Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2019 Model Yamaha Xmax

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba dostlar, uzun zamandir sessiz sedasiz takipteyim ama artik nur topu gibi bir sorunum/sorum var sizlere;
    2019 model Xmax icin arka fren balatasi gerekli, tecrubeli isi bilen dostlardan oneri tavsiye istiyorum mumkunse, simdiden hepinize tesekkur ederim.
    Herkese iyi aksamlar dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Yetkili servisten orjinalini temin edebilirsiniz. En uygunu ojinali olacaktır. muadil parçaların ömrü daha kısa oluyor ucuzluklarına değimiyor. fren gibi hayati önemi olan parçalarda muadil ürün tavsiye etmem.
    erensel bunu beğendi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Bir yetkili servisin internet üzerinden orijinal parça satması güzel bir şey olmuş. Parça aramayız, ya da parça fiyatlarını merak edince sitesinden bakarız. Bu siteyi bilmiyordum, öğrendiğim iyi oldu.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Büyük geçmiş olsun Allah tekrar yaşatmasın :D

yahu ilk paragrafı okuyunca dedim herhalde krank falan ses yapıyor , balata nedir dostum hele xmax ın balatası zebil gibi heryerde satılıyor..

Motosikleti
    2011 c8 Crypton & 2013 xmax250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yetkili servisin internet üzerinden orijinal parça satması güzel bir şey olmuş. Parça aramayız, ya da parça fiyatlarını merak edince sitesinden bakarız. Bu siteyi bilmiyordum, öğrendiğim iyi oldu.
    ben kayışı n11 üzerinden bu siteden aldım..
    birde Etkin Ticaret Alanya Yamaha servisi vardır...her model orjinal parçayı yurtdışından uygun fiyata getirirler tavsiye ederim

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de xmax’i buradan aldım. Yaklaşık 15 yıldır firmayı biliyorum. Alışverişlerimden hep memnun kaldım.
    Stokta bulunmayan parçayı farklı ülkelerin depolarından bulup getirtmişlikleri bile var.
    espresso bunu beğendi.

Hepinize tesekkurler arkadaslar, ben de sizin gibi alternatiflerdense orjinal parça almak taraftariydim sizden de ayni dusunceyi alinca orjinal aldim internet uzerinden. Hepinize tekrar tesekkur ederim.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de xmax’i buradan aldım. Yaklaşık 15 yıldır firmayı biliyorum. Alışverişlerimden hep memnun kaldım.
    Stokta bulunmayan parçayı farklı ülkelerin depolarından bulup getirtmişlikleri bile var.
    Ben xmax'ı buradan almamıştım ama kardeşim tracer 9 almıştı buradan 2017'de. Firmayı biliyordum ama internet satışları olduğunu bilmiyordum, öğrenmiş oldum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)