Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motordan yağ damlatması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Merhabalar dün bir motor bakmaya gittim 150 cc mondial motosiklet mağazası satıyor bakarken farkettim yere iki damla yağ damlatmış sordum adama yeni motor yapıldı fazla yağ koyuldu ondan dolayı damlamıştır harici bir sorun yok dedi motor daha 9000 kmde neden bu kadar erken yaptınız dedim baya sorun çıkardı o yüzden dedi fiyatta baya bi indirim zaten yaptı derken gözüm kesmedi piyasasının 1000 tl felan altında bi fiyata veriyor motoru sizce sorun gerçekten dediği gibimidir yoksa contalarda keçelerde felan mı bir sorun vardır bunu nasıl anlayabilirim motoru almaya değer mi hani 1000 lirayı harcasak mesela motora adam mağaza olarak garanti veriyor fakat güvenemiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbf 150
    fazla yağ konulması yağ damlatır anlamına gelmez malesef.mağaza seni yemeye çalışmış belli.contaları değişmemişlerdir yada motor bloğunda falan çatlak olabilir.yani her türlü arıza mevcut olabilir.9 bin km de motor yapılması pek hayra alamet değildir.siz satın aldıktan sonra arıza çıkarırsa mağaza sizi tanımıyacaktır inanın.gidin servise deyip geçiştirecekler.o motorda arıza birden çok olabilir.almanızı tavsiye etmem.ucuz olduğuna kanmayın.arıza çıkarırsa masrafı daha artacaktır.arızalar birbirini takip edecektir.siz bütçenize göre başka bir motor bakın bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)