Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sinyal Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CB125R
    Motorum cb125r. Sinyaller bilindiği üzere amerikan park denen şekilde sürekli yanmakta.
    Bugün yoldayken farkettim sinyal veriyorum ama göstergede sinyal ışığı yanmıyor ve Sinyal verdiğim taraftaki sinyal yanıkken sönüyor. Sinyali kapatınca normal şekilde 2 taraf da yanıyor. 2 yöne de sinyal verdiğimde aynı sorun var. Ledlerden değil( zaten sürekli yanmalarında bir sorun yok)
    Eve varınca indim baktım arkalar ise hiç yanmıyordu. Geçen günlerde gündüz yağmurda kaldıydı motor. Sinyal dışında bir problem farketmedim şimdilik. Kendim çözebilir miyim acaba?
    Normalde akşamları örtüyorum yağmur yağacaksa ama branda yanımda değildi gündüz. Islandı baya. Kapalı bir yer bulmam lazım sanırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Konuya ben de katılayım Benzer şekilde amerikan parklı sinyalim var, geçenlerde ikisi birden yanmamaya başladı. Sinyallerim çalışıyor ama amerikan parklar bir gitti bir daha yanmadı. Benim motorumda yağmur altında kaldı. Bu sebep olabilir mi acaba?

sinan151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Activa S
    sigorta ve bağlantıları kontrol edin hocam

Motosikleti
    CB125R
    Sonra ne olduğunu yazayım:
    servise gidecek veya kendim uğraşacak vakti daha bulamamıştım ki dün yine biraz yağmurda kaldı motor. Sonuç: her şey kendiliğinden düzeldi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)