Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

srad 600 neden tekleme yapar

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar slm srad 600 buldum guzel bişe almak istiyorum. ama motor 4000-5000 devirde tekleme yapıyo. bide hararet cok yukseldimi, kalkışta fazla gaz vermek gerekiyo. Motoru almadım ama çok ısındım. Bu sorunlar neden olur. sorun neyse yapılması yada parça değişimi mümkünmü. Çok masraf çıkarırmı. makinanın bi açılması dünya para. ne dersiniz.fikirlerinizi bekliyorum. saolun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

SRAD 600'de tekliyorsa yuh artık! Ayrıca o motosiklette harareti yükseltmek için 100 km ilk 2 viteste dur kalk dur kalk yapman lazım ki iç ısı 92-98 derece olabilsin.. Ayrıca bu fazla gaz verme olayıda nereden çıktı yahu? Altında 100 beygirlik bir makina var? fazla gaz vereyim derken Makinayı şaha kaldırırsın veya patinaj çeke çeke dengeyi yitirip düşebilirsin dikkatli ol! Belki problem benim motosikletteki gibi roland ayarının yapılmayışındandır. O normal bir olay.. Kolay yapilabileceğini ve masrafsız olduğunu yeni öğrendim bende.. Yok Roland ayarı yaptığın halde hala aynı problem devam ediyorsa sibop ayarlarınında yapılması gerekebilir buda nereden baksan motosikletin içi açılacağı için sana kafadan 100-150 milyona patlar sanırım..

Srad Motosiklet arıyorsanda ben motosikletimi satıyorum linkini vereyim gir bi bak. (Yamaha XJR1300 almak istiyorum!)

http://www.motosiklet.net/forum/viewtopic.php?t=1995

slm

slm ben srad arıyorum. ruhsat sahibi senmisin. ben alırsam satışıda alırım. ok

SradCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HzL olan HerŸeY !
    ducati_man78, ateşleme sistemi bujileri kontrol ettir . . . Bı arkımın sradındada aynı sorun vardı korlasta cozmus,sorun atesleme tabıkı . . .
    SuZi ForEveR !

Satışı verilmeden motosikletmi satılır Ducati_man78 kardeş Motorla birlikte satışınıda alacaksın tabiki.. MSN: ates@ruhum.com
    Telefonum: 0555 210 36 74 ismim Ateş. İlgileniyorsan görüşelim.

Kingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    110 ft simdilik [mz den sonra ii gelmedi]
    karbiratörlerden 1 tanesi yada 1 kaçı ayarsız olabilir yada artık srad larda enjeksiyon mu var atık bilmiyom enjeksiyonlardan biri de tıkalı olabilir ayrıca benim kullandığım srad600 hakkatan aşırı hararet yapıyordu
    Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın :((()

Şehir içinde hava soğuk değilse Ekranda 92-96 dereceyi görmeniz içten bile değil.. Dur-Kalk-Dur-Kalk motor kavruluyor! Ama uzun yolda motorun iç ısısı 77-80 derecenin üstüne çıkmıyor/çıkmaması lazım.SRADlar enjeksiyonlu.

Alıntı Ates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içinde hava soğuk değilse Ekranda 92-96 dereceyi görmeniz içten bile değil.. Dur-Kalk-Dur-Kalk motor kavruluyor! Ama uzun yolda motorun iç ısısı 77-80 derecenin üstüne çıkmıyor/çıkmaması lazım.SRADlar enjeksiyonlu.
    ateş arkadaşım bendede srad 600 wardı 98 model .sradlarda düşük dewırde tekleme normel.haralete gelınce de ekranda sıcak havalarda 85 ıle 90 arası gorursunuzve zaten 120 ye kadar normaldır.zaten 100 yada 110 olsun hemen hız yaptın mı düşer.bıde bu makınaların enjeksıyonlu modellerı 2000 ve ustudur.bence hondaya gorede yol tutuşü daha guzeldır.100 hp olması gerçketen boyut degişmenıze yeterlı oluyor.acemı arkadaşlara almadan once tecrube edınmelerı ıçın cbf 600 tarzı motorlar tawsiye ederım .çunkı srad 600 de düşük dewırde kullanınca zevk alamazsınız ve basmanız gerekecek.ama tabı bastın mı durmayıda bılmenız gerkır kı patlamayın bıyere.

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Sorunsuz srad arayanlar buyursun baksın
    http://www.sahibinden.com/suzuki_gsx...XQQdisplayitem
    Fiyatta anlaşılır..

ayrıca fazla gaz vermem gerekiyor diyorsun kalkışta debriyajı bitmiş olabilir, 350 TL civarı olması lazım debriyaj balatalarının toplamı,

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    srad 600 almak istesem toplam devir noter cart curt masraflar ne kadar tutar kusura bakmayin bu topic de sordum bos yere topic acmak istemedim de

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler