Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rolanatide titriyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    W-GO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsiklek
    merhaba bir hysoung ez 100 scooterum var motorum rölantide titriyor. Utanmasa şaha kalkacak ben derbriyaj balatasından şüpheleniyorum tavsiyelirinizi alayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

evet debriyaj balatalarındandır , ama rolanti ayarını biraz kısmayı dene

Motosikleti
    motorsiklek
    hocam rolanti ayarını düşürürsem daha fazla titrer diye tahmin ediyorum ama deneyeceğim yardımın içcin sağol

hmmm arkadasım peki motorla 3o-4o dakka gezdikten sonra motor yine aynı titremeyi yapıyormu yani motorun sıcaklıgı tam kıyakken ? bu arada yanlıs demişim rolanti ayarını yükselt

Motosikleti
    motorsiklek
    Kardeş saatlerce geziyorum banamısın demiyor durduğum zaman titriyor. Çekişte pek bir fark görmüyorum hatta sesi azaldı diyebilirim. Servisi daha 2500 kmlik motorun açılması gerektiğini söylüyor bence iş tamamen baskı balatada, ayrıca balata fiyatlarını nerden bulabilirim bir bilginiz varmı.

Motosikleti
    makinaLar
    80 miLyon civarında oLması Lazım..05363747289 noLu teLefonu ara..numaranı aLi den aLdım de... fiyatını bi sor ona..bende vardı hysoung ez 100 . bakımını o yapıyordu. abim sayıLır..yardım eder sana... ismi TANER. :
    GSX-R 1100 aFFetmEz....

Motosikleti
    makinaLar
    speedfight, baba..bana hysoung fiyatını araştrırmısın..?2001 modeL . bitpazarında iLanı var..bana bi msj atarsan ii oLur bab
    GSX-R 1100 aFFetmEz....

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    yuh 2500km'de bi motor hala açılmadıysa benimki açılınca 200 görür herhalde (100cc speedfight 500km'de, 100kmh şu anlık max sürat)

Misafir
    kavrama sistemindeki bi arızadandır bencede

hmm tamam bakarım ama hysoung denen marka yanı tam söyleyemiyorum onu bulabılcegımı sanmam ama arastırmayıda unutmam

Motosikleti
    motorsiklek
    safrane, motorun açılmadığını nerden çıkardın gösterge 100 ve ibreyi tam yatırıyorum, buda şimdilik yetiyor. . Benim sorunum rolantide titremesi onu da kavrama takımlarını değiştirip yaptıracağım.

Motosikleti
    motorsiklek
    Hysoung fiyatları 2000 model ve üzeri 2,500 tl. olarak başlıyor. Daha düşük bir modeli tavsiye etmem genelde çabuk arızalanıyor. Motordan iyi anlaman gerekiyor, ben yakında satmayı düşünüyorum. Byeee

1. vitese tak.freni bırak(debriyaj çekili).motor gidiyorsa ve ses kesiliyor ise kavramadan.aynı şeyi orta sehpaya alıp deneyebilirsin.orta sehpaya aldığında arka teker yerden kesilmiyor ise ayakların altına tahta koy.tekeri yerden kes.motoru çalıştır.debriyajı çek, 1'e tak.teker fıldır fıldır çok hızlı dönüyorsa baskı balatadan, yada debriyaj ayarından.
    bunlar olmuyor ise karbüratör ayarsızlığından olması lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler