Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ninja 250R 120 km hız

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar geçen hafta ninja 250 r aldım 2012 model 33 binde ustamla beraber gidip baktık görünürde birşey yok dedi güvenip aldım. Videolarda 150-160 km yi çok rahat görüyorlardı bende boş yola çıktım denemek için çok fazla hızı sevmem zaten ama içimde kalmasın diye 😂 motor 120 yi geçmiyor. Motordan fazla anlamadığım için soruyorum ustanın yanına gittiğimde ön nilgim olsun diye. Şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Yağ, hava filtresi, buji, subap ayarı, senkron ayarı ve debriyaj balatası bunların hepsi etkiler. Ben sizin yerinizde olsam hepsine bi el atarım.
    tommygun bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    arka dişli büyümüş de olabilir

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Debriyaj kaçırıyor, üzerine bir de uygun olmayan bir yağ ve yanlış debriyaj ayarı, arka dişliyi performans için daha küçük tipini kullanmak, klasik bakım parçalarının uzun süredir değiştirilmemesi... hepsi son hızı etkiler.

Bunlara ek olarak lastiklerinize özellikle dikkat edin, bu maksimum hızınızdan daha önemli. Ayrıca ön amortisör yağlarınızı da değiştirtmeyi ihmal etmeyin.

Uygun fiyatlı olmasa da işini doğru yaoan bir usta veya servis tercih etmenizse çok ama çok önemli. Bunu da özellikle tekrar hatırlatırım, yoksa paranız boşa gider, çekeceğiniz ızdırapla kalırsınız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)