce bir yorum yaptım Beğenmedim dedim ama..mat şeyleri pek sevmem

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Sağolun arkadaşlar tesekkür ederim.

Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım yaptığın iş çok güzel olmuş eline sağlık 10 üzerinden 10 tam puanı hak etmişsin. bu işi kendinde yapma cesaretini bulmaklada bir 10 üzerinden 10 puan daha hak etmiş bulunuyorsun. yalnız bir sorum olacak boyayı atmadan önce zemine ince bir zımpaa sürdünmü? merak ediyorum yoksa boyanın atma ihtimali olabilir birde bazı boyaların esneme payı yok çıtır çıtır dökülüyor iyişallah senin boya böyle degildir zamanla esnedikçe çatlamalar olmaz iyişallah saygılar.
    Sagol cbf150, Kapakların eski boyası boya bile sayılmaz kapak imalatında kulanılan plastik alaşım gibi bişeydi olabildiğince mat ve kaygan deyildi, o yüzden kapakların heryerini zınparalamadım sadece marka ve model etiketlerini sökünce biraz iz kalıyor o izleri yok etmek için en ince zınpara ile biraz zınparaladım onun dısında zınparasız boyadım. Ama bahsettiğin esnemeden boya catlaması olmuyor, çatlama sanırım fazla kat boya atılırsa veya mıkelaj da falan olur benimkinde sorun yok.

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    güzel olmuş emeğine sağlık... işçilik de gayet iyi... bence 10 üzerinden en az 8 verilmesi gereken bi emek var ortada...
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

aydinsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mv Agusta Turismo Veloca Lusso
    neresini boyadın????????
    )
    Hyosung gt250 düşünüyorum.

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    kendimi popstar yarışmasında sandım bir an 10 üzerinde 9 veriyom bende gıcıklık olsun 1 puan kırdım
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    10 üzerinden 9 Sırf kıllık olsun diye
    Şaka maka beğendim, eline sağlık
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)