Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aprilia SR50 Racing

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,

Çok severek kullandığım bir ufaklık var elimde.

2 zamanlı aprilia SR50 Racing. Fakat bu aralar bi sorun oldu patlama yapıyordu. Tamirciye götürdüm piston çizikleri mevcut değişmesi gerekiyor dedi. Ama malesef yedek parça sıkıntısı olduğu için bazı şeyleri zor buluyordum. Fakat bu ara piston gerekiyor. Her yere baktım ebay da 15 dolar civarı ama kargo çok fazla ve paypal olmadığı için ödeme yapılmıyor. Bu konuda ulaşabileceğim veya elinde olan var mı acaba. Hiç bilmediğim için sormak istiyorum piston çiziklerinin tamiri vs mümkün değil mi ?

Şimdiden teşekkürler yorumlar için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Piston tamiri mümkündür. Lakin hiçbir şekilde bulunamayan küçük pistonlara ve tamiri kolay yapılabilen ağır yapıdaki büyük araç/makine/gemi motorları pistonlarına uygulanan bir yöntemdir. Genellikle piston başına yapılan tamirler daha kolay ve verimlidir. Sizin durumunuzda ise pistonun yenisini temin etmek daha kolay ve sağlıklı olacaktır emin olun.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    minarelli bloğu kullanıyor benim bildiğim ali expressten aratıp baktınızmı aerox 50 için vardı aprilia da olması lazım en kötü aracı siteyle ebaydan alışveriş yapabilirsiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)