Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ön farlar hariç hiçbir elektronik aksam çalışmıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamun aleyküm yaklaşık 15 gün önce r25 alarak aranıza katıldım lakin neyin nereden geleceği belli olmuyor bir taksicinin boş yolda sinyalsiz bir şekilde durması üzerine araca vurup zararı ziyanı ikiye katlamamak adına motordan atlayıp yan yatmasını sağladım bir 7 8 metre kadar sürüklendi haliyle bende tabi bu arada hatalı taksici bir şeyin bile var mı demeden basıp kaçtı her neyse bunun üstüne korna,sinyaller çalışmıyor bayram dolasıyla servise gidemedim bayram sonrasına yoğunluk yüzünden gidemeyeceğim tamircidede yaptırmak istemiyorum garanti bozulur diye sorup soruşturmam sonucunda sigorta artmıştır sözünü fazla duydum ama bu iş benim bir hayli kafamı kurcalıyor sizdende yorum almak istedim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Hocam korna sinyal tarafları sert bir darbe alıp kırılmadıysa büyük ihtimalle yattığında kablolarda aksaklık olmuştur gibime geliyor fakat en iyisi bir servise götürün burada herkesin yazacağı şey sadece tahmin olur.

gadd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skuter
    Sigortaların yerini bulup hepsini kontak kapalıyken yerine tam oturduğuna emin ol ve sonra tekrar dene..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece farlarin çalıştığı durum arabada başıma geldi şarj dinamosunun şase kablosunda sıkıntı çıktı belki yardımcı olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)