Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Honda Cbr 500r kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Hepsini uygun fiyata bulmussun.fren ve amortisor hem on hem arka iyi kontrol et ve dikkatli tamir et surmeden once.emek ve sabir bol sans

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Gecmis olsun.. Şöyle bir bakınca (kasko olmadıgını dusunerek) , birçoğumuz altımızda cogumuz icin servet diyebilecegimiz makinelerle Allaha emanet seyahat ediyoruz.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    Honda Cbr 500r
    Herkese tekrardan selamlar. Motosikletimin sadece kuyruk grenaj ve akü yatağı kaldi elinde bu parcalar olan veya tedarik edebilecek varsa yardimci olursaniz sevinirim bulamıyorum sıfır dahi yok turkiyede

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Ayrıca hava filtresi kutusuda gerekiyor bunlari bulabileceğim biri varsa iletişime gecsin lütfen

umarım benim çalınan motorumun şasesi değildir, eğer oysa yanlış anlama ama haram ediyorum, çalınan motorumun parçaları hangi motora kimler tarafından takıldıysa kahrolsun inşallah rabbim onlara kolay ölüm vermesin.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı NickEntry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım benim çalınan motorumun şasesi değildir, eğer oysa yanlış anlama ama haram ediyorum, çalınan motorumun parçaları hangi motora kimler tarafından takıldıysa kahrolsun inşallah rabbim onlara kolay ölüm vermesin.
    reis aslında bu bi döngü oldu resmen millet fabrika fiyatları yüksek diye 2. el parçaya yöneliyo otomatikmanda hırsızlıklar artıyo
    en iyisi 2.el parça kullananların başına bu tür olayların gelmesi, belki akıllanmalarına katkısı olur diyeceksin

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Farkında bile olmadan yanlış başlığa yazmışım

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler