Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gt170r

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle merhabalar motosiklet.net ailesi benim başlıktada belirttigim gibi kanuni gt170r modeli bir motosikletim var sorunuma gelecek olursak motosikletim öncki zamanlarda 160 km hızı sorunsuz yaparken şuan 140km hıza ulaşıp bir kesici edasıyla sanki arkadam birisi çekip çekip bırakıyor ve 120km hıza düşüyor motor sonra 140a kadar yine aynı tapa gazda sürekli böyle yapıyor ve 7000 deviri geçmiyor makina 1,2,3,4,5 fark etmeksizin 7bin devirden sonra aynı şekilde sanki kesiciye düşmüş gibi 7001 devire çıkmıyor motosiklette kedici mekanizması yok karbüratör üst kapak ayarlı hava filitre si temiz sorun ne olabilir yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    160 nasıl yapıyor o makina.
    Göstergen yanlıştır.
    Ama son hızda çekip çekip bırakması debriyaj balatasının bitiş alameti. Son hızı da düşürür, çekip çekip bırakır da.

7000 devirler falan. Dostum bu kadar sıkıştırma makinayı. Çıkarmışsın canını.

Bu motor yapıyor 200cc pistonu segmanı hatayda özel olarak dizildi ve evet ibrese 140 gösteriyor ama araçla ölçtügümğz zaman 130 135 civarı bir değer debriyaj balarası değişeli maximum 700 km olmuştur

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Karbüratör benzin yetiştiremiyor olabilir

Karbüratör üflemeli diye tabir ettigimiz çift telli mekanizmaya sahip ama ğstğnde tek gaz halatı takılı ustalara sordugum zaman o problem yapmaz ona göre ayarlanmıştır dediler

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    İşte ona göre ayarlanmış. Çok devir çevirmeye kalkınca yetmiyor.

Teşekkür ederim ilk fırsatta halatı degiştirip denerim peki başka ne gibi bi problem olabilir bilgili arkadaşlar veya başına böyle bir olay gelmiş kullanıcılar tarafından bilgilendirilmek faydalı olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

Güncell

160 km bildigimiz 160 km/h mi?

Neden herkes böyle tepki veriyor evet 160km

Alıntı Hsntt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden herkes böyle tepki veriyor evet 160km
    30 HP nin altında bir motor 160 yapıyor deyince pek mantıklı gelmiyor.
    Arkadaşım Duke 390 kullandım , 170 yapıyor 160 dan sonra utana sıkılı çok zor çıkıyor o km ye de çok çok uzun düzlük istiyor .

200 cc yükselt maksimum 20 hp olmuş motor 140 görüyor olması bile çok iyi çok normal

120/140 arası çok seri 140dan sonra buda sıkıla sıkıla çıkıyor 10bin deviri görüyordum bu sorundan önce şuan max7bin

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

Bu arada bir not düşeyim tapa gaz gittik diyelim ve gazı kısa bi arayla tamamen kestik tekrar gaz verdigimde motor ilk başta benzini sanki yakmıyor hız iyice düşüyor bir kaç saniye cigle açıkmış gibi sonra bi anda hızlanmaya başlıyor tekrar

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

Güncel başka fikri olan yokmu?

Motosikleti
    pulsar ns200
    Gaz kolu sündürme çalışmaları yaparak 200 ü görebilirsiniz, lütfen trafiğe kapalı alanda deneyiniz

Alıntı mkolia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaz kolu sündürme çalışmaları yaparak 200 ü görebilirsiniz, lütfen trafiğe kapalı alanda deneyiniz
    çok gerekli bir bilgi teşekkür ederim

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Bu nasil muhabbet yav benim cbr 250 170km/h da yeter artık diyor sen onla 140 bile görüyorsan bence mükemmel

Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nasil muhabbet yav benim cbr 250 170km/h da yeter artık diyor sen onla 140 bile görüyorsan bence mükemmel
    Hacım önceden görmüyor olsaydım bu konuyu açmazdım demekki bir sorun var ortada hadi görmüyor diyelim sorun hız degil 140 da yapsa olur ama o hıza gelince oluşan o problem bezdirdi beni motorumu seviyorım sat yenisini al gibi şeylrr demeyin senin için söylemiyorum ki bu motorda cg. Motoru felanda yok yaparmı yapar oynanmış motor bu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler