Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

rks nr200 parça kıtlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar 1 haftadır bunun üzerinde kafa yoruyorum bir türlü sonuca ulaşamadım 2 hafta önce bayiden sıfır nr200 aldım bi ara 100 kmh hızdan sonra arka fren kaliperini tutan vidalar gevşedi ve düştü her neyse kırık somunlu vida ile sıktım yine düştü geçici olarak normal vida taktım ertesi gün loctite ile tekrar sıkıcaktım ama beklemeye kalmadan o vidalar da düştü ve bu sefer kaliperin üzerindeki uzatma gibi bi demir parça da düştü ve kayboldu. işin komik tarafı konuşmadığım servis bölgemde gitmediğim servis kalmadı hepsi parçadan bi haber fabrikada dahi yok parçaları daha üretilmedi deniliyor. kendi araştırmalarım sonucunda rks rt250 ile aynı parçayı kullandığını farkettim ancak bu parçayı da sorduğumda yine hiçbir şey geçmedi elime. araştırmadığım internet sitesi vs kalmadı kaliper dahil komple setini bulsam yine alıcam o kadar pes ettim artık. fotoğraflarda göründüğü gibi eksik olan parça işaretli. bana lütfen ne yapmam gerektiğinde yardımcı olun çünkü işin içinden çıkamıyorum artık her türlü çözüme açığım arka frensiz olmuyor motor...

https://www.linkpicture.com/view.php...fd931176655563
    https://www.linkpicture.com/view.php...92225847376702

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sıfır aldım diyorsunuz. bayiye gidip garanti kapsamında işlem yaptırın bence.
    çin malı motorlarda garanti ne kadar işler bilmiyorum ama şansınızı deneyin.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    hocam motor 0km bayiden çıksa bile çinli olduğu için eğer anlıyorsanız alet edevat var ise bütün vidaların sıkılması şart.gelişi güzel toplandığı için hata çok oluyor.1000km de yine aynı işlemi tekrar etmenizde sağlıklı olur.ben pulsar aldığım zaman tüm vidalarını belirli bir periodda sıkıoyrdum ustamda iyidi oda bakımdan bakıma a dan z ye her yeri tekrar tekrar kontrol edip sıkıyordu hiç bir sorun yaşamamıştım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)