Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM 390 DUKE SIKINTILAR!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 2014 model duke 390 motosikletimde bir kaç problem var daha önce başına gelenler fikri olanlar yardımcı olursa sevinirim.
    1)motosikleti2. el aldım kısa bie süre önce sekman piston takılmıs su anda 115km hızı gecmıyor 4 üncü vitese kadar hızlanma gayet iyi hatta 115 e neredeyse 4 de cıkıyor ama 5 ve 6 ya atınca hılanma 0 hatta motor bayılmaya baslıyor.
    2)sivasta yasıyorum soguk bır yer sabah motoru calıstırdıgımda sıcaklığı göstergede 2 dişe gelene kadar gaza dokunursan stop ediyor servisi aradıgımda yazılım güncellemesi gerektiğini söylediler lakin merak ettiğim su sizin duke nizde aynı şekildemi yoksa çalışır çalışmaz gaz yiyor mu vebu yazılım güncellemesinde neler değişiyor yaptıran bilgisi olan var mı
    3)son olarakta konjektörüm arızalandı çin malı rengleri uyan bir konjektör taktık yaklaşık 10 gün cok iyiydi lakin 10 gün sonunda yandı acaba ucuz yolla bir konjektör uyduran oldumu aranızda

Yanıtlarınız için şimdiden teşekürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Hocam motorun plakasi ve resmi var isgillendim motor tanidik olabilir
    Bu arada sana usta tavsiyesi hemen sat kurtul duke 390 dan ben adam edemedim

ankarada bajaj servisi uğraşmıs motorla siz o servismisniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

birde ilk aldığımda deli gibi yağ yakıyordu o problemi kendim hallettim bunlarıda bir şekilde çözeceğime inanıyorum hele bahar gesinde gerekirse hintçe öğrenip hintlilerle konuşacam fikir almak için satmak çözüm deilki alan adam ne yapacak servise motor parası mı versin

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Bu arada yag yakmasini nasil cözdun o aletin onu merak ettim ben servis degilim bi sure ugrastim o motorla, anliyorsaniz yapin tabi ancak anlamiyorsaniz ustalarin ne hale getirdigini gordunuz motoru

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler