Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha bw's100 kullanıcıları!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    fireblade_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar, 1lt yağı ortalama kaç km'de tüketiyor? bilen-ölçen arkadaşlar lütfen.... tşk
    [COLOR="Red"]The Power of Dreams[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    4 zamanlı olsa 500 km bunda 400 km diye tahmin ediyorum
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    benım bıldıgım her benzın alamda konur ama gerısını bılmıyorum
    Yeni yine yeniden

superkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat
    Benim bildiğim 1 lt benzine 50 ml yağ konur.Yani 20 lt benzine 1 lt yağ.1 lt'ye 50 km yol gitse motor (benim mondial 50TT o kadar gidiyo 1 lt'ye ).Uzun lafın kısası 1 lt yağ ile 1000 km gidersin abicim.Ama bak fazla emin de deilim.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bw's 100 iki zamanlı olması, bg gücünün fazla olması ve bence geniş lastikleri yüzünden çok yakıyor ama aynı zamanda çok seri bir makine. Bu demektir ki yakıt yaktığı kadar yağıda fazla yakacaktır.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

fireblade_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    detaylı bilgiyi yetkiliden aldım arkadaslar tsk.. yağ tankı kapasitesi 1.4lt, yani dolu tankla ortalama 400-450km yapıyor..
    [COLOR="Red"]The Power of Dreams[/COLOR]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    iyide bu motorun 2 zamanlı olması moped gibi benzin deposuna yağ konulur sanılıyor halbuki yanlış herkes bilmeden yorum yapmasın
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Huckle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik yok
    Herkese merhaba
    Uzunca süredir scooter almak için araştırıyorum. Aklıma takılan birkaç modele baktım fakat forum'da BWS 100 le ilgili çok haber göremedim. Genel olarak çok yaktığından ve 2 zamanlı olmasından dolayı da seri bir makina olduğundan bahsediliyor.
    Benim sorum şu; BWS 100 ile şehirlerarası seyahat yapılabilir mi? (Km olarak duruma göre 30 km veya 130 km gibi)?????????????????????

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı fireblade_07 adlı üyeden alıntı
    detaylı bilgiyi yetkiliden aldım arkadaslar tsk.. yağ tankı kapasitesi 1.4lt, yani dolu tankla ortalama 400-450km yapıyor..
    Ben demedim mi niye güvenmiyosun bana

Alıntı Huckle adlı üyeden alıntı
    Herkese merhaba
    Uzunca süredir scooter almak için araştırıyorum. Aklıma takılan birkaç modele baktım fakat forum'da BWS 100 le ilgili çok haber göremedim. Genel olarak çok yaktığından ve 2 zamanlı olmasından dolayı da seri bir makina olduğundan bahsediliyor.
    Benim sorum şu; BWS 100 ile şehirlerarası seyahat yapılabilir mi? (Km olarak duruma göre 30 km veya 130 km gibi)?????????????????????
    yapılırda 130 km biraz fazla onu 100 km de sabit tutmak daha iyi, ayrıca uzun yol yapmanı tavsiye etmem bu motorla dehşet fazla yakar
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Huckle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik yok
    Kadıköy - 4 Levent arası için vapur daha mı akıllıca olur ki:-) Peki bu makina uzun yolda tahmini ne kadar yakar?

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    Arkadaşlar 2004 model sıfır bws ye 1 sene bindim ve toplam 12000km yol yaptıktan sonra keeway arn125 lik ve jinlun city 125 cc scooterlarda deneyimim oldu ve kesinlikle bu konuda herkesle iddialaşırım bws 4zamanlı çin malı motorlardan daha az yakıyordu en azından 2004 model olan benimkisi öyleydi yeni kasaları hakkına pek bilgim yok ama 2004ten sonra kalitenin düştüğünü söyleyen ustalar war en basit örnek ben 2004 yılında bws yi anahtar teslimi 4000YTL ye almıstım su anda sıfır fiyatı 3250+plaka bu da kalite farkını apaçık ortaya çıkarıyor üstelik 12000km boyunca ne buji değiştirdim nede bakıma soktum sorunsuz kullandım hiç başımı ağrıtmadı yağ konusunda da km olarak hiç ölçmedim ancak 1.4litre aldıgını biliyorum ve ful depo yağ ile yağ lambası yanana kadar 3-4 ay inmiyordum üstünden gözüktüğü kadar çok sarfiyatı yok ve iddia ediyorum 125lik çin malı 4 zamanlı scooterlarla kıyaslanmayacak kadar ekonomik ve sağlam makinedir ;)
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    bn genelde 3 depo boşalınca yağını öle koyuyyorum 3 depo sora zaten yağ lanması yanıyor

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Arkadaslar 2000 yılında 250 ytl 5 taksıtle toplamda 1250 ytl ye bws 100 aldım . Orjınal japon ... 2 sene once gostergesi durdu bu zamana kadar hicbir sekılde servisine gitmedim sadece bukısı 3-4 kere degisti . Herseyi orjınal km si 30.000 ve 2 sene zarfında da 50.000 olmustur. En kıral 250 cc motor gelsin tokatlar ... yakıt olarak biraz cok yakıyor. yag olarakta benzin aldıgımızda arada sırada full lüyoruz. 2004 den beri babam kullanıyor ... Uzun yol kısa yol sen nereye gidersen seni oraya goturur ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    Honda Beat inşallah
    4 full depoda 2 lf sentetik yağ koy yeter

Motosikleti
    honda varadero xl1000v & sym mio 100
    benim bws 4 depoda 1 lire yag bitiriyor

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 zamanlı olsa 500 km bunda 400 km diye tahmin ediyorum
    anlamadım nasıl 4 zamanlı olsa 500km?

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    Alıntı beyzadebws adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 full depoda 2 lf sentetik yağ koy yeter
    4Depodada gidiyo ama ışık yanmaya başlıyo Frene basınca Yağ lanbası o yüzden ben 3depoyu geçikdirtmem
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler